Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
loading...
Turistický navigátor
Viki
Oficiální turistický portál Pardubického kraje
Oblačno 14°C
počasí

Počasí - Pardubice

18.9. (11:30)
dnes
Oblačno
14°C
19.9.
zítra
Oblačno
15°C/8°C
20.9.
PondělíPolojasno
16°C/4°C
21.9.
ÚterýOblačno
16°C/5°C
Zdroj: Počasí Meteocentrum

Kalendář akcí

Zadejte novou akci Nové okno.

Vyhledání akcí:
Oblasti: Českomoravské pomezí. Kladské pomezí. . Orlické hory a Podorlicko. Českomoravské pomezí. Hradecko. Pardubicko. Chrudimsko-Hlinecko.
Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí.








začátek: konec:
Další parametry vyhledávání

Mapa

divadlo (počet: 1)

Zlatý hřebík ne 19.9.2021 12:00
Smetanův dům (Litomyšl) - Velký sál
Zlatý hřebík

hudba (počet: 3)

Klasika vs. Jazz ne 19.9.2021 10:00
Smetanův dům (Litomyšl) - Velký sál
Klasika vs. Jazz
Kloboukový koncert ne 19.9.2021 16:00
Husův sbor - kostel (Vysoké Mýto) - park u kostela
Kloboukový koncert
Varhanní koncert ne 19.9.2021 17:00
Kostel sv. Jana Křtitele (Bystré u Poličky)
Varhanní koncert

kino - film (počet: 4)

Gump - Pes, který naučil lidi žít Je možné objednat vstupneku ne 19.9.2021 17:00
Kino Sokol (Litomyšl )
Gump - Pes, který naučil lidi žít
Ainbo: Hrdinka pralesa ne 19.9.2021 17:00
Kino Vesmír (Svitavy)
Ainbo: Hrdinka pralesa
Prvok, Šampón, Tečka a Karel ne 19.9.2021 19:00
Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
Okupace ne 19.9.2021 19:30
Kino Sokol (Litomyšl )
Okupace

společenské (počet: 3)

Sbírkové dny Světlušky po 6.9.2021 - čt 30.9.2021
Městská knihovna Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
Sbírkové dny Světlušky
Vycházková hra Střediska volného času čt 16.9.2021 - st 22.9.2021
Litomyšl
Vycházková hra Střediska volného času
Nedělní odpoledne o dopravě ne 19.9.2021 13:00
Hospoda Na Žabárně (Litomyšl)
Nedělní odpoledne o dopravě

sport, aktivní vyžití (počet: 3)

Rozběhneme pěstounství po 13.9.2021 - ne 19.9.2021
Příměstský les Černá hora - lesopark (Litomyšl)
Rozběhneme pěstounství
Fotbal: Jiskra Litomyšl vs. TJ Opatov ne 19.9.2021 10:00
Městský stadion Černá hora (Litomyšl-Město)
Fotbal: Jiskra Litomyšl vs. TJ Opatov
Lední hokej: HC Litomyšl vs. HC Spartak Choceň ne 19.9.2021 17:00
Zimní stadion (Litomyšl)
Lední hokej: HC Litomyšl vs. HC Spartak Choceň

volný čas (počet: 3)

Dny evropského dědictví (EHD) - stavebně-historické prohlídky běžně nepřístupných prostor ne 19.9.2021 11:00
ne 19.9.2021 14:00
Zámek Litomyšl (Litomyšl)
Dny evropského dědictví (EHD) - stavebně-historické prohlídky běžně nepřístupných prostor
Dětská herna út 4.5.2021 - ne 3.10.2021
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Dětská herna
Auto-moto-burza ne 19.9.2021 6:00
Plochá dráha Svitavy (Svitavy)
Auto-moto-burza

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 14)

Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost ne 13.6.2021 - ne 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl) - Zahrada u Augustovy tiskárny
Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost
Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost ne 13.6.2021 - so 27.11.2021
Galerie Miroslava Kubíka (Litomyšl)
Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost
Časy mezi Časy ne 1.8.2021 - ne 10.10.2021
Dům U Rytířů - Městská galerie Litomyšl (Litomyšl)
Časy mezi Časy
Malířský salon so 4.9.2021 - ne 19.9.2021
Městská galerie (Vysoké Mýto)
Malířský salon
Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková po 6.9.2021 - ne 31.10.2021
Zámek Nové Hrady (Nové Hrady)
Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková
Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění út 4.5.2021 - ne 29.5.2022
Portmoneum – Museum Josefa Váchala (Litomyšl)
Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění
Kampa a stálá expozice Městské obrazárny út 1.6.2021 - ne 3.10.2021
Městská obrazárna (Litomyšl)
Kampa a stálá expozice Městské obrazárny
Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie ne 22.8.2021 - ne 2.1.2022
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie
Ukázky z knihy st 1.9.2021 - čt 30.9.2021
Živá zeď (Svitavy)
Ukázky z knihy
Výstava fotografií st 1.9.2021 - čt 30.9.2021
Městská knihovna Bystré (Bystré)
Výstava fotografií
Pocta osobnosti – Ján Šmok st 1.9.2021 - čt 30.9.2021
Kino Vesmír (Svitavy)
Pocta osobnosti – Ján Šmok
Koncept v architektuře čt 2.9.2021 - čt 30.9.2021
Turistické informační centrum Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
Koncept v architektuře
Grafica pá 3.9.2021 - čt 30.9.2021
Městská knihovna Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
Grafica
Listiny litomyšlského biskupství a kapituly pá 17.9.2021 - pá 15.10.2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl) - Státní okresní archiv Svitavy se sídlem v Litomyšli
Listiny litomyšlského biskupství a kapituly

divadlo (počet: 1)

O kůzlátkách Je možné objednat vstupneku ne 19.9.2021 10:00 - 10:45
Adalbertinum (Hradec Králové) - Studio A
O kůzlátkách

kino - film (počet: 2)

Tlapková patrola ve filmu Je možné objednat vstupneku ne 19.9.2021 13:30
ne 19.9.2021 16:00
Bio Central (Hradec Králové)
Tlapková patrola ve filmu
Láska pod kapotou Je možné objednat vstupneku ne 19.9.2021 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
Láska pod kapotou

společenské (počet: 4)

32. ročník fotografické soutěže čt 1.4.2021 - čt 30.9.2021
Impuls HK, centrum podpory uměleckých aktivit (Hradec Králové)
32. ročník fotografické soutěže
Fotosoutěž Život v Evropě čt 1.7.2021 - čt 30.9.2021
Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové)
Fotosoutěž Život v Evropě
Zažít Velké náměstí jinak! ne 19.9.2021 14:00 - 22:00
Velké náměstí (Hradec Králové)
Zažít Velké náměstí jinak!
Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury Je možné objednat vstupneku ne 19.9.2021 10:00 - 17:00
Divadlo Drak (Hradec Králové)
Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 2)

ZUŠka z Habrmanky vystavuje pá 3.9.2021 - út 26.10.2021
Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové)
ZUŠka z Habrmanky vystavuje
Výstava Mýty o pěstounství po 6.9.2021 - po 20.9.2021
Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové) - Centrum celoživotního vzdělávání
Výstava Mýty o pěstounství

církevní (počet: 18)

Farní den ne 19.9.2021
Kostel Nejsvětější Trojice (Kameničky)
Farní den
Mše svatá ne 19.9.2021 7:30
Kostel sv. Marie Magdalény (Včelákov)
Mše svatá
Mše svatá ne 19.9.2021 8:00
Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Skuteč)
Mše svatá
Mše svatá ne 19.9.2021 9:30
Kostel sv. Jakuba Staršího (Raná)
Mše svatá
Mše svatá ne 19.9.2021 9:30
Kostel Panny Marie Sedmibolestné (Předhradí)
Mše svatá
Bohoslužba ne 19.9.2021 10:30
Evangelický kostel (Svratouch )
Bohoslužba
Mše sv. ne 19.9.2021 11:00
Kaple sv. Jana Nepomuckého (Skuteč, Skutíčko)
Mše sv.
Mše sv. ne 19.9.2021 18:00
Kostel Božího Těla (Skuteč)
Mše sv.
Bohoslužba ne 19.9.2021 8:00
Kostel sv. Filipa a Jakuba, apoštolů (Trhová Kamenice)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.9.2021 8:30
Kolumbárium - sbor Církve československé husitské (Hlinsko)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.9.2021 9:00
Evangelický kostel (Krouna)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.9.2021 9:00
Tvrz (Hlinsko)
Bohoslužba
Setkání apoštolské církve ne 19.9.2021 10:00
Apoštolská církev sbor Hlinsko (Hlinsko)
Setkání apoštolské církve
Bohoslužba ne 19.9.2021 9:00
Kostel Narození Panny Marie (Hlinsko)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.9.2021 8:00
Kostel sv. Michaela, archanděla (Krouna)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.9.2021 10:30
Kostel Nejsvětější Trojice (Kameničky)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.9.2021 10:30
Kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů (Hlinsko, Chlum)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.9.2021 9:00
Kaple sv. Zdislavy (Studnice)
Bohoslužba

hudba (počet: 1)

