Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
loading...
Turistický navigátor
Viki
Oficiální turistický portál Pardubického kraje
Oblačno 14°C
počasí

Počasí - Pardubice

18.9. (11:30)
dnes
Oblačno
14°C
19.9.
zítra
Oblačno
15°C/8°C
20.9.
PondělíPolojasno
16°C/4°C
21.9.
ÚterýOblačno
16°C/5°C
Zdroj: Počasí Meteocentrum

Kalendář akcí

Zadejte novou akci Nové okno.

Vyhledání akcí:
Oblasti: Českomoravské pomezí. Kladské pomezí. . Orlické hory a Podorlicko. Českomoravské pomezí. Hradecko. Pardubicko. Chrudimsko-Hlinecko.
Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí.








začátek: konec:
Další parametry vyhledávání

Mapa

církevní (počet: 1)

Bohoslužba so 25.9.2021 18:30
Kostel Boží lásky (Budislav)
Bohoslužba

divadlo (počet: 3)

Divadlo Odivo (SK): Divočiny so 25.9.2021 15:00
Divadelní klub (Polička)
Divadlo Odivo (SK): Divočiny
Mime evening so 25.9.2021 19:00
Tylův dům Polička (Polička)
Mime evening
Afterparty: Paní věší prádlo (CZ) so 25.9.2021 20:30
Divadelní klub (Polička)
Afterparty: Paní věší prádlo (CZ)

gastronomie (počet: 2)

Svatováclavské menu so 25.9.2021 - út 28.9.2021
Minipivovar Veselka (Litomyšl)
Svatováclavské menu
Svatováclavský vinný košt so 25.9.2021 14:00
Městská památková zóna ve Svitavách (Svitavy)
Svatováclavský vinný košt

hudba (počet: 2)

Back To Dance so 25.9.2021 22:00
Music club Kotelna (Litomyšl), Litomyšl
Back To Dance
CZ/SK Párty so 25.9.2021 22:00
Dance club U Kolji (Litomyšl)
CZ/SK Párty

kino - film (počet: 3)

Matky so 25.9.2021 19:00
Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
Matky
Dračí země so 25.9.2021 17:00
Kino Sokol (Litomyšl )
Dračí země
Zbožňovaný so 25.9.2021 19:30
Kino Sokol (Litomyšl )
Zbožňovaný

odborné (počet: 1)

Sklářský workshop pro dospělé so 25.9.2021 8:00
Městské muzeum a galerie ve Svitavách (Svitavy)
Sklářský workshop pro dospělé

společenské (počet: 3)

Afterparty: Paní věší prádlo (CZ) so 25.9.2021 20:30
Divadelní klub (Polička)
Afterparty: Paní věší prádlo (CZ)
Sbírkové dny Světlušky po 6.9.2021 - čt 30.9.2021
Městská knihovna Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
Sbírkové dny Světlušky
Afterparty po premiéře filmu Krev a Stříbro so 25.9.2021 21:00
Alternativní klub Tyjátr (Svitavy)
Afterparty po premiéře filmu Krev a Stříbro

sport, aktivní vyžití (počet: 9)

MČR pro upoutané modely so 25.9.2021 - ne 26.9.2021
Modelářský stadion Cihelna (Svitavy)
MČR pro upoutané modely
Fotbal: Jiskra Litomyšl vs. TJ Sokol Borová so 25.9.2021 9:30
Městský stadion Černá hora (Litomyšl-Město)
Fotbal: Jiskra Litomyšl vs. TJ Sokol Borová
TJ SY – Kolín so 25.9.2021 10:00
so 25.9.2021 11:45
Svitavský stadion (Svitavy)
TJ SY – Kolín
Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Jižní Supi Praha so 25.9.2021 12:00
Městská sportovní hala (Litomyšl)
Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Jižní Supi Praha
Basketbal: Adfors Basket Seccon Litomyšl vs. HB Basket Praha so 25.9.2021 14:15
Městská sportovní hala (Litomyšl)
Basketbal: Adfors Basket Seccon Litomyšl vs. HB Basket Praha
Po Svitavsku za brouky so 25.9.2021 14:30
Vodárenský les - naučná stezka (Svitavy)
Po Svitavsku za brouky
TJ SY B – Polička so 25.9.2021 15:30
Svitavský stadion (Svitavy)
TJ SY B – Polička
Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. FK Spartak Choceň so 25.9.2021 15:30
Městský stadion Černá hora (Litomyšl-Město)
Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. FK Spartak Choceň
Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Basket Svitavy so 25.9.2021 16:30
Městská sportovní hala (Litomyšl)
Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Basket Svitavy

volný čas (počet: 2)

