Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
loading...
Turistický navigátor
Viki
Oficiální turistický portál Pardubického kraje
Oblačno 15°C
počasí

Počasí - Pardubice

18.9. (12:00)
dnes
Oblačno
15°C
19.9.
zítra
Oblačno
15°C/8°C
20.9.
PondělíPolojasno
16°C/4°C
21.9.
ÚterýOblačno
16°C/5°C
Zdroj: Počasí Meteocentrum

Kalendář akcí

Zadejte novou akci Nové okno.

Vyhledání akcí:
Oblasti: Českomoravské pomezí. Kladské pomezí. . Orlické hory a Podorlicko. Českomoravské pomezí. Hradecko. Pardubicko. Chrudimsko-Hlinecko.
Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí. Mapa pro výběr oblastí.








začátek: konec:
Další parametry vyhledávání

Mapa

divadlo (počet: 3)

Zahradní slavnost so 18.9.2021 14:00 - 16:00
Klášterní zahrady (Litomyšl)
Zahradní slavnost
Pall Mall Art so 18.9.2021 10:00 - 13:30
Smetanův dům (Litomyšl)
Pall Mall Art
XIV. večer MAC so 18.9.2021 20:00
Alternativní klub Tyjátr (Svitavy)
XIV. večer MAC

hudba (počet: 6)

Zahradní slavnost so 18.9.2021 14:00 - 16:00
Klášterní zahrady (Litomyšl)
Zahradní slavnost
Hana Robinson so 18.9.2021 16:30 - 18:00
Smetanův dům (Litomyšl) - Velký sál
Hana Robinson
Festivalový ples - Hudba so 18.9.2021 20:00
Smetanův dům (Litomyšl) - Velký sál
Festivalový ples - Hudba
Pall Mall Art so 18.9.2021 10:00 - 13:30
Smetanův dům (Litomyšl)
Pall Mall Art
Houseland so 18.9.2021 22:00
Dance club U Kolji (Litomyšl)
Houseland
Diskotéka 70.-90. let so 18.9.2021 22:00
Music club Kotelna (Litomyšl), Litomyšl
Diskotéka 70.-90. let

kino - film (počet: 4)

Gump – Pes, který naučil lidi žít so 18.9.2021 17:00
so 18.9.2021 19:30
Kino Vesmír (Svitavy)
Gump – Pes, který naučil lidi žít
Prvok, Šampón, Tečka a Karel so 18.9.2021 19:30
Kino Sokol (Litomyšl )
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
Gump - Pes, který naučil lidi žít Je možné objednat vstupneku so 18.9.2021 17:00
Kino Sokol (Litomyšl )
Gump - Pes, který naučil lidi žít
Deníček moderního fotra so 18.9.2021 19:00
Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
Deníček moderního fotra

odborné (počet: 1)

Bezplatné testovací jízdy elektrokol so 18.9.2021 8:00 - 15:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl) - vyhrazený pruh
Bezplatné testovací jízdy elektrokol

společenské (počet: 5)

Sbírkové dny Světlušky po 6.9.2021 - čt 30.9.2021
Městská knihovna Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
Sbírkové dny Světlušky
Vycházková hra Střediska volného času čt 16.9.2021 - st 22.9.2021
Litomyšl
Vycházková hra Střediska volného času
Benefiční zahradní zábava so 18.9.2021
Husův sbor - kostel (Vysoké Mýto)
Benefiční zahradní zábava
Pall Mall Art so 18.9.2021 10:00 - 13:30
Smetanův dům (Litomyšl)
Pall Mall Art
Zažít město jinak so 18.9.2021 13:00
Městská památková zóna ve Svitavách (Svitavy)
Zažít město jinak

sport, aktivní vyžití (počet: 7)

Rozběhneme pěstounství po 13.9.2021 - ne 19.9.2021
Příměstský les Černá hora - lesopark (Litomyšl)
Rozběhneme pěstounství
8. mistrovství Východních Čech v klasickém silovém trojboji so 18.9.2021 8:00
Střelnice (Svitavy)
8. mistrovství Východních Čech v klasickém silovém trojboji
TJ SY – Slavoj Vyšehrad B so 18.9.2021 10:00
so 18.9.2021 12:15
Svitavský stadion (Svitavy)
TJ SY – Slavoj Vyšehrad B
Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Vysoká Nad Labem so 18.9.2021 13:00
so 18.9.2021 14:45
Sportovní hala Jiskra (Litomyšl)
Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Vysoká Nad Labem
Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. SŠB Pardubice so 18.9.2021 17:00
so 18.9.2021 18:45
Městská sportovní hala (Litomyšl)
Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. SŠB Pardubice
Fbk TJ Svitavy – 1. MVIL Ostrava so 18.9.2021 20:00
Střelnice (Svitavy)
Fbk TJ Svitavy – 1. MVIL Ostrava
Dojdi na náměstí a zahraj si - s basketbalisty čt 16.9.2021 - so 18.9.2021
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
Dojdi na náměstí a zahraj si - s basketbalisty

volný čas (počet: 2)