Dan Bárta a Ilustratosphere ne 19.9.2021 19:00
Divadlo Karla Pippicha (Chrudim)
Dan Bárta a Ilustratosphere

kino - film (počet: 3)

Mimi šéf: rodinný podnik ne 19.9.2021 15:00
Městské kino Chrudim (Chrudim)
Mimi šéf: rodinný podnik
Večírek ne 19.9.2021 17:00
Městské kino Chrudim (Chrudim)
Večírek
Deníček moderního fotra ne 19.9.2021 19:30
Městské kino Chrudim (Chrudim)
Deníček moderního fotra

odborné (počet: 2)

Skautská kavárna ne 19.9.2021 9:30
Centrum Jana XXIII. (Hlinsko) - u Centra Jana XXIII.
Skautská kavárna
Respektovat a být respektován 4 denní kurz so 18.9.2021 - ne 19.9.2021
Rodičovské centrum Radovánek (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
Respektovat a být respektován 4 denní kurz

společenské (počet: 4)

Oslavy 50. let vzniku města so 11.9.2021 - ne 19.9.2021
Slatiňany
Oslavy 50. let vzniku města
Skautská kavárna ne 19.9.2021 9:30
Centrum Jana XXIII. (Hlinsko) - u Centra Jana XXIII.
Skautská kavárna
Dětské odpoledne ne 19.9.2021 14:00
Hřiště za zámečkem (Lukavice)
Dětské odpoledne
Talkshow s Jiřím Lábusem a Otou Jirákem ne 19.9.2021 18:00
Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi (Chrudim)
Talkshow s Jiřím Lábusem a Otou Jirákem

sport, aktivní vyžití (počet: 4)

Hasičská soutěž ne 19.9.2021
Turistická ubytovna SK Spartak Slatiňany (Slatiňany)
Hasičská soutěž
Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka ne 19.9.2021
Potápěčská základna Leštinka Divers (Leštinka)
Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka
Rybářské závody ne 19.9.2021 7:00 - 15:00
Slatiňany
Rybářské závody
FC Hlinsko - Náchod ne 19.9.2021 15:30
Městská sportoviště Hlinsko (Hlinsko)
FC Hlinsko - Náchod

volný čas (počet: 2)

Speciální prohlídky zámku ne 19.9.2021 11:00 - 13:00
Zámek Slatiňany (Slatiňany)
Speciální prohlídky zámku
Dětské odpoledne ne 19.9.2021 14:00
Hřiště za zámečkem (Lukavice)
Dětské odpoledne

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 8)

Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021 pá 9.7.2021 - ne 31.10.2021
Zámek Chrast (Chrast u Chrudimě)
Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021
Výstava věnečků út 11.5.2021 - čt 30.9.2021
Centrum Pohůdka (Heřmanův Městec)
Výstava věnečků
Sophiina volba po česku út 1.6.2021 - pá 31.12.2021
Ležáky - pietní území (Miřetice)
Sophiina volba po česku
Výstava výrobků z kmene Petra Douši po 2.8.2021 - čt 30.9.2021
Centrum Pohůdka (Heřmanův Městec)
Výstava výrobků z kmene Petra Douši
Výstava Fenomén Maria Callas ne 22.8.2021 - st 29.9.2021
Výstavní síň Divadla Karla Pippicha (Chrudim)
Výstava Fenomén Maria Callas
Kristýna Hamáková - obrazy ne 5.9.2021 - ne 31.10.2021
Multifunkční centrum (Hlinsko) - galerie Multifunkčního centra
Kristýna Hamáková - obrazy
Výstave architekta Františka Schmornaze so 11.9.2021 - ne 19.9.2021
Švýcárna - muzeum (Slatiňany)
Výstave architekta Františka Schmornaze
Výstava 50 let vzniku města po 13.9.2021 - ne 19.9.2021
Společenský dům (Slatiňany)
Výstava 50 let vzniku města