Dětská herna út 4.5.2021 - ne 3.10.2021
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Dětská herna
Legoprojekt čt 23.9.2021 - so 25.9.2021
Církev bratrská (Vysoké Mýto)
Legoprojekt

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 13)

Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost ne 13.6.2021 - ne 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl) - Zahrada u Augustovy tiskárny
Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost
Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost ne 13.6.2021 - so 27.11.2021
Galerie Miroslava Kubíka (Litomyšl)
Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost
Časy mezi Časy ne 1.8.2021 - ne 10.10.2021
Dům U Rytířů - Městská galerie Litomyšl (Litomyšl)
Časy mezi Časy
Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková po 6.9.2021 - ne 31.10.2021
Zámek Nové Hrady (Nové Hrady)
Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková
Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění út 4.5.2021 - ne 29.5.2022
Portmoneum – Museum Josefa Váchala (Litomyšl)
Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění
Kampa a stálá expozice Městské obrazárny út 1.6.2021 - ne 3.10.2021
Městská obrazárna (Litomyšl)
Kampa a stálá expozice Městské obrazárny
Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie ne 22.8.2021 - ne 2.1.2022
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie
Ukázky z knihy st 1.9.2021 - čt 30.9.2021
Živá zeď (Svitavy)
Ukázky z knihy
Výstava fotografií st 1.9.2021 - čt 30.9.2021
Městská knihovna Bystré (Bystré)
Výstava fotografií
Pocta osobnosti – Ján Šmok st 1.9.2021 - čt 30.9.2021
Kino Vesmír (Svitavy)
Pocta osobnosti – Ján Šmok
Koncept v architektuře čt 2.9.2021 - čt 30.9.2021
Turistické informační centrum Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
Koncept v architektuře
Grafica pá 3.9.2021 - čt 30.9.2021
Městská knihovna Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
Grafica
Listiny litomyšlského biskupství a kapituly pá 17.9.2021 - pá 15.10.2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl) - Státní okresní archiv Svitavy se sídlem v Litomyšli
Listiny litomyšlského biskupství a kapituly

divadlo (počet: 2)

Do hajan! Je možné objednat vstupneku so 25.9.2021 16:00
Divadlo Drak (Hradec Králové)
Do hajan!
Lidé, místa, věci so 25.9.2021 19:00 - 20:30
Klicperovo divadlo - Studio Beseda (Hradec Králové)
Lidé, místa, věci

gastronomie (počet: 1)

Slavnosti vína v divadle so 25.9.2021 10:00 - 18:00
Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
Slavnosti vína v divadle

historické (počet: 1)

Nábřeží řemeslníků 2021 so 25.9.2021 9:00 - 18:00
Tylovo nábřeží (Hradec Králové)
Nábřeží řemeslníků 2021

odborné (počet: 2)

Ptačí ostrov Je možné objednat vstupneku so 25.9.2021 15:30 - 17:00
Hvězdárna a planetárium Hradec Králové (Hradec Králové)
Ptačí ostrov
Voyager Je možné objednat vstupneku so 25.9.2021 18:30 - 20:00
Hvězdárna a planetárium Hradec Králové (Hradec Králové)
Voyager

společenské (počet: 3)

32. ročník fotografické soutěže čt 1.4.2021 - čt 30.9.2021
Impuls HK, centrum podpory uměleckých aktivit (Hradec Králové)
32. ročník fotografické soutěže
Fotosoutěž Život v Evropě čt 1.7.2021 - čt 30.9.2021
Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové)
Fotosoutěž Život v Evropě
Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury Je možné objednat vstupneku so 25.9.2021 10:00 - 17:00
Divadlo Drak (Hradec Králové)
Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury

volný čas (počet: 2)

