Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
Přeskočit na obsah stránky
vlajka - Česky vlajka - Deutsch vlajka - English vlajka - Español vlajka - Français vlajka - Italiano vlajka - Nederlands vlajka - Polski vlajka - по-русски
social
Stop Play Hudba:
Oficiální turistický portál Pardubického kraje
Hlavní stránka>Kalendář akcí

Kalendář akcí

V případě, že máte zájem pravidelně dostávat e-mailem přehled akcí a aktualit, zaregistrujte Vaši adresu pro odběr newsletteru:

Zadejte novou akci Nové okno.

Vyhledání akcí:
Oblasti: {$regiony[2]['name']|strip_tags}. {$regiony[6]['name']|strip_tags}. {$regiony[4]['name']|strip_tags}. {$regiony[7]['name']|strip_tags}. {$regiony[1]['name']|strip_tags}. {$regiony[5]['name']|strip_tags}. {$regiony[3]['name']|strip_tags}.
Mapa pro výběr oblastí.








začátek: konec:
Další parametry vyhledávání

Mapa

gastronomie (počet: 2)

Masopustní veselí s vepřovými hody so 25.2.2017 14:00
Sokolovna (Bystré)
Masopustní veselí s vepřovými hody
Košt moravského vína s vinařem so 25.2.2017 16:00
Kulturní dům (Březová nad Svitavou)
Košt moravského vína s vinařem

historické (počet: 1)

Masopustní veselí s vepřovými hody so 25.2.2017 14:00
Sokolovna (Bystré)
Masopustní veselí s vepřovými hody

hudba (počet: 11)

Odpoledne s dechovkou so 25.2.2017 14:00
Tylův dům Polička (Polička)
Odpoledne s dechovkou
Koncert Elišky Weissové so 25.2.2017 17:00
Jevíčko - židovské ghetto, synagoga (Jevíčko)
Koncert Elišky Weissové
Dymytry, X-Core, Loco Loco Je možné objednat vstupneku so 25.2.2017 20:00 - 23:00
Městský klub Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
Dymytry, X-Core, Loco Loco
Společenský ples A-klubu so 25.2.2017 20:00
Kulturní dům na Pohodlí (Litomyšl)
Společenský ples A-klubu
Šibřinky - XVII. Fotbalové Šibřinky so 25.2.2017 20:00
Hotel Morava (Jevíčko)
Šibřinky - XVII. Fotbalové Šibřinky
H.R.G. ples v opeře so 25.2.2017 20:00
Smetanův dům (Litomyšl)
H.R.G. ples v opeře
Maškarní ples so 25.2.2017 20:00
Pohostinství V okliku (Litomyšl)
Maškarní ples
Sokolské Šibřinky so 25.2.2017 20:00
Sokolovna (Litomyšl)
Sokolské Šibřinky
Party time! so 25.2.2017 21:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
Party time!
Gordons Gin Party so 25.2.2017 22:00
DukuDuku (Moravská Třebová)
Gordons Gin Party
Fusion with Michael C so 25.2.2017 22:00
Dance club U Kolji (Litomyšl)
Fusion with Michael C

kino - film (počet: 3)

Pes ro(c)ku so 25.2.2017 17:00
Kino Vesmír (Svitavy)
Pes ro(c)ku
I dva jsou rodina so 25.2.2017 19:30
Kino Sokol (Litomyšl )
I dva jsou rodina
Pes ro(c)ku so 25.2.2017 17:00
Kino Sokol (Litomyšl )
Pes ro(c)ku

odborné (počet: 7)

Workshop pletení z papíru pro dospělé so 25.2.2017 8:00 - 16:00
Městské muzeum a galerie ve Svitavách (Svitavy)
Workshop pletení z papíru pro dospělé
Masáže miminek so 25.2.2017 13:00
Centrum Spontanea (Litomyšl)
Masáže miminek
Otevíráme další sezonu plachtařského výcviku so 25.2.2017 14:00 - 17:00
Moravská Třebová (Staré Město)
Otevíráme další sezonu plachtařského výcviku
Fyziologie rojení včely medonosné so 25.2.2017 15:00
Divadelní klub (Polička)
Fyziologie rojení včely medonosné
Taneční večer pro dospělé so 25.2.2017 16:00
Fabrika (Svitavy)
Taneční večer pro dospělé
Kurz výkladu karet Lenormand so 25.2.2017 13:00 - 18:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl) - Faltysovo knihkupectví
Kurz výkladu karet Lenormand
Novolunní meditační setkání so 25.2.2017 19:15
Centrum Spontanea (Litomyšl)
Novolunní meditační setkání

společenské (počet: 5)

