Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
loading...
Turistický navigátor
Viki
Oficiální turistický portál Pardubického kraje
Dešťové přeháňky 18°C
počasí

Počasí - Pardubice

4.8. (13:30)
dnes
Dešťové přeháňky
18°C
5.8.
zítra
Déšť
18°C/15°C
6.8.
PátekDešťové přeháňky
23°C/14°C
7.8.
SobotaPolojasno
27°C/14°C
Zdroj: Počasí Meteocentrum

Artsy Fartsy bude a bude s námi Prago Union!

14.06.2021

Artsy Fartsy bylo vloni a bude i letos. Dne 25. června se na Cihelce zase sejdou milovníci dobré hudby a tentokrát i literatury. Protože přípravě divadelních inscenací dosavadní situace příliš nepřála, rozhodli jsme se uspořádat na místo divadelně hudebního festivalu, festival literárně hudební. Od 17 hodin budou na Cihelce předčítat ze své literární tvorby známí i méně známí spisovatelé a básníci (Malijevski, Brichta, Formánek), malou divadelní performanci předvede Bříza a Pilař a o hudební doprovod se postará Vobejda a Rauchfuss. Kdy se vám stane, že posedíte v lese na kobercích a v klidu a pohodě posloucháte básně a povídky.

Od 19 hodin začne na parketu Cihelky o něco živější program. Máme pro vás připraveny skvělé regionální kapely (například náš milovaný Rollák ze Svratky, Sedlák a Novák ze Žďáru nebo USB z Prahy), ale také hlavní radost večera Prago Union! Katovy chytré, vtipné, téměř básnické texty podkreslené skvělými beaty přece musí nadchnout každého. Po nich nastoupí na zbytek večera Universalswing Brothers a skvěle rozjetý večírek vyladí k dokonalosti. V sobotu pak uspořádáme šachový turnaj v Orlovně a možná do Hlinska dostaneme i nějaké divadlo, to v této chvíli nevíme, ale snažíme se o to.

Ale když nás budete sledovat na Facebooku, Instagramu nebo na našich stránkách www.artsy-fartsy.cz, všechno se včas dozvíte. Artsy Fartsy letos slaví deset let svého trvání, dobrý festival uspořádat umíme. Vstupenky jsou zase strašně levné. Tak určitě přijďte, vždyť vám to už muselo chybět.

Objekty

Artsy Fartsy bude a bude s námi Prago Union!

Příslušné akce

  • pá 25.6.2021 17:00
košíkArtsy Fartsy Areál Cihelka (Hlinsko)

Najdi si svou aktivitu

Aktuality

. 03.08.
2021
200. Toulovcův prázdninový pátek se blíží

Také si užíváte letošní léto plné kulturních akcí a setkávání? My tedy v Litomyšli na Špitálku rozhodně ano! Samozřejmě dodržujeme doporučená hygienická opatření a s ohledem na bezpečnost dětí jsme ještě...

. 30.07.
2021
Letní speciální prohlídky pro děti na zámku v Litomyšli

O letních prázdninách je pro rodiny s dětmi připravena zkrácená prohlídková trasa vybranými interiéry zámku s názvem Letní pozastavení. Je upravena tak, aby bavila především děti, které se mohou ptát na...