Dětská herna út 4.5.2021 - ne 3.10.2021
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Dětská herna
Dny evropského dědictví so 18.9.2021 15:00
Ottendorferův dům (Svitavy)
Dny evropského dědictví

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 15)

Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost ne 13.6.2021 - ne 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl) - Zahrada u Augustovy tiskárny
Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost
Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost ne 13.6.2021 - so 27.11.2021
Galerie Miroslava Kubíka (Litomyšl)
Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost
Časy mezi Časy ne 1.8.2021 - ne 10.10.2021
Dům U Rytířů - Městská galerie Litomyšl (Litomyšl)
Časy mezi Časy
Malířský salon so 4.9.2021 - ne 19.9.2021
Městská galerie (Vysoké Mýto)
Malířský salon
Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková po 6.9.2021 - ne 31.10.2021
Zámek Nové Hrady (Nové Hrady)
Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková
Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění út 4.5.2021 - ne 29.5.2022
Portmoneum – Museum Josefa Váchala (Litomyšl)
Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění
Kampa a stálá expozice Městské obrazárny út 1.6.2021 - ne 3.10.2021
Městská obrazárna (Litomyšl)
Kampa a stálá expozice Městské obrazárny
Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie ne 22.8.2021 - ne 2.1.2022
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie
Pocta osobnosti – Ján Šmok st 1.9.2021 - čt 30.9.2021
Kino Vesmír (Svitavy)
Pocta osobnosti – Ján Šmok
Ukázky z knihy st 1.9.2021 - čt 30.9.2021
Živá zeď (Svitavy)
Ukázky z knihy
Výstava fotografií st 1.9.2021 - čt 30.9.2021
Městská knihovna Bystré (Bystré)
Výstava fotografií
Koncept v architektuře čt 2.9.2021 - čt 30.9.2021
Turistické informační centrum Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
Koncept v architektuře
Grafica pá 3.9.2021 - čt 30.9.2021
Městská knihovna Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
Grafica
Listiny litomyšlského biskupství a kapituly pá 17.9.2021 - pá 15.10.2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl) - Státní okresní archiv Svitavy se sídlem v Litomyšli
Listiny litomyšlského biskupství a kapituly
Starodávný jarmark so 18.9.2021 8:00 - 17:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
Starodávný jarmark

divadlo (počet: 1)

Kdo se bojí Virginie Woolfové Je možné objednat vstupneku so 18.9.2021 19:00 - 21:45
Klicperovo divadlo - Studio Beseda (Hradec Králové)
Kdo se bojí Virginie Woolfové

kino - film (počet: 6)

Mimi šéf: rodinný podnik Je možné objednat vstupneku so 18.9.2021 13:30
Bio Central (Hradec Králové)
Mimi šéf: rodinný podnik
Shang-Chi a legenda o deseti prstenech Je možné objednat vstupneku so 18.9.2021 15:00
Bio Central (Hradec Králové)
Shang-Chi a legenda o deseti prstenech
Chlast Je možné objednat vstupneku so 18.9.2021 21:00
Bio Central (Hradec Králové) - Letní kino
Chlast
Tlapková patrola ve filmu Je možné objednat vstupneku so 18.9.2021 16:00
Bio Central (Hradec Králové)
Tlapková patrola ve filmu
Láska pod kapotou Je možné objednat vstupneku so 18.9.2021 18:00
so 18.9.2021 20:29
Bio Central (Hradec Králové)
Láska pod kapotou
Zelený rytíř Je možné objednat vstupneku so 18.9.2021 20:00
Bio Central (Hradec Králové)
Zelený rytíř

odborné (počet: 2)

Ptačí ostrov Je možné objednat vstupneku so 18.9.2021 15:30 - 17:00
Hvězdárna a planetárium Hradec Králové (Hradec Králové)
Ptačí ostrov
Voyager Je možné objednat vstupneku so 18.9.2021 18:30 - 20:00
Hvězdárna a planetárium Hradec Králové (Hradec Králové)
Voyager

společenské (počet: 3)