Mladý čtenář 2017 út 10.1.2017 - čt 9.3.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová)
Mladý čtenář 2017
Masopustní průvod so 25.2.2017 11:30
Technické zázemí obce Biskupice (Biskupice)
Masopustní průvod
Výroční členská schůze ZO ČSV Polička so 25.2.2017 14:00
Divadelní klub (Polička)
Výroční členská schůze ZO ČSV Polička
Socmaste3 so 25.2.2017 17:00
Alternativní klub Tyjátr (Svitavy)
Socmaste3
Den otevřených dveří so 25.2.2017 8:00
Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická (Svitavy)
Den otevřených dveří

sport, aktivní vyžití (počet: 6)

Dart Cup zima/jaro út 13.12.2016 - po 17.4.2017
Dart Club (Svitavy)
Dart Cup zima/jaro
Svitavy vs. Slatiňany so 25.2.2017
Střelnice (Svitavy)
Svitavy vs. Slatiňany
Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. KP Brno B so 25.2.2017 10:00
Městská sportovní hala (Litomyšl)
Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. KP Brno B
Basketbal TJ Svitavy B – BK Velké Meziříčí so 25.2.2017 10:00
Gymnázium Svitavy (Svitavy)
Basketbal TJ Svitavy B – BK Velké Meziříčí
Basketbal TJ Svitavy – Královští sokoli so 25.2.2017 15:00
Gymnázium Svitavy (Svitavy)
Basketbal TJ Svitavy – Královští sokoli
Dekstone Tuři Svitavy - BCM Orli Prostějov so 25.2.2017 18:00
Střelnice (Svitavy)
Dekstone Tuři Svitavy - BCM Orli Prostějov

volný čas (počet: 6)

Zimní radovánky v muzeu út 13.12.2016 - ne 5.3.2017
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Zimní radovánky v muzeu
Mladý čtenář 2017 út 10.1.2017 - čt 9.3.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová)
Mladý čtenář 2017
Čtenářská výzva - únor st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dospělé oddělení knihovny
Čtenářská výzva - únor
Evropa a Asie st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dětské oddělení knihovny
Evropa a Asie
Vypečená sobota so 25.2.2017 13:00 - 15:00
Centrum Bohuslava Martinů v Poličce (Polička)
Vypečená sobota
Maškaráda so 25.2.2017 14:00
Ubytovna Na Rychtě (Rychnov na Moravě )
Maškaráda

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 22)

Retrogaming pá 20.1.2017 - ne 2.4.2017
Městské muzeum a galerie ve Svitavách (Svitavy)
Retrogaming
Od doby kamenné do doby slovanských hradišť so 28.1.2017 - pá 14.4.2017
Centrum Bohuslava Martinů v Poličce - muzeum (Polička)
Od doby kamenné do doby slovanských hradišť
Kouzlo papírových modelů ne 29.1.2017 - ne 19.3.2017
Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě (Vysoké Mýto)
Kouzlo papírových modelů
Imaginárium v Litomyšli ne 5.2.2017 - ne 3.9.2017
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Imaginárium v Litomyšli
Atlas ptáků neobyčejných út 7.2.2017 - pá 17.3.2017
Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě (Vysoké Mýto)
Atlas ptáků neobyčejných
Od zrníčka k bochníku so 25.2.2017 - ne 14.5.2017
Centrum Bohuslava Martinů v Poličce - muzeum (Polička)
Od zrníčka k bochníku
Cesta životem, cesta za duhou čt 1.12.2016 - út 28.2.2017
Ottendorferův dům - Muzeum esperanta (Svitavy)
Cesta životem, cesta za duhou
Básnění devítiletých st 4.1.2017 - út 28.2.2017
Živá zeď (Svitavy)
Básnění devítiletých
Příroda Litomyšlska - ruderál út 10.1.2017 - ne 9.4.2017
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Příroda Litomyšlska - ruderál
Přehrady jako odkaz kulturního dědictví v ochraně před povodněmi út 31.1.2017 - ne 12.3.2017
Turistické informační centrum Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
Přehrady jako odkaz kulturního dědictví v ochraně před povodněmi
Krajina, město, lidé, ... st 1.2.2017 - pá 31.3.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dětské oddělení knihovny
Krajina, město, lidé, ...
Perníková chaloupka st 1.2.2017 - pá 31.3.2017
Městská knihovna Vysoké Mýto (Vysoké Mýto) - vestibul
Perníková chaloupka
Spisovatelé ve znamení Vodnáře a Ryb st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Městská knihovna Litomyšl (Litomyšl)
Spisovatelé ve znamení Vodnáře a Ryb
Dagmar Janečková - Otvírání nitra st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Kafé Rošambo (Svitavy)
Dagmar Janečková - Otvírání nitra
Výstava - Z pohádky do pohádky st 1.2.2017 - pá 31.3.2017
Městská knihovna Polička (Polička)
Výstava - Z pohádky do pohádky
Sv. Martin st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dospělé oddělení knihovny
Sv. Martin
Na Hromnice o výstavu více pá 3.2.2017 - pá 31.3.2017
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Na Hromnice o výstavu více
Přehlídka 2017 ne 5.2.2017 - ne 19.3.2017
Městské muzeum a galerie ve Svitavách (Svitavy)
Přehlídka 2017
Výstava obrazů Michaely Kršákové pá 10.2.2017 - pá 10.3.2017
Kavárna V parku (Svitavy)
Výstava obrazů Michaely Kršákové
Jaromíra Němcová: Vrstvami so 11.2.2017 - ne 2.4.2017
Dům U Rytířů - galerie (Litomyšl)
Jaromíra Němcová: Vrstvami
Miroslava Zychová - Po Vánocích so 11.2.2017 - ne 2.4.2017
Centrum Bohuslava Martinů v Poličce - muzeum (Polička)
Miroslava Zychová - Po Vánocích
Výstava k mezinárodnímu dni průvodců út 21.2.2017 - út 28.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dospělé oddělení knihovny
Výstava k mezinárodnímu dni průvodců