Polednice ve věži - komentovaná prohlídka pro děti Je možné objednat vstupneku so 25.9.2021 14:00 - 15:30
Bílá věž (Hradec Králové)
Polednice ve věži - komentovaná prohlídka pro děti
Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka Je možné objednat vstupneku so 25.9.2021 15:00 - 15:30
Kostel sv. Mikuláše (Hradec Králové)
Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 1)

ZUŠka z Habrmanky vystavuje pá 3.9.2021 - út 26.10.2021
Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové)
ZUŠka z Habrmanky vystavuje

církevní (počet: 2)

Bohoslužba so 25.9.2021 17:00
Kostel Narození Panny Marie (Hlinsko)
Bohoslužba
Bohoslužba so 25.9.2021 7:30
Kostel Nejsvětější Trojice (Kameničky)
Bohoslužba

divadlo (počet: 1)

Sněhová královna so 25.9.2021 15:00
Divadlo Karla Pippicha (Chrudim)
Sněhová královna

gastronomie (počet: 3)

Jablkobraní so 25.9.2021 10:00 - 16:00
Keltský archeoskanzen (Nasavrky)
Jablkobraní
Den myslivosti so 25.9.2021
Košumberk - zřícenina hradu a zámek (Luže)
Den myslivosti
Posvícenské posezení so 25.9.2021 19:00
Hospoda U Chrbolků (Svídnice)
Posvícenské posezení

historické (počet: 1)

Setkání zahradních železnic so 25.9.2021 10:00 - 16:30
ČD Bike (Slatiňany)
Setkání zahradních železnic

hudba (počet: 2)

Den myslivosti so 25.9.2021
Košumberk - zřícenina hradu a zámek (Luže)
Den myslivosti
Koncert Rak & Rak so 25.9.2021 16:30
so 25.9.2021 19:30
Zámeček Karlštejn (Svratouch)
Koncert Rak & Rak

odborné (počet: 3)

Jablkobraní so 25.9.2021 10:00 - 16:00
Keltský archeoskanzen (Nasavrky)
Jablkobraní
Den myslivosti so 25.9.2021
Košumberk - zřícenina hradu a zámek (Luže)
Den myslivosti
Den krásy s obličejovou jógou a přírodní kosmetikou so 25.9.2021 14:00
Mateřské centrum Hlinečánek (Hlinsko)
Den krásy s obličejovou jógou a přírodní kosmetikou

společenské (počet: 5)

Heřmanoměstecké slavnosti so 25.9.2021
náměstí Míru (Heřmanův Městec)
Heřmanoměstecké slavnosti
Bleší trh so 25.9.2021 8:00 - 11:00
Centrum Pohůdka (Heřmanův Městec) - zahrada Centra Pohůdka
Bleší trh
Soutěž o nejlepší smrazek so 25.9.2021 13:00
Hroubovice
Soutěž o nejlepší smrazek
80 let atletiky ve Slatiňanech so 25.9.2021 16:00
Restaurace Monaco (Slatiňany)
80 let atletiky ve Slatiňanech
Posvícenské posezení so 25.9.2021 19:00
Hospoda U Chrbolků (Svídnice)
Posvícenské posezení

sport, aktivní vyžití (počet: 7)

Rybářské závody pá 24.9.2021 - ne 26.9.2021
Štěpánov (Štěpánov)
Rybářské závody
Cyklistické toulání po okolí - APŽ so 25.9.2021 9:00
Heřmanův Městec
Cyklistické toulání po okolí - APŽ
Cyklovýlet so 25.9.2021 10:00
Skautská klubovna (Ronov nad Doubravou)
Cyklovýlet
FC Hlinsko - Moravská Třebová so 25.9.2021 10:30
Městská sportoviště Hlinsko (Hlinsko)
FC Hlinsko - Moravská Třebová
Hlinecký půlmaraton a Hlinecká osmička so 25.9.2021 11:00
Městská sportoviště Hlinsko (Hlinsko) - start - od fotbalového stadionu
Hlinecký půlmaraton a Hlinecká osmička
Krajský přebor mužů - podzim 2021 so 25.9.2021 15:30
Fitness centrum, tělocvična (Třemošnice)
Krajský přebor mužů - podzim 2021
80 let atletiky ve Slatiňanech so 25.9.2021 16:00
Restaurace Monaco (Slatiňany)
80 let atletiky ve Slatiňanech

volný čas (počet: 5)