32. ročník fotografické soutěže čt 1.4.2021 - čt 30.9.2021
Impuls HK, centrum podpory uměleckých aktivit (Hradec Králové)
32. ročník fotografické soutěže
Fotosoutěž Život v Evropě čt 1.7.2021 - čt 30.9.2021
Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové)
Fotosoutěž Život v Evropě
Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury Je možné objednat vstupneku so 18.9.2021 10:00 - 17:00
Divadlo Drak (Hradec Králové)
Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury

volný čas (počet: 3)

Noční komentovaná prohlídka města Hradec Králové s výstupem na Bílou věž Je možné objednat vstupneku so 18.9.2021 20:00 - 21:30
Městský dům (Hradec Králové)
Noční komentovaná prohlídka města Hradec Králové s výstupem na Bílou věž
Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka Je možné objednat vstupneku so 18.9.2021 15:00 - 15:30
Kostel sv. Mikuláše (Hradec Králové)
Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka
Svítání na Bílé věži 2021 Je možné objednat vstupneku so 18.9.2021 6:37 - 7:37
Bílá věž (Hradec Králové)
Svítání na Bílé věži 2021

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 2)

ZUŠka z Habrmanky vystavuje pá 3.9.2021 - út 26.10.2021
Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové)
ZUŠka z Habrmanky vystavuje
Výstava Mýty o pěstounství po 6.9.2021 - po 20.9.2021
Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové) - Centrum celoživotního vzdělávání
Výstava Mýty o pěstounství

církevní (počet: 3)

Mše sv. so 18.9.2021 9:00
Senior Centrum (Skuteč)
Mše sv.
Bohoslužba so 18.9.2021 17:00
Kostel Narození Panny Marie (Hlinsko)
Bohoslužba
Bohoslužba so 18.9.2021 7:30
Kostel Nejsvětější Trojice (Kameničky)
Bohoslužba

historické (počet: 2)

IV. setkání veteránů so 18.9.2021 13:00
Fotbalové hřiště Luže (Luže)
IV. setkání veteránů
Praktická ukázka sokolnictví so 18.9.2021 16:00
Heřmanův Městec - zámecký park Heřmanův Městec
Praktická ukázka sokolnictví

hudba (počet: 3)

Noční stanice so 18.9.2021 16:00
Kostel sv. Kunhuty (Trhová Kamenice, Polom)
Noční stanice
Koncert so 18.9.2021 17:00
Sokolovna (Slatiňany)
Koncert
Pořezanej ksicht vol. 6 so 18.9.2021 20:00
Areál Cihelka (Hlinsko)
Pořezanej ksicht vol. 6

kino - film (počet: 2)

Muž se zaječíma ušima so 18.9.2021 17:00
Městské kino Chrudim (Chrudim)
Muž se zaječíma ušima
Jedině Tereza so 18.9.2021 19:30
Městské kino Chrudim (Chrudim)
Jedině Tereza

odborné (počet: 2)

Skautská kavárna so 18.9.2021 9:30
Centrum Jana XXIII. (Hlinsko) - u Centra Jana XXIII.
Skautská kavárna
Respektovat a být respektován 4 denní kurz so 18.9.2021 - ne 19.9.2021
Rodičovské centrum Radovánek (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
Respektovat a být respektován 4 denní kurz

společenské (počet: 4)

Oslavy 50. let vzniku města so 11.9.2021 - ne 19.9.2021
Slatiňany
Oslavy 50. let vzniku města
Ukliďme Skuteč so 18.9.2021 8:30
Multifunkční sportovní hala (Skuteč)
Ukliďme Skuteč
Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody so 18.9.2021 18:00
Multifunkční centrum (Hlinsko) - Divadelní sál
Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody
Skautská kavárna so 18.9.2021 9:30
Centrum Jana XXIII. (Hlinsko) - u Centra Jana XXIII.
Skautská kavárna

sport, aktivní vyžití (počet: 12)