divadlo (počet: 1)

Kvak a Žbluňk so 25.2.2017 10:00
Adalbertinum (Hradec Králové) - Studio A
Kvak a Žbluňk

historické (počet: 1)

Masopust na Masarykově náměstí so 25.2.2017 10:00
Masarykovo náměstí (Nový Bydžov)
Masopust na Masarykově náměstí

hudba (počet: 1)

Divadelní ples so 25.2.2017 20:00
Nové Adalbertinum (Hradec Králové)
Divadelní ples

kino - film (počet: 5)

Kytice pohádek so 25.2.2017 17:00 - 18:10
Klicperův dům (Chlumec nad Cidlinou)
Kytice pohádek
Cesta za miliardou sluncí so 25.2.2017 18:00
Hvězdárna a planetárium Hradec Králové (Hradec Králové)
Cesta za miliardou sluncí
Rusalka - Antonín Dvořák so 25.2.2017 18:45
Bio Central (Hradec Králové)
Rusalka - Antonín Dvořák
Pes ro(c)ku so 25.2.2017 17:00
Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
Pes ro(c)ku
Bába z ledu so 25.2.2017 19:00
Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
Bába z ledu

společenské (počet: 1)

Masopust na Masarykově náměstí so 25.2.2017 10:00
Masarykovo náměstí (Nový Bydžov)
Masopust na Masarykově náměstí

sport, aktivní vyžití (počet: 1)

Gladiator race so 25.2.2017 11:00
OC Futurum (Hradec Králové)
Gladiator race

volný čas (počet: 1)

Gladiator race so 25.2.2017 11:00
OC Futurum (Hradec Králové)
Gladiator race

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 5)

Fosilie Michala Potůčka pá 27.1.2017 - ne 23.4.2017
Muzeum východních Čech v Hradci Králové (Hradec Králové)
Fosilie Michala Potůčka
Kresba, malba, grafika čt 5.1.2017 - so 25.2.2017
Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové)
Kresba, malba, grafika
Výstava fotografií Soni Chlumecké st 11.1.2017 - út 28.2.2017
Klicperův dům (Chlumec nad Cidlinou)
Výstava fotografií Soni Chlumecké
Usmívání Pavla Matušky st 1.2.2017 - čt 30.3.2017
Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové)
Usmívání Pavla Matušky
Cesta za miliardou sluncí so 25.2.2017 18:00
Hvězdárna a planetárium Hradec Králové (Hradec Králové)
Cesta za miliardou sluncí

církevní (počet: 3)