Jablkobraní so 25.9.2021 10:00 - 16:00
Keltský archeoskanzen (Nasavrky)
Jablkobraní
Hrané prohlídky na zámku so 25.9.2021 15:00 - 18:00
Zámek Slatiňany (Slatiňany)
Hrané prohlídky na zámku
Lety vrtulníkem v Bažantnici so 25.9.2021 11:00 - 17:00
Heřmanův Městec - fotbalové hřiště Bažantnice
Lety vrtulníkem v Bažantnici
Tradiční pouštění draků so 25.9.2021 15:00
FC Zaječice (Zaječice)
Tradiční pouštění draků
80 let atletiky ve Slatiňanech so 25.9.2021 16:00
Restaurace Monaco (Slatiňany)
80 let atletiky ve Slatiňanech

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 9)

Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021 pá 9.7.2021 - ne 31.10.2021
Zámek Chrast (Chrast u Chrudimě)
Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021
Setkání zahradních železnic so 25.9.2021 10:00 - 16:30
ČD Bike (Slatiňany)
Setkání zahradních železnic
Výstava věnečků út 11.5.2021 - čt 30.9.2021
Centrum Pohůdka (Heřmanův Městec)
Výstava věnečků
Sophiina volba po česku út 1.6.2021 - pá 31.12.2021
Ležáky - pietní území (Miřetice)
Sophiina volba po česku
Výstava výrobků z kmene Petra Douši po 2.8.2021 - čt 30.9.2021
Centrum Pohůdka (Heřmanův Městec)
Výstava výrobků z kmene Petra Douši
Výstava Fenomén Maria Callas ne 22.8.2021 - st 29.9.2021
Výstavní síň Divadla Karla Pippicha (Chrudim)
Výstava Fenomén Maria Callas
Kristýna Hamáková - obrazy ne 5.9.2021 - ne 31.10.2021
Multifunkční centrum (Hlinsko) - galerie Multifunkčního centra
Kristýna Hamáková - obrazy
Heřmanoměstecké slavnosti so 25.9.2021
náměstí Míru (Heřmanův Městec)
Heřmanoměstecké slavnosti
Svatováclavský jarmark so 25.9.2021 9:00
Čelakovského (Hlinsko), Na Řekách (Hlinsko) - prostor před Orlovnou a na betlémské návsi
Svatováclavský jarmark

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 1)

Venkovní výstava příběhů z Indie čt 22.7.2021 - čt 30.9.2021
Základní škola Hronov (Hronov) - plot naproti Jiráskovu divadlu
Venkovní výstava příběhů z Indie

odborné (počet: 1)

Bajková škola: Základní kemp pro dospělé so 25.9.2021 9:30 - 15:00
Trail Park (Dolní Morava)
Bajková škola: Základní kemp pro dospělé

společenské (počet: 2)

Světla nad bunkry so 25.9.2021
Dělostřelecká tvrz Hůrka (Králíky)
Světla nad bunkry
Svatomichalská pouť so 25.9.2021 - ne 26.9.2021
Velké náměstí (Králíky)
Svatomichalská pouť

sport, aktivní vyžití (počet: 2)

Bajková škola: Základní kemp pro dospělé so 25.9.2021 9:30 - 15:00
Trail Park (Dolní Morava)
Bajková škola: Základní kemp pro dospělé
Sokol Boříkovice – Kerhartice so 25.9.2021 15:30
Fotbalové hřiště Dolní Boříkovice (Dolní Boříkovice)
Sokol Boříkovice – Kerhartice

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 1)

Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda pá 17.9.2021 - st 29.9.2021
Červená Voda
Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda

divadlo (počet: 1)

O Sněhurce so 25.9.2021 15:00
Roškotovo divadlo, kino Máj, Divadelní klub (Ústí nad Orlicí)
O Sněhurce

hudba (počet: 1)

