Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
Přeskočit na obsah stránky
vlajka - Česky vlajka - Deutsch vlajka - English vlajka - Español vlajka - Français vlajka - Italiano vlajka - Nederlands vlajka - Polski vlajka - по-русски
social
Stop Play Hudba:
Oficiální turistický portál Pardubického kraje
Hlavní stránka>Plánovač výletů - návod

Plánovač výletů - návod

Sestavte a naplánujte si svůj vlastní výlet ve Východních Čechách!

Pomocí našeho Plánovače výletů si můžete sestavit vlastní seznam míst a akcí, které plánujete navštívit a služeb, kterých plánujete při svém výletu využít. Pokud jste ve východních Čechách zažili pěkný výlet, Plánovač výletů je možné použít i zpětně, tzn. sestavit výlet, doplnit jej o pořízené fotografie a zpřístupnit Váš doporučený výlet ostatním návštěvníkům portálu.

Používání plánovače je rychlé a snadné. U všech objektů na portálu, ať už se jedná o turistický cíl, službu či akci stačí kliknout na ikonku Ikonka pro plánovač výletů a tím se daný objekt přidá do Vašeho Plánovače výletů do posledního dne. Pořadí položek v seznamech lze libovolně měnit a přesunovat. Stačí použít funkci drag&drop ("táhni a pusť) - klikněte na ikonku Ikonka pro přemisťování objektů v rámci Plánovače výletů. a stálým stiskem na tlačítko myši a jejím posunem přesuňte objekt na jiné pořadí, do seznamu náhradních objektů či do jiného dne Vašeho výletu. Možnost přesunu naznačuje obrázek uvedený níže.

Objekty v Plánovači výletů máte možnost mazat klikem na ikonku Ikonka pro smazání objektu či dne v Plánovači výletů. (stejná ikonka se používá i pro smazání celého dne) a k objektům si přes ikonku Ikonka pro vložení poznámky. můžete zapisovat také vlastní poznámky (např. o otvírací době, nutnosti rezervace apod.). Poznámka u objektu zmizí v momentě, kdy v ní smažete veškerý textový obsah. Poznámky lze vkládat také mezi jednotlivé objekty - k tomu slouží samostatné obdelníkové pole Ikonka pro vložení poznámky. Přidat poznámku. Tato poznámka lze obdobně jako objektu v rámci výletu libovolně přesunovat.

Vybrané objekty ve Vašem výletu lze vkládat i bez registrace, nicméně registraci Vám vřele doporučujeme, abyste měli jistotu uložení Vámi sestaveného výletu či výletů. Díky registraci si navíc budete moci nastavit možnost odběru newsletteru z portálu.

Na portálu je k dispozici také velké množství již předpřipravených, tzn. inspirativních programů a akčních nabídek. Pokud u vybraného programu kliknete na ikonku Ikonka pro přidání programu do seznamu výletů v rámci Plánovače., celý program se vám přidá do seznamu programů a Vy jej můžete dle libosti a Vašich preferencí libovolně upravovat, rozšiřovat, zkracovat apod. I takto upravený výlet pak můžete nabídnout ostatním k využití, stačí na kartě Nastavení v Plánovači výletů zaškrtnout "Výlet si přeji prezentovat veřejně" a doplnit zbývající údaje.

Samozřejmostí je, že pomocí Plánovače výletů můžete vytvářet libovolné množství výletů. Klikem na tlačítko Náhled si výlet můžete zobrazit jako samostatnou prezentaci, kde si můžete:

  • výlet vytisknout (doporučujeme si objekty v mapě a seznamu zakreslit číslovaně)
  • zobrazit akce konané v okolí vybraných objektů podle zadaného období
  • doporučit výlet známému
  • zobrazovat v mapě výlet po jednotlivých dnech včetně turistických tras a cyklotras

Ukázka přesunu objektu do seznamu náhradních objektů výletu:

Ukázka přetažení objektu v rámci Plánovače výletů

Komentáře
přidat příspěvek     

Neklikejte na tento odkaz nebo budete zabanovani!