Spolčo pro teenagery 11 - 15 let so 25.2.2017 17:00 - 19:00
Hoješín - zámeček (Seč)
Spolčo pro teenagery 11 - 15 let
Bohoslužba so 25.2.2017 7:30
Kostel Nejsvětější Trojice (Kameničky)
Bohoslužba
Bohoslužba so 25.2.2017 7:30
Fara Arciděkanství Chrudim (Chrudim) - kaple na Faře
Bohoslužba

gastronomie (počet: 3)

Zvěřinové hody čt 23.2.2017 - ne 26.2.2017
Restaurace U Jonáše (Skuteč)
Zvěřinové hody
Zabijačkové vepřové hody pá 24.2.2017 - so 25.2.2017
Svídnice
Zabijačkové vepřové hody
Zvěřina pá 24.2.2017 - ne 26.2.2017
Restaurace & penzion U Palečků (Skuteč)
Zvěřina

historické (počet: 4)

Masopust so 25.2.2017
Včelákov
Masopust
Masopust so 25.2.2017
Skuteč - Radčice
Masopust
Masopust so 25.2.2017 8:00
Vortová
Masopust
Masopustní jarmark so 25.2.2017 9:00
Resselovo náměstí (Chrudim)
Masopustní jarmark

hudba (počet: 5)

Maškarní bál so 25.2.2017
Kulturní dům Zbožnov (Skuteč)
Maškarní bál
Mission Bassline III so 25.2.2017
Disco club Amonet (Předhradí)
Mission Bassline III
Hasičský ples so 25.2.2017
Společenský sál obecního úřadu (Tisovec)
Hasičský ples
Literárně-hudební večer so 25.2.2017 19:30
Klub Agora (Chrudim)
Literárně-hudební večer
Maškarní ples so 25.2.2017 20:00
Sokolovna (Horní Bradlo)
Maškarní ples

kino - film (počet: 3)

Expediční kamera 2017 so 25.2.2017 16:00
Kino Mír (Heřmanův Městec)
Expediční kamera 2017
T2 Trainspotting so 25.2.2017 17:00
Městské kino Chrudim (Chrudim)
T2 Trainspotting
Pes Ro(c)ku so 25.2.2017 15:00
Městské kino Chrudim (Chrudim)
Pes Ro(c)ku

společenské (počet: 3)

Ples hudebníků so 25.2.2017
Chrudimská beseda (Chrudim) - Velký sál Muzea
Ples hudebníků
Maškarní průvod so 25.2.2017
Žlebské Chvalovice
Maškarní průvod
Móda ve spirále času so 25.2.2017 15:00
Evangelický kostel (Dvakačovice) - V sále na faře
Móda ve spirále času

sport, aktivní vyžití (počet: 1)

Pikantní kraťas so 25.2.2017 8:30
Zimní stadion (Hlinsko) - nafukovací hala u zimního stadionu
Pikantní kraťas

volný čas (počet: 4)

Výtvarné tvoření s Petrou a Veronikou so 25.2.2017 10:00
Centrum Jana XXIII. (Hlinsko)
Výtvarné tvoření s Petrou a Veronikou
Dětský karneval so 25.2.2017 14:00
Penzion a hostinec Na Křížovce (Třemošnice)
Dětský karneval
Turnaj v pexesu so 25.2.2017 14:00
Hospoda na hřišti (Svídnice)
Turnaj v pexesu
Spolčo pro teenagery 11 - 15 let so 25.2.2017 17:00 - 19:00
Hoješín - zámeček (Seč)
Spolčo pro teenagery 11 - 15 let

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 7)

Stopa pá 3.2.2017 - ne 26.3.2017
Regionální muzeum v Chrudimi (Chrudim)
Stopa
Od košilky k rubáši pá 24.2.2017 - pá 26.5.2017
Regionální muzeum v Chrudimi (Chrudim)
Od košilky k rubáši
Výstava filmových plakátů čt 5.1.2017 - čt 30.3.2017
Multifunkční centrum (Hlinsko) - foyer
Výstava filmových plakátů
Brána recyklace út 24.1.2017 - ne 12.3.2017
Městské muzeum Skuteč (Skuteč)
Brána recyklace
Podmalby na skle út 7.2.2017 - pá 7.4.2017
Městské muzeum Skuteč (Skuteč)
Podmalby na skle
Masopustní jarmark so 25.2.2017 9:00
Resselovo náměstí (Chrudim)
Masopustní jarmark
Výstava králíků so 25.2.2017 8:00 - 16:00
Rabštejnská Lhota
Výstava králíků

gastronomie (počet: 1)

