Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
Přeskočit na obsah stránky
vlajka - Česky vlajka - Deutsch vlajka - English vlajka - Español vlajka - Français vlajka - Italiano vlajka - Nederlands vlajka - Polski vlajka - по-русски
social
Stop Play Hudba:
Oficiální turistický portál Pardubického kraje
Hlavní stránka>Kalendář akcí

Kalendář akcí

V případě, že máte zájem pravidelně dostávat e-mailem přehled akcí a aktualit, zaregistrujte Vaši adresu pro odběr newsletteru:

Zadejte novou akci Nové okno.

Vyhledání akcí:
Oblasti: {$regiony[2]['name']|strip_tags}. {$regiony[6]['name']|strip_tags}. {$regiony[4]['name']|strip_tags}. {$regiony[7]['name']|strip_tags}. {$regiony[1]['name']|strip_tags}. {$regiony[5]['name']|strip_tags}. {$regiony[3]['name']|strip_tags}.
Mapa pro výběr oblastí.








začátek: konec:
Další parametry vyhledávání

Mapa

hudba (počet: 8)

68. maturitní ples VOŠS a SŠS pá 24.2.2017 19:00
Městský klub Vysoké Mýto (Vysoké Mýto) - Společenský sál
68. maturitní ples VOŠS a SŠS
Maturitní ples SZŠ Svitavy pá 24.2.2017 19:00
Fabrika (Svitavy)
Maturitní ples SZŠ Svitavy
Ples SPGŠ - S4.B pá 24.2.2017 19:30
Smetanův dům (Litomyšl)
Ples SPGŠ - S4.B
Kopjam + 4 WD pá 24.2.2017 20:00
Alternativní klub Tyjátr (Svitavy)
Kopjam + 4 WD
UDG + Ovoce, Trocha Klidu - Litomyšl pá 24.2.2017 20:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
UDG + Ovoce, Trocha Klidu - Litomyšl
DnB, Jungle, Electro night pá 24.2.2017 21:00
Divadelní klub (Polička)
DnB, Jungle, Electro night
Panák za "10" pá 24.2.2017 22:00
DukuDuku (Moravská Třebová)
Panák za
Shake It! pá 24.2.2017 22:00
Dance club U Kolji (Litomyšl)
Shake It!

kino - film (počet: 3)

John Wick 2 pá 24.2.2017 19:30
Kino Sokol (Litomyšl )
John Wick 2
Bezva ženská na krku pá 24.2.2017 20:00
Kino Bystré (Bystré)
Bezva ženská na krku
Pes ro(c)ku pá 24.2.2017 17:00
Kino Vesmír (Svitavy)
Pes ro(c)ku

odborné (počet: 2)

O přírodních zahradách a permakultuře I. pá 24.2.2017 18:00
Čajovna a kavárna Krásná chvíle (Svitavy)
O přírodních zahradách a permakultuře I.
Song for Marion (2012) pá 24.2.2017 20:00
Husův sbor - kostel (Vysoké Mýto)
Song for Marion (2012)

společenské (počet: 1)

Mladý čtenář 2017 út 10.1.2017 - čt 9.3.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová)
Mladý čtenář 2017

sport, aktivní vyžití (počet: 1)

Dart Cup zima/jaro út 13.12.2016 - po 17.4.2017
Dart Club (Svitavy)
Dart Cup zima/jaro

volný čas (počet: 5)

Zimní radovánky v muzeu út 13.12.2016 - ne 5.3.2017
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Zimní radovánky v muzeu
Mladý čtenář 2017 út 10.1.2017 - čt 9.3.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová)
Mladý čtenář 2017
Evropa a Asie st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dětské oddělení knihovny
Evropa a Asie
Čtenářská výzva - únor st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dospělé oddělení knihovny
Čtenářská výzva - únor
Masopustní karneval pá 24.2.2017 15:00
Hastrmánek (Moravská Třebová)
Masopustní karneval

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 23)

