Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
Přeskočit na obsah stránky
vlajka - Česky vlajka - Deutsch vlajka - English vlajka - Español vlajka - Français vlajka - Italiano vlajka - Nederlands vlajka - Polski vlajka - по-русски
social
Stop Play Hudba:
Oficiální turistický portál Pardubického kraje
Hlavní stránka>Ocenění portálu

Ocenění portálu

Vzhledem k tomu, že Pardubický kraj věnuje pozornost v oblasti rozvoje cestovního ruchu na svém území mimořádnou pozornost moderním informačním technologiím, pravidelně bývá jeho aktivita a zejména tento portál Vychodni-Cechy.info oceňován v odborných soutěžích hodnotících regionální turistické portály.
 
Portál získal 3. místo v rámci Zvláštní ceny ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci na webových stránkách při soutěži Zlatý erb 2017 v kategorii Regiony. Zlatý erb - logo
Portál získal v rámci soutěže Velká cestovního ruchu 2014/2015 druhé místo v kategorii Nejlepší elektronická komunikace, v rámci které byly hodnoceny komplexně elektronické nástroje využívané pro podporu cestovního ruchu na svém území. Mezi ně patří turistický portál, newsletter, portál EastBohemiaConvention.cz, komunikace na sociálních sítích apod. Velká cena cestovního ruchu.
Portál získal v rámci soutěže Velká cena cestovního ruchu 2012/2013 speciální cenu za aktivní sledování a aplikování nejnovějších technologií do portálu, mezi které patří např. speciální mobilní a tabletová verze portálu, realizace projektu umístění informačních kiosků v kraji apod. Velká cena cestovního ruchu.
Portál získal 1. místo v kategorii nejlepší turistický portál v soutěži Velká cena cestovního ruchu 2011/2012. Velká cena cestovního ruchu.

Portál získal zvláštní cenu ministra pro místní rozvoj za nejlepší turistickou webovou prezentaci v kategorii regiony při soutěži Zlatý erb i v roce 2008.

V dalších letech již ocenění nebylo vzhledem k pravidlům soutěže možné získat.

Diplom.

Portál získal zvláštní cenu ministra pro místní rozvoj za nejlepší turistickou webovou prezentaci v kategorii regiony při soutěži Zlatý erb 2007.

Ocenění Zlatý erb 2008.
Portál získal 1.místo v kategorii "www stránky zaměřené na informace o cestovním ruchu" v soutěži Albatros Web Award v roce 2009. Ikonka vítěze ročníku 2009 v soutěži Albatros Web Awards
Komentáře
přidat příspěvek     

Neklikejte na tento odkaz nebo budete zabanovani!