Řízkobraní so 25.2.2017
Jiráskova turistická chata - chata a rozhledna (Náchod)
Řízkobraní

hudba (počet: 1)

Dance party pá 24.2.2017 21:00 - so 25.2.2017 5:00
Music Club Bazzén (Náchod)
Dance party

hudba (počet: 1)

71. Hasičský ples so 25.2.2017 20:00
Sál Obecního úřadu (Lichkov) - Sál OB Lichkov
71. Hasičský ples

společenské (počet: 1)

71. Hasičský ples so 25.2.2017 20:00
Sál Obecního úřadu (Lichkov) - Sál OB Lichkov
71. Hasičský ples

volný čas (počet: 1)

Večerní prohlídka poutního areálu na Hoře Matky Boží so 25.2.2017 19:30
Hora Matky Boží (Hedeč) s kostelem Nanebevzetí Panny Marie - klášter a poutní místo (Králíky)
Večerní prohlídka poutního areálu na Hoře Matky Boží

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 1)

Lubomír Štefka - Muž, kterého nosíme na sobě čt 19.1.2017 - so 4.3.2017
Městské muzeum (Králíky)
Lubomír Štefka - Muž, kterého nosíme na sobě

divadlo (počet: 2)

Dámská šatna so 25.2.2017 19:30
Kino (Dolní Dobrouč) - kinosál
Dámská šatna
Světáci - ochotnické divadlo so 25.2.2017 19:30
Závodní klub (Letohrad) - dům kultury
Světáci - ochotnické divadlo

gastronomie (počet: 3)

Steaky pá 24.2.2017 - ne 26.2.2017
Penzion Hůrka (Libchavy)
Steaky
Masopust so 25.2.2017 9:00
náměstí Tyršovo (Choceň)
Masopust
Košt moravských vín so 25.2.2017 18:00
Penzion Hůrka (Libchavy)
Košt moravských vín

historické (počet: 8)

Masopust so 25.2.2017
Česká Rybná
Masopust
Masopust so 25.2.2017 9:00
náměstí Tyršovo (Choceň)
Masopust
Masopust so 25.2.2017 10:00
Dlouhoňovice
Masopust
Masopustní průvod so 25.2.2017 10:00
Mistrovice
Masopustní průvod
Rokytnický masopust so 25.2.2017 12:00
Rokytnice v Orlických horách
Rokytnický masopust
Helvíkovický masopust so 25.2.2017 13:00
Helvíkovice
Helvíkovický masopust
Masopustní průvod so 25.2.2017 14:00 - 18:00
Žampach
Masopustní průvod
Masopust so 25.2.2017 14:00
Sopotnice
Masopust

hudba (počet: 16)

Happy Birthday: Audio XL - Česká Třebová pá 24.2.2017 21:00 - so 25.2.2017 5:00
Audio Music Club (Česká Třebová)
Happy Birthday: Audio XL - Česká Třebová
Kongo - Karaoke show pá 24.2.2017 21:00 - so 25.2.2017 5:00
Kongo dance-club (Letohrad) - Kongo, dance club
Kongo - Karaoke show
After party pá 24.2.2017 23:00 - so 25.2.2017 4:00
Music Bar Forea (Lanškroun)
After party
Koncert Komunál, Alkehol, Morčata na útěku, Promile so 25.2.2017
Kulturní dům (Ústí nad Orlicí)
Koncert Komunál, Alkehol, Morčata na útěku, Promile
Škraboškový ples so 25.2.2017
Kameničná
Škraboškový ples
Tmavomodrý ples so 25.2.2017 19:00
Společenské centrum, Kino (Rychnov nad Kněžnou)
Tmavomodrý ples
2. Elektroswingový ples so 25.2.2017 19:00
Kulturní centrum Vonwillerka (Žamberk)
2. Elektroswingový ples
Gri-gri africké rytmy so 25.2.2017 19:00
Malá Scéna (Ústí nad Orlicí)
Gri-gri africké rytmy
Hasičský ples so 25.2.2017 20:00
Restaurace Fontána (Záchlumí)
Hasičský ples
Italské kapely so 25.2.2017 20:00
Rokáč U Čerta (Libchavy)
Italské kapely
Sokolský ples so 25.2.2017 20:00
Sokolovna (Líšnice)
Sokolský ples
Masopustní zábava so 25.2.2017 20:00
Hostinec Penzion U Novotnů (Mistrovice)
Masopustní zábava
Kongo - Karnevalový disco ples so 25.2.2017 21:00 - ne 26.2.2017 5:00
Kongo dance-club (Letohrad) - Kongo, dance club
Kongo - Karnevalový disco ples
Československá disco party so 25.2.2017 21:00 - ne 26.2.2017 5:00
Audio Music Club (Česká Třebová)
Československá disco party
Pioneer Dance párty so 25.2.2017 21:00
Disco Rotace (Žamberk)
Pioneer Dance párty
Chupíto párty v Káčku so 25.2.2017 21:00
Typos (Ústí nad Orlicí)
Chupíto párty v Káčku