9. ročník vodáckého sjezdu so 18.9.2021 11:00
Skautská klubovna (Ronov nad Doubravou)
9. ročník vodáckého sjezdu
Krkonoše so 18.9.2021
Chrudim
Krkonoše
Dětské rybářské závody so 18.9.2021
Prosetín - u hasičárny v Malinném
Dětské rybářské závody
VIII. ročník podzimního sjezdu Chrudimky 2021 so 18.9.2021
Ronov nad Doubravou
VIII. ročník podzimního sjezdu Chrudimky 2021
Memoriál Františka Lorence so 18.9.2021 7:00 - 16:30
Štěpánov (Štěpánov)
Memoriál Františka Lorence
Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h so 18.9.2021 7:00 - 19:00
Heřmanův Městec
Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h
Sušidla Cup 2021 so 18.9.2021 9:00
Sportovní areál Sušidla (Včelákov)
Sušidla Cup 2021
Slavnostní otevření nového antukového hřiště: nohejbalový turnaj so 18.9.2021 9:00
Kulturní dům Žďárec (Seč) - areál za KD
Slavnostní otevření nového antukového hřiště: nohejbalový turnaj
Saar Challenge so 18.9.2021 9:00
Olšinky (Hlinsko) - start od sportovního areálu v Olšinkách
Saar Challenge
Rozběhneme pěstounství aneb poběžíme spolu štafetový běh pro týmy so 18.9.2021 10:00 - 13:00
Chrudim - park Střelnice
Rozběhneme pěstounství aneb poběžíme spolu štafetový běh pro týmy
FC Hlinsko - Ústí nad Orlicí so 18.9.2021 9:30
so 18.9.2021 11:15
Městská sportoviště Hlinsko (Hlinsko)
FC Hlinsko - Ústí nad Orlicí
Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka so 18.9.2021
Potápěčská základna Leštinka Divers (Leštinka)
Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka

volný čas (počet: 8)

Hrané prohlídky na zámku so 18.9.2021 15:00 - 18:00
Zámek Slatiňany (Slatiňany)
Hrané prohlídky na zámku
Krkonoše so 18.9.2021
Chrudim
Krkonoše
Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h so 18.9.2021 7:00 - 19:00
Heřmanův Městec
Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h
Den otevřených dveří památek so 18.9.2021 9:00 - 17:00
Přednášková síň Vodních zdrojů (Chrudim)
Den otevřených dveří památek
Den otevřených dveří památek so 18.9.2021 9:00 - 17:00
Kapucínský klášter s kostelem sv. Josefa - Muzeum barokních soch (Chrudim)
Den otevřených dveří památek
Den otevřených dveří památek so 18.9.2021 9:00 - 17:00
Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi (Chrudim)
Den otevřených dveří památek
IV. setkání veteránů so 18.9.2021 13:00
Fotbalové hřiště Luže (Luže)
IV. setkání veteránů
Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody so 18.9.2021 18:00
Multifunkční centrum (Hlinsko) - Divadelní sál
Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 8)

Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021 pá 9.7.2021 - ne 31.10.2021
Zámek Chrast (Chrast u Chrudimě)
Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021
Výstava věnečků út 11.5.2021 - čt 30.9.2021
Centrum Pohůdka (Heřmanův Městec)
Výstava věnečků
Sophiina volba po česku út 1.6.2021 - pá 31.12.2021
Ležáky - pietní území (Miřetice)
Sophiina volba po česku
Výstava výrobků z kmene Petra Douši po 2.8.2021 - čt 30.9.2021
Centrum Pohůdka (Heřmanův Městec)
Výstava výrobků z kmene Petra Douši
Výstava Fenomén Maria Callas ne 22.8.2021 - st 29.9.2021
Výstavní síň Divadla Karla Pippicha (Chrudim)
Výstava Fenomén Maria Callas
Kristýna Hamáková - obrazy ne 5.9.2021 - ne 31.10.2021
Multifunkční centrum (Hlinsko) - galerie Multifunkčního centra
Kristýna Hamáková - obrazy
Výstave architekta Františka Schmornaze so 11.9.2021 - ne 19.9.2021
Švýcárna - muzeum (Slatiňany)
Výstave architekta Františka Schmornaze
Výstava 50 let vzniku města po 13.9.2021 - ne 19.9.2021
Společenský dům (Slatiňany)
Výstava 50 let vzniku města

divadlo (počet: 1)

Slavnostní ukončení sezóny Festivalu zážitků so 18.9.2021 14:00
Hronov
Slavnostní ukončení sezóny Festivalu zážitků

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 2)

Slavnostní ukončení sezóny Festivalu zážitků so 18.9.2021 14:00
Hronov
Slavnostní ukončení sezóny Festivalu zážitků
Venkovní výstava příběhů z Indie čt 22.7.2021 - čt 30.9.2021
Základní škola Hronov (Hronov) - plot naproti Jiráskovu divadlu
Venkovní výstava příběhů z Indie

církevní (počet: 2)