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 1)

Venkovní výstava příběhů z Indie čt 22.7.2021 - čt 30.9.2021
Základní škola Hronov (Hronov) - plot naproti Jiráskovu divadlu
Venkovní výstava příběhů z Indie

církevní (počet: 2)

Víkend pro rodiny pá 17.9.2021 - ne 19.9.2021
Hora Matky Boží (Hedeč) s kostelem Nanebevzetí Panny Marie - klášter a poutní místo (Králíky)
Víkend pro rodiny
Červenovodská pouť pá 17.9.2021 - ne 19.9.2021
Červená Voda
Červenovodská pouť

sport, aktivní vyžití (počet: 2)

TJ Jablonné nad Orlicí - 1.SC Tempish Vítkovice ne 19.9.2021 13:00
Sportovní hala Červená Voda (Červená Voda)
TJ Jablonné nad Orlicí - 1.SC Tempish Vítkovice
FC Jiskra 2008 B – Choceň B ne 19.9.2021 15:30
Fotbalový stadion FC Jiskra 2008 (Červená Voda)
FC Jiskra 2008 B – Choceň B

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 2)

Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda pá 17.9.2021 - st 29.9.2021
Červená Voda
Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda
Farmářské trhy ne 19.9.2021 8:00
Červená Voda - Parkoviště před obecním úřaddem
Farmářské trhy

divadlo (počet: 1)

Divadlo Pohádka Praha - Zlatovláska ne 19.9.2021 15:00
Malá scéna (Česká Třebová)
Divadlo Pohádka Praha - Zlatovláska

hudba (počet: 2)

Irvin Venyš - klarinet Epoque Quartet ne 19.9.2021 17:00
Dobruška - showroom firmy Servisbal Obaly
Irvin Venyš - klarinet Epoque Quartet
XIV. Dechovka na zámku ne 19.9.2021 14:00
Základní umělecká škola (Choceň) - nádvoří choceňského zámku
XIV. Dechovka na zámku

kino - film (počet: 7)

Ainbo: Hrdinka pralesa ne 19.9.2021 14:00
Fidiko - Divišovo divadlo (Žamberk)
Ainbo: Hrdinka pralesa
Mimi šéf: Rodinný podnik 3D ne 19.9.2021 17:00
Roškotovo divadlo, kino Máj, Divadelní klub (Ústí nad Orlicí)
Mimi šéf: Rodinný podnik  3D
Gump - Pes, který naučil lidi žít ne 19.9.2021 17:00
Fidiko - Divišovo divadlo (Žamberk)
Gump - Pes, který naučil lidi žít
Úniková hra: Turnaj šampiónů ne 19.9.2021 19:30
Roškotovo divadlo, kino Máj, Divadelní klub (Ústí nad Orlicí)
Úniková hra: Turnaj šampiónů
Zátopek ne 19.9.2021 20:00
Fidiko - Divišovo divadlo (Žamberk)
Zátopek
Shang-Chi a legenda o deseti prstenech ne 19.9.2021 20:00
Městské kino (Jablonné nad Orlicí )
Shang-Chi a legenda o deseti prstenech
Králíček Petr bere do zaječích ne 19.9.2021 18:00
Městské kino (Jablonné nad Orlicí )
Králíček Petr bere do zaječích

odborné (počet: 1)

Kurz anglického jazyka pro děti čt 2.9.2021 - čt 30.9.2021
Václavské náměstí (Letohrad) - Václavské náměstí 7
Kurz anglického jazyka pro děti

společenské (počet: 2)

Sokolení v Kerharticích ne 19.9.2021 13:30
TJ Sokol Kerhartice (Ústí nad Orlicí - Kerhartice)
Sokolení v Kerharticích
Beseda Krajinou příběhů ne 19.9.2021 17:30
Malá Scéna (Ústí nad Orlicí)
Beseda Krajinou příběhů

sport, aktivní vyžití (počet: 6)