kino - film (počet: 8)

Pes ro(c)ku (Čína, USA) 2D so 25.2.2017 17:00
Kulturní centrum (Česká Třebová) - Velký sál
Pes ro(c)ku (Čína, USA) 2D
I dva jsou rodina so 25.2.2017 18:00
Kino Máj (Choceň)
I dva jsou rodina
Lék na život so 25.2.2017 20:00
Fidiko - Divišovo divadlo (Žamberk)
Lék na život
Pes ro(c)ku so 25.2.2017 17:00
Kino Lanškroun (Lanškroun)
Pes ro(c)ku
Lego® Batman film so 25.2.2017 17:00
Roškotovo divadlo a kino Máj (Ústí nad Orlicí)
Lego® Batman film
Lego® Batman film so 25.2.2017 15:30
Kino Máj (Choceň)
Lego® Batman film
Padesát odstínů temnoty so 25.2.2017 19:30
Roškotovo divadlo a kino Máj (Ústí nad Orlicí)
Padesát odstínů temnoty
Bába z ledu so 25.2.2017 19:30
Kino Lanškroun (Lanškroun)
Bába z ledu

odborné (počet: 3)

Exploding box pá 24.2.2017 - so 25.2.2017
Dům dětí a mládeže Kamarád (Česká Třebová)
Exploding box
Kam kráčí Evropa? so 25.2.2017 19:00
Evangelický kostel (Letohrad) - evangelický kostel
Kam kráčí Evropa?
Svatební inspirace na Kolibě so 25.2.2017
Pension Koliba (Hrádek)
Svatební inspirace na Kolibě

společenské (počet: 6)

Dobročinný bazar po 9.1.2017 - út 28.2.2017
Kostelec nad Orlicí
Dobročinný bazar
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Déčko - Dům dětí a mládeže (Rychnov nad Kněžnou)
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka
Masopust so 25.2.2017 9:00
náměstí Tyršovo (Choceň)
Masopust
Masopustní průvod so 25.2.2017 9:00
Choceň - baráčnická rychta na Záměstí
Masopustní průvod
Masopustní průvod so 25.2.2017 14:00 - 18:00
Žampach
Masopustní průvod
Masopust so 25.2.2017 14:00
Sopotnice
Masopust

sport, aktivní vyžití (počet: 6)

Závody psích spřežení so 25.2.2017 11:00
Červenovodské sedlo - přírodní zajímavost (Orličky)
Závody psích spřežení
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Déčko - Dům dětí a mládeže (Rychnov nad Kněžnou)
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka
Jizerské hory - Bedřichov a okolí so 25.2.2017
Náměstí 5. května (Jablonné nad Orlicí)
Jizerské hory - Bedřichov a okolí
HC Opočno - Stadion Nový Bydžov so 25.2.2017 17:00 - 18:00
Zimní stadion (Opočno)
HC Opočno - Stadion Nový Bydžov
Škola bruslení so 25.2.2017 15:15 - 16:30
Zimní stadion (Opočno)
Škola bruslení
Veřejné bruslení so 25.2.2017 13:30 - 15:00
Zimní stadion (Opočno)
Veřejné bruslení

volný čas (počet: 5)

Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Déčko - Dům dětí a mládeže (Rychnov nad Kněžnou)
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka
Tajemná noc pá 24.2.2017 - so 25.2.2017
Dům dětí a mládeže (Choceň) - prostory DDM
Tajemná noc
Turnaj v prší so 25.2.2017 13:30
Sál u Coufalů (Přívrat)
Turnaj v prší
Dětský maškarní karneval so 25.2.2017 14:00
Požárníků (Letohrad) - sál hasičské zbrojnice
Dětský maškarní karneval
Dětský karneval so 25.2.2017 15:00
Chata Habřinka (České Libchavy)
Dětský karneval