Víkend pro rodiny pá 17.9.2021 - ne 19.9.2021
Hora Matky Boží (Hedeč) s kostelem Nanebevzetí Panny Marie - klášter a poutní místo (Králíky)
Víkend pro rodiny
Červenovodská pouť pá 17.9.2021 - ne 19.9.2021
Červená Voda
Červenovodská pouť

sport, aktivní vyžití (počet: 2)

Fotbalové utkání so 18.9.2021 15:30
Areál TJ Tatran (Lichkov)
Fotbalové utkání
TJ Jablonné nad Orlicí - FBC ČPP Ostrava so 18.9.2021 18:00
Sportovní hala Červená Voda (Červená Voda)
TJ Jablonné nad Orlicí - FBC ČPP Ostrava

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 1)

Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda pá 17.9.2021 - st 29.9.2021
Červená Voda
Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda

gastronomie (počet: 3)

2. zámecké burčákobraní so 18.9.2021 17:00
Zámek Doudleby nad Orlicí (Doudleby nad Orlicí)
2. zámecké burčákobraní
Rybí speciality so 18.9.2021 9:00 - 14:00
Rybník Mostiska (Lukavice) - rybník Mostiska
Rybí speciality
35. Přívratské vinobraní so 18.9.2021 13:00
Přívrat - náves
35. Přívratské vinobraní

historické (počet: 1)

Historickými vlaky do Žamberka so 18.9.2021
Potštejn (Potštejn), Litomyšl (Litomyšl), Lanšperk (Dolní Dobrouč), Kostelec n.Orlicí (Kostelec nad Orlicí), ČD Bike (Letohrad), Doudleby n.Orlicí (Doudleby nad Orlicí), ČD Bike (Česká Třebová), Dolní Dobrouč (Dolní Dobrouč), ČD Bike (Ústí nad Orlicí), Týniště n.Orlicí (Týniště nad Orlicí), ČD Bike (Choceň), ČD Bike (Žamberk), Vysoké Mýto m. (Vysoké Mýto), Vysoké Mýto (Vysoké Mýto) - nádraží ČD
Historickými vlaky do Žamberka

hudba (počet: 3)

Koncert u Rybníčku so 18.9.2021 10:00
Domov pro seniory (Lanškroun)
Koncert u Rybníčku
Koncert Marie Rottrové so 18.9.2021 19:00
Multifunkční centrum LArt (Lanškroun)
Koncert Marie Rottrové
Martin Moudrý (CZ) - varhany, Schola Cantus Gregoriani (CZ) - zpěv so 18.9.2021 19:00
Kostel sv. Prokopa (Dlouhá Třebová)
Martin Moudrý (CZ) - varhany, Schola Cantus Gregoriani (CZ) - zpěv

kino - film (počet: 4)

Steklík a pokračování so 18.9.2021 15:00
Malá Scéna (Ústí nad Orlicí)
Steklík a pokračování
Tlapková patrola ve filmu (USA, Kanda, 2D) so 18.9.2021 17:00
Kulturní centrum (Česká Třebová) - Velký sál
Tlapková patrola ve filmu (USA, Kanda, 2D)
After: Tajemství so 18.9.2021 20:00
Fidiko - Divišovo divadlo (Žamberk)
After: Tajemství
Jedině Tereza so 18.9.2021 17:00
Fidiko - Divišovo divadlo (Žamberk)
Jedině Tereza

odborné (počet: 3)

Kurz anglického jazyka pro děti čt 2.9.2021 - čt 30.9.2021
Václavské náměstí (Letohrad) - Václavské náměstí 7
Kurz anglického jazyka pro děti
Móda v osvícenské společnosti a její proměny so 18.9.2021 17:00 - 18:00
Zámek Opočno (Opočno)
Móda v osvícenské společnosti a její proměny
Taneční pro mládež so 18.9.2021
Panský dům (Choceň) - Hlavní sál
Taneční pro mládež

společenské (počet: 4)

Den otevřených dveří v Neratově so 18.9.2021
Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Neratov)
Den otevřených dveří v Neratově
Oslavy - 150 let SDH Ústí nad Orlicí I. so 18.9.2021
Ústí nad Orlicí
Oslavy - 150 let SDH Ústí nad Orlicí I.
Podzimní den otevřených dveří ve Vonwillerce so 18.9.2021 10:00
Kulturní centrum Vonwillerka (Žamberk)
Podzimní den otevřených dveří ve Vonwillerce
Oslava 150 let založení SDH Ústí nad Orlicí v Hernychově vile so 18.9.2021 13:30 - 17:30
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Oslava 150 let založení SDH Ústí nad Orlicí v Hernychově vile

sport, aktivní vyžití (počet: 14)