Klaus Sonnleitner (AUT) - varhany so 25.9.2021 19:00
Kostel sv. Marie Magdaleny (Řetová)
Klaus Sonnleitner (AUT) - varhany

kino - film (počet: 4)

Dračí země (Německo, 2D) so 25.9.2021 17:00
Kulturní centrum (Česká Třebová) - Velký sál
Dračí země (Německo, 2D)
Jedině Tereza so 25.9.2021 18:00
Kino Máj (Choceň)
Jedině Tereza
After: Tajemství so 25.9.2021 19:30
Roškotovo divadlo, kino Máj, Divadelní klub (Ústí nad Orlicí)
After: Tajemství
Hotel Transylvánie: Transformánie so 25.9.2021 15:30
Kino Máj (Choceň)
Hotel Transylvánie: Transformánie

odborné (počet: 3)

Kurz anglického jazyka pro děti čt 2.9.2021 - čt 30.9.2021
Václavské náměstí (Letohrad) - Václavské náměstí 7
Kurz anglického jazyka pro děti
Svatováclavský knižní den so 25.9.2021
Kulturní dům (Orlické Podhůří)
Svatováclavský knižní den
Taneční pro mládež so 25.9.2021
Panský dům (Choceň) - Hlavní sál
Taneční pro mládež

společenské (počet: 1)

Svatováclavské slavnosti pá 24.9.2021 - ne 26.9.2021
nám. F. L. Věka (Dobruška)
Svatováclavské slavnosti

sport, aktivní vyžití (počet: 7)

Karate team KCK - nábor nových členů pá 10.9.2021 - ne 31.10.2021
Golem klub (Letohrad) - tělocvična Golem klubu
Karate team KCK - nábor nových členů
Orlické hory pá 24.9.2021 - út 28.9.2021
Rokytnice v Orlických horách
Orlické hory
Traktoriáda so 25.9.2021
Nekoř
Traktoriáda
O pohár Maxe Švabinského so 25.9.2021 9:00 - 14:45
Hospůdka U Sitařů (Česká Třebová)
O pohár Maxe Švabinského
Cross po lyžařských tratích so 25.9.2021 10:00
Hory (Česká Třebová) - sportovní areál
Cross po lyžařských tratích
TJ Spartak Opočno - TJ Lokomotiva Meziměstí so 25.9.2021 15:30 - 17:30
TJ Spartak Opočno (Opočno)
TJ Spartak Opočno - TJ Lokomotiva Meziměstí
Taneční kurzy pro začátečníky so 25.9.2021 19:00 - 22:00
Kodymův národní dům (Opočno)
Taneční kurzy pro začátečníky

volný čas (počet: 4)

Společný víkend muzeí v Králické pevnostní oblasti so 25.9.2021
Vojenské muzeum Králíky (Králíky), Dělostřelecká tvrz Bouda (Těchonín), Muzeum čs.opevnění z let 1935-8 - Pěchotní srub K-S 14 "U cihelny" (Králíky), Pěchotní srub K-S 5 U Potoka (Králíky), Vojenské muzeum Lichkov (Lichkov), Dělostřelecká tvrz Hůrka (Králíky)
Společný víkend muzeí v Králické pevnostní oblasti
Čtenářská soutěž Lovci perel po 1.3.2021 - ne 31.10.2021
Městská knihovna Lanškroun (Lanškroun)
Čtenářská soutěž Lovci perel
Lovci perel st 24.3.2021 - čt 18.11.2021
Městská knihovna Choceň (Choceň)
Lovci perel
Morava na kole pá 24.9.2021 - ne 26.9.2021
Sopotnice
Morava na kole

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 17)

