Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
loading...
Turistický navigátor
Viki
Oficiální turistický portál Pardubického kraje
Skorojasno 30°C
počasí

Počasí - Pardubice

20.6. (19:30)
dnes
Skorojasno
30°C
21.6.
zítra
Dešťové přeháňky
30°C/20°C
22.6.
ÚterýObčasné bouřky
27°C/17°C
23.6.
StředaDešťové přeháňky
25°C/19°C
Zdroj: Počasí Meteocentrum

Pravidla marketingové soutěže „Téma roku 2008 - Vaše tipy na turistické zajímavosti, akce a aktivity"

I. Organizátor soutěže

Marketingová soutěž probíhá na území České republiky v termínu od 28. 11. 2007 do 22. 4. 2008 do 12 hodin. Organizátorem soutěže je ARC Mikulov s.r.o., IČ: 25579401, se sídlem Mikulov, Náměstí 30, PSČ: 692 01, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským obchodním soudem v Brně, oddíl C, vložka 35375 (dále jen organizátor).

II. Podmínky účasti

Soutěže se mohou zúčastnit všechny fyzické osoby s trvalým nebo přechodným bydlištěm na území České republiky starší 18 let. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci, rodinní příslušníci a osoby blízké společnosti ARC Mikulov s.r.o.

III. Účastníci soutěže a pravidla soutěže

Soutěž probíhá na turistickém portále Východních Čech www.vychodni-cechy.info.

Podmínky účasti

Účastníkem soutěže se stává každá osoba dle čl. II. těchto Pravidel soutěže, která prostřednictvím turistického portálu zašle do 22. 4. 2008 do 12 hodin své tipy na turistické zajímavosti, akce a aktivity v Pardubickém kraji na téma „Koně" nebo Králický Sněžník".

Pravidla soutěže

Soutěžící prostřednictvím formuláře umístěného na portále zašle svůj tip na turistickou zajímavost, akci nebo aktivitu spojenou s tématy cestovního ruchu na rok 2008. Tématy jsou „Koně" a „Králický Sněžník".

Tipem na téma Koně může být například Národní hřebčín v Kladrubech nad Labem, muzeum koní ve Slatiňanech, Velká pardubická steeplechase, kladrubský vraník, výstava Koně v akci a podobně.

Tipem na téma Králický Sněžník může být například: Městské muzeum Králíky, rozhledna Val, Vojenské muzeum v Králíkách, tvrz Bouda, pramen řeky Moravy pod vrcholem Králického Sněžníku, Hora Matky Boží v Králíkách, Králický betlém, vojenská vzpomínková  akce „Cihelna" a podobně. Tipy by měly být především z turistické oblasti Králický Sněžník a jeho nejbližšího okolí.

U tipů na akce je nutné uvádět termín a místo konání, u tipů na poskytovatele služeb jejich kontaktní údaje. Náměty budou průběžně zveřejňovány na portále. Náměty se nesmí opakovat (v případě zaslání shodných tipů najednou rozhoduje čas zaslání tipu).

Výhry

  • 1. cena: poukaz na víkendový pobyt s plnou penzí a wellness pro dvě osoby v oblasti Králického Sněžníku v hodnotě 5 000 Kč
  • 2. cena: poukázka na turistickou vyjížďku na koních v Pardubickém kraji v hodnotě 2500 Kč
  • 3. cena: hodnotná publikace 1200 Kč

Bonus: prvních 50 soutěžících obdrží za zaslané tipy zdarma mapu jezdeckých tras ve východních Čechách nebo publikaci Králicko.

O výhře bude soutěžící informován organizátorem. O předání a převzetí výhry bude na žádost organizátora sepsáno potvrzení, které je výherce povinen podepsat. Podepsání potvrzení o převzetí výhry soutěžícím je podmínkou získání výhry.

Předáním výhry výherci jsou splněny veškeré závazky organizátora i spolupořadatele vůči výherci stanovené těmito pravidly.

V případě, že výherce výhru nepřevezme ve stanoveném termínu, propadá výhra ve prospěch organizátora. Nárok na výhru nevzniká v případě nedodržení nebo porušení stanovených podmínek soutěže.

Organizátor nenese odpovědnost za jakákoli rizika spojená s realizací výhry, nepřebírá vůči výhercům žádné jiné závazky než stanovené těmito pravidly a výherci nemají nárok na jakákoli jiná plnění ze strany organizátora, než uvedená v těchto pravidlech. Organizátor zejména nenese odpovědnost za jakékoliv vady výhry.

IV. Práva a povinnosti organizátora

Organizátor je oprávněn změnit pravidla i podmínky soutěže, výhry a dobu jejího trvání kdykoli v průběhu soutěže. Veškeré výhry jsou právně nevymahatelné. Na výhry nevzniká účastí v soutěži právní nárok a výhry nemohou být vyměněny za hotovost.

Účastníci soutěže souhlasí s tím, že jejich jména a příjmení mohou být bezplatně použity pro reklamní a marketingové účely, zejména mohou být zveřejněny ve sdělovacích prostředcích, na internetu nebo v propagačních materiálech organizátora, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže.

Účastník soutěže souhlasí se zpracováním jím poskytnutých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, za účelem zasílání informací týkajících se soutěže, a to organizátorem, společností ARC Mikulov s.r.o. nebo Pardubickým krajem, po dobu trvání realizace projektu Příprava a realizace tématu cestovního ruchu na rok 2008. Účastník soutěže bere na vědomí, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a že souhlas s jejich zpracováním může kdykoliv odvolat.

V. Závěrečná ustanovení

Pravidla soutěže jsou k dispozici v sídle organizátora nebo na internetových stránkách www.vychodni-cechy.info. Účastníci soutěže jsou těmito pravidly vázáni. Ostatní vztahy, výslovně neupravené těmito pravidly, se řídí obecně závaznými právními předpisy České republiky.

V Mikulově dne 19. 11. 2007

Najdi si svou aktivitu