Karate team KCK - nábor nových členů pá 10.9.2021 - ne 31.10.2021
Golem klub (Letohrad) - tělocvična Golem klubu
Karate team KCK - nábor nových členů
Rozběhněme pěstounství po 13.9.2021 - ne 19.9.2021
Park Javorka (Česká Třebová)
Rozběhněme pěstounství
Lichkov - Králíky so 18.9.2021
Nádražní (Jablonné nad Orlicí)
Lichkov - Králíky
XXIV. ročník Rybářských závodů so 18.9.2021
453062 Orlice Tichá (Choceň) - park Peliny
XXIV. ročník Rybářských závodů
Rybářské závody so 18.9.2021 7:00
Rybník Mostiska (Lukavice) - rybník Mostiska
Rybářské závody
31. Žamberský Duatlon - MČR so 18.9.2021 8:00 - 14:00
Žamberk
31. Žamberský Duatlon - MČR
Memoriál Zdeňka Veselého so 18.9.2021 9:00
Sportovní areál - hřiště Pod lesem (Ústí nad Orlicí)
Memoriál Zdeňka Veselého
Dětská míle so 18.9.2021 9:00 - 12:00
Zámek Opočno (Opočno) - Zámecký park
Dětská míle
21. žamberský miniduatlon so 18.9.2021 11:00 - 12:30
Žamberk
21. žamberský miniduatlon
O pohár starostky obce Orlické Podhůří so 18.9.2021 13:00
Fotbalové hřiště (Orlické Podhůří)
O pohár starostky obce Orlické Podhůří
Sokolské olympijské hry so 18.9.2021 13:00 - 17:00
Choceň - zámecký park u bývalé pily
Sokolské olympijské hry
Fotbalové utkání - A muži so 18.9.2021 15:30
Stadion FK Letohrad (Letohrad) - fotbalový stadion
Fotbalové utkání - A muži
Závody minikár so 18.9.2021 9:00 - 15:00
Ústí nad Orlicí - Andrlův chlum
Závody minikár
Taneční kurzy pro začátečníky so 18.9.2021 19:00 - 22:00
Kodymův národní dům (Opočno)
Taneční kurzy pro začátečníky

volný čas (počet: 10)

Rokytnická Muzejní noc s vůní střelného prachu so 18.9.2021 18:30 - 21:00
Sýpka - Muzeum Orlických hor (Rokytnice v Orlických horách)
Rokytnická Muzejní noc s vůní střelného prachu
Čtenářská soutěž Lovci perel po 1.3.2021 - ne 31.10.2021
Městská knihovna Lanškroun (Lanškroun)
Čtenářská soutěž Lovci perel
Lovci perel st 24.3.2021 - čt 18.11.2021
Městská knihovna Choceň (Choceň)
Lovci perel
Nocovačka v Rose pá 17.9.2021 17:00 - so 18.9.2021 15:00
Rodinné centrum Rosa (Česká Třebová)
Nocovačka v Rose
Exkurze ZO ČSOP Zlatá studánka so 18.9.2021 7:00 - 18:00
Česká Třebová
Exkurze ZO ČSOP Zlatá studánka
Burza so 18.9.2021 9:00 - 12:00
Kulturní dům (Dlouhoňovice) - tělocvična
Burza
Drakyáda so 18.9.2021 14:00
Jablonné nad Orlicí - Cikánský kopec
Drakyáda
Dny evropského dědictví so 18.9.2021 15:00
Lanškroun
Dny evropského dědictví
Móda v osvícenské společnosti a její proměny so 18.9.2021 17:00 - 18:00
Zámek Opočno (Opočno)
Móda v osvícenské společnosti a její proměny
Muzeum a světnička Járy Cimrmana so 18.9.2021 9:00 - 17:00
Muzeum a světnička Járy Cimrmana (Letohrad) - výstavní prostory v přízemí zámku
Muzeum a světnička Járy Cimrmana

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 18)