Soubor výstav Ruce vzhůru! po 3.5.2021 - ne 31.10.2021
Kolowratský zámek v Rychnově nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
Soubor výstav Ruce vzhůru!
Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města čt 24.6.2021 - čt 30.9.2021
Zámek Choceň - Orlické muzeum (Choceň) - bývalé knihkupectví
Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města
Výstava: Třikrát jinak st 1.9.2021 - ne 31.10.2021
Městská knihovna Česká Třebová (Česká Třebová)
Výstava: Třikrát jinak
Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw čt 2.9.2021 - čt 30.9.2021
Český červený kříž (Ústí nad Orlicí)
Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw
Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo) čt 2.9.2021 - čt 30.9.2021
Kulturní centrum (Česká Třebová)
Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)
Knihaři z Lanškrouna čt 2.9.2021 - ne 14.11.2021
Zámek Lanškroun - Městské muzeum (Lanškroun)
Knihaři z Lanškrouna
Výstava - Grafika Vlasty Švejdové čt 2.9.2021 - ne 31.10.2021
Městská knihovna Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
Výstava - Grafika Vlasty Švejdové
Výstava fotografií - Člověk a jeho svět čt 2.9.2021 - čt 30.9.2021
Malá Scéna (Ústí nad Orlicí)
Výstava fotografií - Člověk a jeho svět
Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku čt 9.9.2021 - ne 3.10.2021
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku
Výstava - 100 let Československé obce legionářské čt 9.9.2021 - pá 31.12.2021
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Výstava - 100 let Československé obce legionářské
Výstava z historie Divišova divadla út 14.9.2021 - po 1.11.2021
Fidiko - Divišovo divadlo (Žamberk)
Výstava z historie Divišova divadla
Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi st 15.9.2021 - čt 30.9.2021
Městská knihovna Lanškroun (Lanškroun) - čítárna
Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi
Hosté na zemi st 15.9.2021 - čt 30.9.2021
Městská knihovna Lanškroun (Lanškroun)
Hosté na zemi
Výstava fotografií Rostislava Bartoně pá 17.9.2021 - út 30.11.2021
Kulturní centrum Letohrad - Městská knihovna (Letohrad) - městská knihovna
Výstava fotografií Rostislava Bartoně
35. výstava hub pá 24.9.2021 - ne 26.9.2021
Zámek Choceň - Orlické muzeum (Choceň)
35. výstava hub
Ústecký salon a ekomobilita v Hylvátech so 25.9.2021 9:00 - 17:00
Střední škola automobilní - Domov mládeže (Ústí nad Orlicí)
Ústecký salon a ekomobilita v Hylvátech
Dvorské kordy z opočenských depozitářů čt 1.4.2021 - ne 31.10.2021
Zámek Opočno (Opočno)
Dvorské kordy z opočenských depozitářů

divadlo (počet: 2)

Normální debil so 25.9.2021 18:00
Východočeské divadlo (Pardubice)
Normální debil
Venkov so 25.9.2021 19:00
Východočeské divadlo Pardubice - Malá scéna ve dvoře (Pardubice)
Venkov

gastronomie (počet: 1)

Food festival Pernštejnské hodování so 25.9.2021 10:00 - 18:00
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum (Pardubice)
Food festival Pernštejnské hodování

hudba (počet: 3)

Marek Ztracený - Restart 2021 Je možné objednat vstupneku so 25.9.2021 19:30
Enteria Aréna (Pardubice), Pardubice
Marek Ztracený - Restart 2021
Koncert pro Lumíra so 25.9.2021
Ponorka - hudební klub (Pardubice)
Koncert pro Lumíra
Staročeská Polabinská Pouť so 25.9.2021 8:00 - 22:00
- Před budovou gymnázia
Staročeská Polabinská Pouť

odborné (počet: 3)

Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme čt 9.9.2021 - st 22.12.2021
Tvůrčí ateliér Východočeské galerie (Pardubice)
Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme
Workshop pro děti od 6 let: Sádrové odlitky / Inspirace dílem Evy Kmentové so 25.9.2021 13:00 - 15:00
Tvůrčí ateliér Východočeské galerie (Pardubice)
Workshop pro děti od 6 let: Sádrové odlitky / Inspirace dílem Evy Kmentové
Skupinový kurz techniky severské chůze so 25.9.2021 10:00 - 13:00
Pardubice - zastávka MHD Dubina - točna
Skupinový kurz techniky severské chůze

společenské (počet: 1)

Staročeská Polabinská Pouť so 25.9.2021 8:00 - 22:00
- Před budovou gymnázia
Staročeská Polabinská Pouť

sport, aktivní vyžití (počet: 2)

