Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
loading...
Turistický navigátor
Viki
Oficiální turistický portál Pardubického kraje
Skorojasno 16°C
počasí

Počasí - Pardubice

10.4. (15:00)
dnes
Skorojasno
16°C
11.4.
zítra
Zataženo
14°C/7°C
12.4.
PondělíOblačno
16°C/6°C
13.4.
ÚterýSněžení
4°C/2°C
Zdroj: Počasí Meteocentrum

košíkRekreace Rvasice - chalupa - chata / chalupa k pronájmu - Luže

upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
Rvasice 42, 538 54 Luže

Telefon: 776 424 208
E-mail: rvasice@seznam.cz
GPS: 49°52'11,89"N 16°4'45,08"E (342 m nad mořem)

K použití jsou 4 místnosti (kuchyň a 3 ložnice), koupelna, sprchový kout (el. boiler), WC splach., chodba, sklep, garáž. Kuchyň je vybavena potřebami pro vaření a jídlo (hrnce,talíře, skleničky, příbory...), dále elektrickým sporákem, ledničkou, malo-objemovým zásobníkem teplé vody. Vytápění obytných místností proskleným krbem (dřevo je k dispozici). Ložnice jsou opatřeny přikrývkami a ložním prádlem. Chalupa je umístěna na samotě v údolí obklopeném lesy, kterým protéká novohradský... celý popis

K použití jsou 4 místnosti (kuchyň a 3 ložnice), koupelna, sprchový kout (el. boiler), WC splach., chodba, sklep, garáž. Kuchyň je vybavena potřebami pro vaření a jídlo (hrnce,talíře, skleničky, příbory...), dále elektrickým sporákem, ledničkou, malo-objemovým zásobníkem teplé vody. Vytápění obytných místností proskleným krbem (dřevo je k dispozici). Ložnice jsou opatřeny přikrývkami a ložním prádlem.

Chalupa je umístěna na samotě v údolí obklopeném lesy, kterým protéká novohradský písčitý potok. Oblast byla vyhlášena za ¨Přírodní park Krounky a Novohradky" pro výskyt dnes již vzácných druhů rostlin a živočichů.

Okolí nabízí možnosti pěších túr v nedotčené přírodě i dobré podmínky jízdy na kole po vyznačených cyklotrasách. Romantické jsou pobyty v podbarveném podzimu se sbíráním hub nebo v probouzející se jarní přírodě. Téměř až k domu je asfaltovaná cesta.

Chalupu obklopuje velká oplocená zahrada, k dispozici je venkovní ohniště s vybavením pro grilování, venkovní posezení, tenisový stůl (pálky a míčky vezměte vlastní), přístřešek s krbem-grilování pro posezení venku i v nepříznivém počasí, venkovní bazén s filtrací, množství turistických map a informačních materiálů z okolí. Příznivé klimatické podmínky této oblasti působí blahodárně na astmatiky. Chalupu je možno využívat celoročně a také víkendově.

Objednávky a platba:
V červenci a srpnu se předpokládají týdenní pobyty se střídáním v sobotu ve 12 hod., ale obsazení lze samozřejmě domluvit i jinak v závislosti na dalších termínech.

Cena:10.000,-Kč (včetně podkroví)do 10 osob nebo 6.OOO,- Kč do 4 osob(pouze přízemí).Každá další osoba 500,- Kč.Mimo červenec a srpen lze domluvit individuelně.Dle počtu přihlášených osob jsou ložnice vybaveny přikrývkami, polštáři a ložním prádlem.

Rezervace je provedena v okamžiku zaplacení zálohy - 50 % domluvené částky, druhá polovina platby se vybírá při nástupu na rekreaci. Při odjezdu spotřebovaná energie. Na konci pobytu provede odjíždějící rekreant úklid, prostředky jsou k dispozici.
Storno objednávky a navrácení peněz je možné max. do 14 dnů před nástupem. V kratším termínu nebude již záloha vrácena.
Zpět na informace o objektu

Informace

Kategorie
  • chata / chalupa k pronájmu
    celoroční provoz
Bezbariérový přístup Pohybové postižení nevyhovuje - společné prostory (vstup, recepce...) Zrakové postižení nevyhovuje - společné prostory (vstup, recepce...)
Kapacity 4 pokoje (z toho 2 bezbariérové)
14 + 4 lůžek
Počet pater 2
Poskytované služby

gril k zapůjčení, možnost umytí kola, možnost vstupu s asistenčním psem

Rok poslední rekonstrukce 2010
Je třeba opravit údaje?
Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
  • kapacita osobní: 10, zdarma
Vzdálenost od garáží vlastní
  • kapacita: 1, zdarma

Dostupnost

Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
  • kapacita osobní: 10, zdarma
Vzdálenost od garáží vlastní
  • kapacita: 1, zdarma
Nejbližší vlakové zastávky
Nejbližší autobusové zastávky
Nejbližší letiště
  • Pardubice (29 km)
  • Brno Tuřany (91 km)
  • Mnichovo Hradiště (107 km)

Najdi si svou aktivitu

Aktuality

. 25.03.
2021
Po Velikonocích se zásadně změní jízdní řád vlaků ČD v Pardubickém kraji

V letech 2021 – 2023 proběhnou na území Pardubického kraje nejrozsáhlejší modernizace železničních tratí za poslední roky. S ohledem na nižší propustnost tratí budou regionální vlaky Českých drah objednávané...

. 24.03.
2021
Nový motoprůvodce po východních Čechách

Milovníci cestování v jedné stopě se mohou těšit na novou brožuru, kterou pro ně připravil Královéhradecký kraj a Centrála cestovního ruchu Královéhradeckého kraje. Na 54 stranách je pro mototuristy připraveno...