Soubor výstav Ruce vzhůru! po 3.5.2021 - ne 31.10.2021
Kolowratský zámek v Rychnově nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
Soubor výstav Ruce vzhůru!
Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města čt 24.6.2021 - čt 30.9.2021
Zámek Choceň - Orlické muzeum (Choceň) - bývalé knihkupectví
Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města
Výstava - Hoří? pá 2.7.2021 - ne 19.9.2021
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Výstava - Hoří?
Výstava: Třikrát jinak st 1.9.2021 - ne 31.10.2021
Městská knihovna Česká Třebová (Česká Třebová)
Výstava: Třikrát jinak
Výstava - Grafika Vlasty Švejdové čt 2.9.2021 - ne 31.10.2021
Městská knihovna Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
Výstava - Grafika Vlasty Švejdové
Knihaři z Lanškrouna čt 2.9.2021 - ne 14.11.2021
Zámek Lanškroun - Městské muzeum (Lanškroun)
Knihaři z Lanškrouna
Výstava fotografií - Člověk a jeho svět čt 2.9.2021 - čt 30.9.2021
Malá Scéna (Ústí nad Orlicí)
Výstava fotografií - Člověk a jeho svět
Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo) čt 2.9.2021 - čt 30.9.2021
Kulturní centrum (Česká Třebová)
Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)
Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw čt 2.9.2021 - čt 30.9.2021
Český červený kříž (Ústí nad Orlicí)
Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw
Výstava - 100 let Československé obce legionářské čt 9.9.2021 - pá 31.12.2021
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Výstava - 100 let Československé obce legionářské
Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku čt 9.9.2021 - ne 3.10.2021
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku
Výstava z historie Divišova divadla út 14.9.2021 - po 1.11.2021
Fidiko - Divišovo divadlo (Žamberk)
Výstava z historie Divišova divadla
Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi st 15.9.2021 - čt 30.9.2021
Městská knihovna Lanškroun (Lanškroun) - čítárna
Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi
Hosté na zemi st 15.9.2021 - čt 30.9.2021
Městská knihovna Lanškroun (Lanškroun)
Hosté na zemi
Výstava fotografií Rostislava Bartoně pá 17.9.2021 - út 30.11.2021
Kulturní centrum Letohrad - Městská knihovna (Letohrad) - městská knihovna
Výstava fotografií Rostislava Bartoně
Modely vlaků ve staré výpravní budově v žel. stanici Ústí nad Orlicí so 18.9.2021 9:30 - 18:00
ČD Bike (Ústí nad Orlicí)
Modely vlaků ve staré výpravní budově v žel. stanici Ústí nad Orlicí
Choceňské trhy so 18.9.2021 8:00 - 12:00
Informační centrum města Choceň (Choceň)
Choceňské trhy
Dvorské kordy z opočenských depozitářů čt 1.4.2021 - ne 31.10.2021
Zámek Opočno (Opočno)
Dvorské kordy z opočenských depozitářů

divadlo (počet: 1)

Z postele do postele so 18.9.2021 19:00
Východočeské divadlo (Pardubice)
Z postele do postele

gastronomie (počet: 2)

Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku so 18.9.2021 14:00
Zámek Choltice (Choltice)
Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku
Burčákový expres so 18.9.2021 13:00 - 18:00
Pardubice - železniční nádraží (Pardubice)
Burčákový expres

historické (počet: 1)

Burčákový expres so 18.9.2021 13:00 - 18:00
Pardubice - železniční nádraží (Pardubice)
Burčákový expres

hudba (počet: 5)

Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice so 18.9.2021 10:00 - 22:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice
Oi ! punk fest so 18.9.2021 18:00
Ponorka - hudební klub (Pardubice)
Oi ! punk fest
Mirai Je možné objednat vstupneku so 18.9.2021 20:00
Pardubický pivovar (Pardubice)
Mirai
Loučení s létem so 18.9.2021 10:00
Lázně Bohdaneč (Lázně Bohdaneč)
Loučení s létem
XIV. Festival pěveckých sborů so 18.9.2021 16:00
- u Galerie Café
XIV. Festival pěveckých sborů

odborné (počet: 3)

Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice so 18.9.2021 10:00 - 22:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice
Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme čt 9.9.2021 - st 22.12.2021
Tvůrčí ateliér Východočeské galerie (Pardubice)
Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme
Jak číst syntezátory (Mary C & Martin Tvrdý) so 18.9.2021 13:00
Divadlo 29 (Pardubice)
Jak číst syntezátory (Mary C & Martin Tvrdý)

společenské (počet: 3)