Český kras so 25.9.2021
Pardubice
Český kras
Stezka Viléma z Pernštejna Je možné objednat vstupneku so 25.9.2021 15:00
Pardubice - sraz před Turistickým informačním centrem Pardubice
Stezka Viléma z Pernštejna

volný čas (počet: 15)

Světla nad bunkry - noční otevření pozorovatelny so 25.9.2021
Pozorovatelna civilní obrany u Mikulovic (Mikulovice)
Světla nad bunkry - noční otevření pozorovatelny
Po stopách Pernštejnů v Pardubicích so 25.9.2021 13:00
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum (Pardubice) - Prohlídka začíná na pokladně Východočeského muzea.
Po stopách Pernštejnů v Pardubicích
Kouzelnické představení nejen pro děti so 25.9.2021 13:00 - 14:00
Muzeum kouzel (Pardubice)
Kouzelnické představení nejen pro děti
Museum virtualis čt 29.4.2021 - pá 31.12.2021
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum (Pardubice)
Museum virtualis
Program pro školy: Kdopak by se barev bál? čt 9.9.2021 - st 22.12.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Kdopak by se barev bál?
Program pro školy: Současná fotografie čt 9.9.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Současná fotografie
Program pro školy: Jak funguje galerie čt 9.9.2021 - st 22.12.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Jak funguje galerie
Program pro školy: Léto u moře čt 9.9.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Léto u moře
Program pro školy: Na skok za Pernštejny čt 9.9.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Na skok za Pernštejny
Program pro školy: Těsné formy čt 9.9.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Těsné formy
Program pro školy: O Jonášovi a velrybě čt 9.9.2021 - st 22.12.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: O Jonášovi a velrybě
Program pro školy: Smyslová krajinomalba čt 9.9.2021 - st 22.12.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Smyslová krajinomalba
Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme čt 9.9.2021 - st 22.12.2021
Tvůrčí ateliér Východočeské galerie (Pardubice)
Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme
Noc s Andersenem pá 24.9.2021 16:00 - so 25.9.2021 8:30
Krajská knihovna v Pardubicích (Pardubice) - dětské oddělení
Noc s Andersenem
Workshop pro děti od 6 let: Sádrové odlitky / Inspirace dílem Evy Kmentové so 25.9.2021 13:00 - 15:00
Tvůrčí ateliér Východočeské galerie (Pardubice)
Workshop pro děti od 6 let: Sádrové odlitky / Inspirace dílem Evy Kmentové

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 9)

Výstava: Pěr století na zubra neplatí po 21.12.2020 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Výstava: Pěr století na zubra neplatí
Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu st 9.6.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu
V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda st 9.6.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda
Evžen Sobek: Blue Dreaming st 9.6.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Evžen Sobek: Blue Dreaming
Těsné formy - sonda do sbírky plastiky st 23.6.2021 - ne 7.11.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Těsné formy - sonda do sbírky plastiky
Expozice: Reflexe krajiny a přírody pá 1.1.2021 - pá 31.12.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Expozice: Reflexe krajiny a přírody
Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG st 9.6.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG
Výstava: Filip Hortenský út 7.9.2021 - ne 21.11.2021
Knihovní centrum u Vokolků na Příhrádku (Pardubice)
Výstava: Filip Hortenský
Dodoismus po 20.9.2021 - st 20.10.2021
Divadlo 29 (Pardubice)
Dodoismus

sport, aktivní vyžití (počet: 1)

Pochod podzimní přírodou so 25.9.2021 7:00 - 17:00
Hostinné
Pochod podzimní přírodou

celkový počet vyhledaných záznamů: 157

Najdi si svou aktivitu

Aktuality

. 16.09.
2021
Jubilejní malířský salon podesáté

Desátý Salon malířů Vysokomýtska začal. Během vernisáže byl pokřtěn oficiální nástěnný kalendář města na rok 2022 s obrazy vystavujících umělců. Velkoformátový nástěnný kalendář vychází u příležitosti...

. 08.09.
2021
Na 74. uměleckém salonu v Poličce vystaví tvorbu 14 umělců regionu

Letošní výtvarný salon tematicky navazuje na loňský – je zaměřen na současné umělce Poličska. Můžete se těšit na výtvarně rozmanitá díla autorů několika generací, kteří se na Poličsku narodili nebo zde...