Karate team KCK - nábor nových členů pá 10.9.2021 - ne 31.10.2021
Golem klub (Letohrad) - tělocvična Golem klubu
Karate team KCK - nábor nových členů
Rozběhněme pěstounství po 13.9.2021 - ne 19.9.2021
Park Javorka (Česká Třebová)
Rozběhněme pěstounství
Běh na Peklák - MČR v běhu do vrchu ne 19.9.2021 8:00 - 16:00
Ski areál Peklák (Česká Třebová)
Běh na Peklák - MČR v běhu do vrchu
Závody minikár ne 19.9.2021 9:00 - 15:00
Ústí nad Orlicí - Andrlův chlum
Závody minikár
Jablonné nad Orlicí - Zámrsk ne 19.9.2021 10:00
Fotbalový stadion (Jablonné nad Orlicí)
Jablonné nad Orlicí - Zámrsk
Dětská hasičská soutěž v požárním útoku ne 19.9.2021 13:00
Fotbalové hřiště (Orlické Podhůří)
Dětská hasičská soutěž v požárním útoku

volný čas (počet: 3)

Čtenářská soutěž Lovci perel po 1.3.2021 - ne 31.10.2021
Městská knihovna Lanškroun (Lanškroun)
Čtenářská soutěž Lovci perel
Lovci perel st 24.3.2021 - čt 18.11.2021
Městská knihovna Choceň (Choceň)
Lovci perel
Muzeum a světnička Járy Cimrmana ne 19.9.2021 9:00 - 12:00
Muzeum a světnička Járy Cimrmana (Letohrad) - výstavní prostory v přízemí zámku
Muzeum a světnička Járy Cimrmana

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 17)

Soubor výstav Ruce vzhůru! po 3.5.2021 - ne 31.10.2021
Kolowratský zámek v Rychnově nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
Soubor výstav Ruce vzhůru!
Zámecké farmářské trhy ne 19.9.2021
Zámek Doudleby nad Orlicí (Doudleby nad Orlicí)
Zámecké farmářské trhy
Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města čt 24.6.2021 - čt 30.9.2021
Zámek Choceň - Orlické muzeum (Choceň) - bývalé knihkupectví
Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města
Výstava - Hoří? pá 2.7.2021 - ne 19.9.2021
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Výstava - Hoří?
Výstava: Třikrát jinak st 1.9.2021 - ne 31.10.2021
Městská knihovna Česká Třebová (Česká Třebová)
Výstava: Třikrát jinak
Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw čt 2.9.2021 - čt 30.9.2021
Český červený kříž (Ústí nad Orlicí)
Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw
Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo) čt 2.9.2021 - čt 30.9.2021
Kulturní centrum (Česká Třebová)
Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)
Knihaři z Lanškrouna čt 2.9.2021 - ne 14.11.2021
Zámek Lanškroun - Městské muzeum (Lanškroun)
Knihaři z Lanškrouna
Výstava - Grafika Vlasty Švejdové čt 2.9.2021 - ne 31.10.2021
Městská knihovna Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
Výstava - Grafika Vlasty Švejdové
Výstava fotografií - Člověk a jeho svět čt 2.9.2021 - čt 30.9.2021
Malá Scéna (Ústí nad Orlicí)
Výstava fotografií - Člověk a jeho svět
Výstava - 100 let Československé obce legionářské čt 9.9.2021 - pá 31.12.2021
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Výstava - 100 let Československé obce legionářské
Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku čt 9.9.2021 - ne 3.10.2021
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku
Výstava z historie Divišova divadla út 14.9.2021 - po 1.11.2021
Fidiko - Divišovo divadlo (Žamberk)
Výstava z historie Divišova divadla
Hosté na zemi st 15.9.2021 - čt 30.9.2021
Městská knihovna Lanškroun (Lanškroun)
Hosté na zemi
Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi st 15.9.2021 - čt 30.9.2021
Městská knihovna Lanškroun (Lanškroun) - čítárna
Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi
Výstava fotografií Rostislava Bartoně pá 17.9.2021 - út 30.11.2021
Kulturní centrum Letohrad - Městská knihovna (Letohrad) - městská knihovna
Výstava fotografií Rostislava Bartoně
Dvorské kordy z opočenských depozitářů čt 1.4.2021 - ne 31.10.2021
Zámek Opočno (Opočno)
Dvorské kordy z opočenských depozitářů

hudba (počet: 2)

Jam Session ne 19.9.2021 14:00 - 18:00
Tyršovy sady (Pardubice)
Jam Session
Taneční odpolední čaje ne 19.9.2021 14:00
Kulturní dům Hronovická (Pardubice) - Velký sál
Taneční odpolední čaje

odborné (počet: 1)

Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme čt 9.9.2021 - st 22.12.2021
Tvůrčí ateliér Východočeské galerie (Pardubice)
Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme

společenské (počet: 1)

Akce - stará řemesla ne 19.9.2021 14:00 - 17:00
Ekocentrum Paleta (Pardubice)
Akce - stará řemesla

sport, aktivní vyžití (počet: 2)

Pardubický vinařský půlmraton ne 19.9.2021
Bezdíčkova (Pardubice), Bubeníkova (Pardubice), Fáblovka (Pardubice), Hradecká (Pardubice), Husova (Pardubice), Jahnova (Pardubice), Kunětická (Pardubice), Labská (Pardubice), Masarykovo náměstí (Pardubice), Mezi Mosty (Pardubice), Pernštýnské náměstí (Pardubice), Sakařova (Pardubice), Smetanovo náměstí (Pardubice), Studentská (Pardubice), třída Míru (Pardubice), U Stadionu (Pardubice)
Pardubický vinařský půlmraton
Kolem sečské přehrady ne 19.9.2021
Pardubice
Kolem sečské přehrady

volný čas (počet: 12)

Moderní architektura v Pardubicích v první polovině 20. století ne 19.9.2021 13:00
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum (Pardubice) - Prohlídka začíná na pokladně Východočeského muzea.
Moderní architektura v Pardubicích v první polovině 20. století
Akce - stará řemesla ne 19.9.2021 14:00 - 17:00
Ekocentrum Paleta (Pardubice)
Akce - stará řemesla
Museum virtualis čt 29.4.2021 - pá 31.12.2021
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum (Pardubice)
Museum virtualis
Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme čt 9.9.2021 - st 22.12.2021
Tvůrčí ateliér Východočeské galerie (Pardubice)
Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme
Program pro školy: Současná fotografie čt 9.9.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Současná fotografie
Program pro školy: O Jonášovi a velrybě čt 9.9.2021 - st 22.12.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: O Jonášovi a velrybě
Program pro školy: Kdopak by se barev bál? čt 9.9.2021 - st 22.12.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Kdopak by se barev bál?
Program pro školy: Těsné formy čt 9.9.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Těsné formy
Program pro školy: Na skok za Pernštejny čt 9.9.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Na skok za Pernštejny
Program pro školy: Smyslová krajinomalba čt 9.9.2021 - st 22.12.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Smyslová krajinomalba
Program pro školy: Jak funguje galerie čt 9.9.2021 - st 22.12.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Jak funguje galerie
Program pro školy: Léto u moře čt 9.9.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Léto u moře

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 9)

Výstava: Pěr století na zubra neplatí po 21.12.2020 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Výstava: Pěr století na zubra neplatí
Evžen Sobek: Blue Dreaming st 9.6.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Evžen Sobek: Blue Dreaming
Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu st 9.6.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu
V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda st 9.6.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda
Těsné formy - sonda do sbírky plastiky st 23.6.2021 - ne 7.11.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Těsné formy - sonda do sbírky plastiky
Expozice: Reflexe krajiny a přírody pá 1.1.2021 - pá 31.12.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Expozice: Reflexe krajiny a přírody
Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG st 9.6.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG
Výstava: Filip Hortenský út 7.9.2021 - ne 21.11.2021
Knihovní centrum u Vokolků na Příhrádku (Pardubice)
Výstava: Filip Hortenský
Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021 ne 19.9.2021 8:00 - 15:00
Multifunkční hřiště (Svinčany)
Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021

celkový počet vyhledaných záznamů: 151

Najdi si svou aktivitu

Aktuality

. 16.09.
2021
Jubilejní malířský salon podesáté

Desátý Salon malířů Vysokomýtska začal. Během vernisáže byl pokřtěn oficiální nástěnný kalendář města na rok 2022 s obrazy vystavujících umělců. Velkoformátový nástěnný kalendář vychází u příležitosti...

. 08.09.
2021
Na 74. uměleckém salonu v Poličce vystaví tvorbu 14 umělců regionu

Letošní výtvarný salon tematicky navazuje na loňský – je zaměřen na současné umělce Poličska. Můžete se těšit na výtvarně rozmanitá díla autorů několika generací, kteří se na Poličsku narodili nebo zde...