Eldis Dětský super den so 18.9.2021 10:00 - 17:00
Dostihové závodiště Pardubice (Pardubice)
Eldis Dětský super den
Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku so 18.9.2021 14:00
Zámek Choltice (Choltice)
Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku
Dabing - 27.ročník udílení cen Františka Filipovského so 18.9.2021 13:00
Masarykovo náměstí (Přelouč) - a park za školou
Dabing - 27.ročník udílení cen Františka Filipovského

sport, aktivní vyžití (počet: 4)

Ze zámku do betléma so 18.9.2021
Pardubice
Ze zámku do betléma
Cyklotoulky se Slovanem tentokrát po Kutnohorsku so 18.9.2021
Pardubice
Cyklotoulky se Slovanem tentokrát po Kutnohorsku
Kocourkovské vandrování so 18.9.2021 7:00 - 17:30
Lázně Bohdaneč
Kocourkovské vandrování
Loučení s létem so 18.9.2021 8:00 - 15:00
Holice
Loučení s létem

volný čas (počet: 14)

Tajný kryt so 18.9.2021 11:00
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum (Pardubice) - začátek na pokladně
Tajný kryt
Kryt civilní obrany so 18.9.2021 13:00
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum (Pardubice) - kryt civilní obrany
Kryt civilní obrany
Kouzelnické představení nejen pro děti so 18.9.2021 13:00 - 14:00
Muzeum kouzel (Pardubice)
Kouzelnické představení nejen pro děti
Museum virtualis čt 29.4.2021 - pá 31.12.2021
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum (Pardubice)
Museum virtualis
Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme čt 9.9.2021 - st 22.12.2021
Tvůrčí ateliér Východočeské galerie (Pardubice)
Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme
Program pro školy: Současná fotografie čt 9.9.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Současná fotografie
Program pro školy: O Jonášovi a velrybě čt 9.9.2021 - st 22.12.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: O Jonášovi a velrybě
Program pro školy: Kdopak by se barev bál? čt 9.9.2021 - st 22.12.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Kdopak by se barev bál?
Program pro školy: Těsné formy čt 9.9.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Těsné formy
Program pro školy: Na skok za Pernštejny čt 9.9.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Na skok za Pernštejny
Program pro školy: Smyslová krajinomalba čt 9.9.2021 - st 22.12.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Smyslová krajinomalba
Program pro školy: Jak funguje galerie čt 9.9.2021 - st 22.12.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Jak funguje galerie
Program pro školy: Léto u moře čt 9.9.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Léto u moře
Pardubický Slavín so 18.9.2021 15:00
Pardubice - sraz na hřbitově
Pardubický Slavín

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 11)

Výstava: Pěr století na zubra neplatí po 21.12.2020 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Výstava: Pěr století na zubra neplatí
V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda st 9.6.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda
Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu st 9.6.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu
Evžen Sobek: Blue Dreaming st 9.6.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Evžen Sobek: Blue Dreaming
Těsné formy - sonda do sbírky plastiky st 23.6.2021 - ne 7.11.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Těsné formy - sonda do sbírky plastiky
Festival Tattoo Event so 18.9.2021 10:00 - 22:00
Atrium Palác Pardubice (Pardubice)
Festival Tattoo Event
Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice so 18.9.2021 10:00 - 22:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice
Expozice: Reflexe krajiny a přírody pá 1.1.2021 - pá 31.12.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Expozice: Reflexe krajiny a přírody
Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG st 9.6.2021 - ne 10.10.2021
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG
Výstava: Filip Hortenský út 7.9.2021 - ne 21.11.2021
Knihovní centrum u Vokolků na Příhrádku (Pardubice)
Výstava: Filip Hortenský
Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021 so 18.9.2021 8:00 - 17:00
Multifunkční hřiště (Svinčany)
Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021

celkový počet vyhledaných záznamů: 201

Najdi si svou aktivitu

Aktuality

. 16.09.
2021
Jubilejní malířský salon podesáté

Desátý Salon malířů Vysokomýtska začal. Během vernisáže byl pokřtěn oficiální nástěnný kalendář města na rok 2022 s obrazy vystavujících umělců. Velkoformátový nástěnný kalendář vychází u příležitosti...

. 08.09.
2021
Na 74. uměleckém salonu v Poličce vystaví tvorbu 14 umělců regionu

Letošní výtvarný salon tematicky navazuje na loňský – je zaměřen na současné umělce Poličska. Můžete se těšit na výtvarně rozmanitá díla autorů několika generací, kteří se na Poličsku narodili nebo zde...