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 13)

Oustečtí muzikanti čt 2.6.2016 - ne 30.4.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Oustečtí muzikanti
Textilní Oustí po 5.12.2016 - pá 31.3.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Textilní Oustí
Výstava - Skíčko st 18.1.2017 - ne 5.3.2017
Kulturně-společenské centrum česko-polského příhraničí (Ústí nad Orlicí)
Výstava - Skíčko
Krbové ostění ve stylu Art Deco st 18.1.2017 - pá 30.6.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Krbové ostění ve stylu Art Deco
Lovecké zbraně východočeských puškařů čt 26.1.2017 - ne 19.3.2017
Městské muzeum (Česká Třebová)
Lovecké zbraně východočeských puškařů
Kouzlo krajky po 30.1.2017 - so 4.3.2017
Stálá expozice dějin města (Jablonné nad Orlicí)
Kouzlo krajky
Výstava k 90 letům Divišova divadla st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Pamětní deska Prokopa Diviše (Žamberk)
Výstava k 90 letům Divišova divadla
Výstava ubrousků st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Český červený kříž (Ústí nad Orlicí)
Výstava ubrousků
Knihovnické plakáty st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Městská knihovna Žamberk (Žamberk)
Knihovnické plakáty
Projekt Primona út 7.2.2017 - út 28.2.2017
Kulturní centrum (Česká Třebová)
Projekt Primona
Výstava - Svět hor st 8.2.2017 - pá 31.3.2017
Městská knihovna Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
Výstava - Svět hor
Výstava - MUDr. František Barcal pá 10.2.2017 - ne 19.3.2017
Kulturně-společenské centrum česko-polského příhraničí (Ústí nad Orlicí)
Výstava - MUDr. František Barcal
Svět lišejníků pá 10.2.2017 - ne 30.4.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Svět lišejníků

divadlo (počet: 3)

Večer v rytmu flamenca VI so 25.2.2017 17:00 - 19:00
Divadlo 29 (Pardubice)
Večer v rytmu flamenca VI
Sexy prádlo so 25.2.2017 18:00
Východočeské divadlo Pardubice - Malá scéna ve dvoře (Pardubice)
Sexy prádlo
7. Prvorepublikový kabaret so 25.2.2017 19:00 - 23:30
První republika café - bar (Pardubice)
7. Prvorepublikový kabaret

gastronomie (počet: 1)

Druhý ročník Festivalu sladkostí so 25.2.2017 10:00 - 18:00
Atrium Palác Pardubice (Pardubice)
Druhý ročník Festivalu sladkostí

historické (počet: 1)

Veselský maškarní masopust 2017 so 25.2.2017 10:00
Veselí
Veselský maškarní masopust 2017

hudba (počet: 10)

4. charitní ples pá 24.2.2017 19:00 - so 25.2.2017 3:00
Skautské centrum Vinice (Pardubice)
4. charitní ples
Věznice Patapuf 2017 pá 24.2.2017 20:00 - so 25.2.2017 5:00
Music Bar Patapuf (Pardubice)
Věznice Patapuf 2017
Morgan párty pá 24.2.2017 21:00 - so 25.2.2017 5:00
Hobe music hall (Pardubice)
Morgan párty
Tokátko & friends vol. 4 pá 24.2.2017 21:00 - so 25.2.2017 5:00
Bokofka music & bar (Pardubice)
Tokátko & friends vol. 4
Páteční a sobotní taneční večery so 25.2.2017
Hotel Labe (Pardubice)
Páteční a sobotní taneční večery
Vinylová sobota so 25.2.2017 13:00 - 22:30
Grandiózní kulturáček (Pardubice) - 2. patro OC Grand
Vinylová sobota
25. ples školy Svítání so 25.2.2017 19:00
ABC Klub (Pardubice)
25. ples školy Svítání
Kreyson memorial v Hobéčku so 25.2.2017 20:00 - ne 26.2.2017 1:00
Hobe music hall (Pardubice)
Kreyson memorial v Hobéčku
Max Andrews & His Band Je možné objednat vstupneku so 25.2.2017 20:00
Doli Klub (Pardubice)
Max Andrews & His Band
Video Retro disco so 25.2.2017 20:30 - ne 26.2.2017 5:00
Music Club Zámek Choltice (Choltice)
Video Retro disco

odborné (počet: 5)

