Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
loading...
Turistický navigátor
Viki
Oficiální turistický portál Pardubického kraje
Polojasno 18°C
počasí

Počasí - Pardubice

26.7. (06:00)
dnes
Polojasno
18°C
27.7.
zítra
Oblačno
27°C/17°C
28.7.
StředaDéšť
27°C/18°C
29.7.
ČtvrtekPolojasno
27°C/17°C
Zdroj: Počasí Meteocentrum

Koncert kapely Paní věší prádlo pro Moravu!

07.07.2021

Oblíbená místní kapela se rozhodla zahrát na podporu tornádem zasažené jižní Moravy. Přispět na pomoc obcím postiženým tornádem můžete i vy! Přijďte si poslechnout multižánrovou alternativní „zábavovku“, která rozproudí vaše těla nejen známými vály, ale i odlišnými peckami, které utkví v paměti. Romantika, nářez, stesk i disko, to vše je PVP – známé i neznámé písně s předpírkou.

„Rozhodli jsme se, že koncert pojme benefičně, protože to, co se stalo na Moravě, nemá obdoby. Doražte a podpořte nás i statečné Moraváky,“ zve na akci zpěvačka Mgr. Michaela Mužíková.

„Muzikanti a zpěváci určitého ražení a nastavení, jako jsou všichni z kapely Paní věší prádlo, jakmile se dozvědí, že se stala taková věc, hned jednají, protože je to způsob, jak pomoci, někde zahrát bez nároku na honorář a dát výtěžek a my jsme opravdu rádi, že můžeme pomoci poskytnutím zázemí a prostor, kde se akce může uskutečnit. Klobouk dolů před všemi, kteří pomáhají v rámci svých možností, ať už přímo na místě nebo zasláním třeba DMS,“ uvádí kurátorka akce Alena Zavoralová z poličského muzea.

Koncert se koná již tuto sobotu 10. července od 19.00 hodin na zahradě poličského muzea. Vstupné je dobrovolné a výtěžek bude poslán na podporu Charity ČR a poputuje na pomoc obyvatelům postižených oblastí.

zdroj: Město Polička

Objekty

Obrázek Obrázek Obrázek

Příslušné akce

  • so 10.7.2021 19:00
košíkPaní věší prádlo Centrum Bohuslava Martinů v Poličce (Polička)

Najdi si svou aktivitu

Aktuality

. 21.07.
2021
Jedenáctý Festival F. L. Věka proběhne netradičně během letních měsíců

Loni se kvůli koronaviru podařilo odehrát pouze šest koncertů, tři se musely přesunout do dalšího roku. Proto se pořadatelé rozhodli letos uspořádat Festival F. L. Věka v měsících srpnu a září. Je připraveno...

. 20.07.
2021
Colour meeting již tento pátek!

Milé fanynky, milí fanoušci festivalu Colour Meeting, festival se blíží! Už v pátek 23. 7. zahajujeme tradičně na náměstí a pokračujeme až do sobotní noci. Děti do výšky 140 cm vstup zdarma v doprovodu...