Program pro školy: Kouzlo krajiny čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Kouzlo krajiny
Program pro školy: Nekonečný příběh čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Nekonečný příběh
Kurzy španělštiny po 23.1.2017 - po 19.6.2017
Centro Hispania (Pardubice)
Kurzy španělštiny
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus po 30.1.2017 - pá 3.3.2017
Nová Akropolis Pardubice (Pardubice) - Nová Akropolis Pardubice
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus
Akreditovaný kurz sbormistrů: Metodika práce s hlasem (seminář a praktická dílna) so 25.2.2017 9:00 - 14:00
Dům hudby (Pardubice)
Akreditovaný kurz sbormistrů: Metodika práce s hlasem (seminář a praktická dílna)

společenské (počet: 3)

O Pardubický pramínek: Když otevírám knihu... ne 1.1.2017 - pá 31.3.2017
Krajská knihovna v Pardubicích (Pardubice)
O Pardubický pramínek: Když otevírám knihu...
4. charitní ples pá 24.2.2017 19:00 - so 25.2.2017 3:00
Skautské centrum Vinice (Pardubice)
4. charitní ples
Páteční a sobotní taneční večery so 25.2.2017
Hotel Labe (Pardubice)
Páteční a sobotní taneční večery

sport, aktivní vyžití (počet: 1)

2. osmifinále staršího dorostu: Dynamo Pardubice - Rytíři Kladno so 25.2.2017 18:00 - 20:30
Tipsport arena (Pardubice)
2. osmifinále staršího dorostu: Dynamo Pardubice - Rytíři Kladno

volný čas (počet: 7)

Program pro školy: Jedno místo prázdné čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Jedno místo prázdné
Program pro školy: Na skok do renesance čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Na skok do renesance
Program pro školy: Tajemství fotografie čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Tajemství fotografie
Martin Velíšek – doprovodný program k výstavě út 6.12.2016 - pá 10.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Martin Velíšek – doprovodný program k výstavě
Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme po 2.1.2017 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme
Program pro školy: Revolucionářův motýl po 2.1.2017 - pá 24.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Revolucionářův motýl
Program pro školy: O Jonášovi a velrybě po 2.1.2017 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: O Jonášovi a velrybě

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 13)

Proti proudu času – Pardubicko v pravěku a raném středověku po 1.2.2016 - ne 31.12.2017
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum (Pardubice)
Proti proudu času – Pardubicko v pravěku a raném středověku
Martin Velíšek - Ránoc st 30.11.2016 - ne 12.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Martin Velíšek - Ránoc
Výstava: Revolucionářův motýl - Pohledy na grafiku šedesátých let st 14.12.2016 - ne 26.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Výstava: Revolucionářův motýl - Pohledy na grafiku šedesátých let
Architektura Pardubic - Potravinářská škola v Pardubicích st 30.11.2016 - ne 12.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Architektura Pardubic - Potravinářská škola v Pardubicích
Svítání v sadu, Krajinomalba ze sbírek VČG v Pardubicích ne 1.1.2017 - ne 31.12.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Svítání v sadu, Krajinomalba ze sbírek VČG v Pardubicích
Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století ne 1.1.2017 - ne 31.12.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století
Doteky múz st 4.1.2017 - ne 26.2.2017
Výstavní prostor Mázhaus (Pardubice)
Doteky múz
Black More White čt 12.1.2017 - ne 26.2.2017
Galerie města Pardubic (Pardubice)
Black More White
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus po 30.1.2017 - pá 3.3.2017
Nová Akropolis Pardubice (Pardubice) - Nová Akropolis Pardubice
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus
Výstava - Hana Čapová – Grafika st 1.2.2017 - čt 30.3.2017
Galerie Univerzity Pardubice (Pardubice)
Výstava - Hana Čapová – Grafika
Přírodní krásy argentinské Patagonie st 8.2.2017 - út 7.3.2017
Natura park - centrum ekologické výchovy (Pardubice)
Přírodní krásy argentinské Patagonie
Přeloučský průmysl v minulosti aneb od pivovaru po Teslu po 13.2.2017 - so 13.5.2017
Kulturní a informační centrum města Přelouče (Přelouč)
Přeloučský průmysl v minulosti aneb od pivovaru po Teslu
S hlavou v oblacích út 14.2.2017 - út 14.3.2017
Krajská knihovna v Pardubicích (Pardubice) - výstavní prostor a schodiště
S hlavou v oblacích

celkový počet vyhledaných záznamů: 215

Neklikejte na tento odkaz nebo budete zabanovani!