Retrogaming pá 20.1.2017 - ne 2.4.2017
Městské muzeum a galerie ve Svitavách (Svitavy)
Retrogaming
Od doby kamenné do doby slovanských hradišť so 28.1.2017 - pá 14.4.2017
Centrum Bohuslava Martinů v Poličce - muzeum (Polička)
Od doby kamenné do doby slovanských hradišť
Kouzlo papírových modelů ne 29.1.2017 - ne 19.3.2017
Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě (Vysoké Mýto)
Kouzlo papírových modelů
Imaginárium v Litomyšli ne 5.2.2017 - ne 3.9.2017
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Imaginárium v Litomyšli
Atlas ptáků neobyčejných út 7.2.2017 - pá 17.3.2017
Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě (Vysoké Mýto)
Atlas ptáků neobyčejných
Cesta životem, cesta za duhou čt 1.12.2016 - út 28.2.2017
Ottendorferův dům - Muzeum esperanta (Svitavy)
Cesta životem, cesta za duhou
Básnění devítiletých st 4.1.2017 - út 28.2.2017
Živá zeď (Svitavy)
Básnění devítiletých
Příroda Litomyšlska - ruderál út 10.1.2017 - ne 9.4.2017
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Příroda Litomyšlska - ruderál
Přehrady jako odkaz kulturního dědictví v ochraně před povodněmi út 31.1.2017 - ne 12.3.2017
Turistické informační centrum Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
Přehrady jako odkaz kulturního dědictví v ochraně před povodněmi
Krajina, město, lidé, ... st 1.2.2017 - pá 31.3.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dětské oddělení knihovny
Krajina, město, lidé, ...
Dagmar Janečková - Otvírání nitra st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Kafé Rošambo (Svitavy)
Dagmar Janečková - Otvírání nitra
Perníková chaloupka st 1.2.2017 - pá 31.3.2017
Městská knihovna Vysoké Mýto (Vysoké Mýto) - vestibul
Perníková chaloupka
Spisovatelé ve znamení Vodnáře a Ryb st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Městská knihovna Litomyšl (Litomyšl)
Spisovatelé ve znamení Vodnáře a Ryb
Výstava - Z pohádky do pohádky st 1.2.2017 - pá 31.3.2017
Městská knihovna Polička (Polička)
Výstava - Z pohádky do pohádky
Sv. Martin st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dospělé oddělení knihovny
Sv. Martin
Na Hromnice o výstavu více pá 3.2.2017 - pá 31.3.2017
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Na Hromnice o výstavu více
Přehlídka 2017 ne 5.2.2017 - ne 19.3.2017
Městské muzeum a galerie ve Svitavách (Svitavy)
Přehlídka 2017
Výstava obrazů Michaely Kršákové pá 10.2.2017 - pá 10.3.2017
Kavárna V parku (Svitavy)
Výstava obrazů Michaely Kršákové
Poklady z depozitáře - Holzmaisterova fotografická alba pá 10.2.2017 - pá 10.3.2017
Muzeum Moravská Třebová (Moravská Třebová)
Poklady z depozitáře - Holzmaisterova fotografická alba
Miroslava Zychová - Po Vánocích so 11.2.2017 - ne 2.4.2017
Centrum Bohuslava Martinů v Poličce - muzeum (Polička)
Miroslava Zychová - Po Vánocích
Jaromíra Němcová: Vrstvami so 11.2.2017 - ne 2.4.2017
Dům U Rytířů - galerie (Litomyšl)
Jaromíra Němcová: Vrstvami
Výstava k mezinárodnímu dni průvodců út 21.2.2017 - út 28.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dospělé oddělení knihovny
Výstava k mezinárodnímu dni průvodců
Farmářské trhy pá 24.2.2017
nám. T. G. Masaryka (Moravská Třebová)
Farmářské trhy

divadlo (počet: 1)

Čtyřlístek pá 24.2.2017 19:00
Klicperovo divadlo (Hradec Králové)
Čtyřlístek

hudba (počet: 1)

Absolventský ples pá 24.2.2017 20:00
Adalbertinum (Hradec Králové) - Velký sál
Absolventský ples

kino - film (počet: 3)

Viva pá 24.2.2017 17:30
Bio Central (Hradec Králové)
Viva
Jackie pá 24.2.2017 19:00
Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
Jackie
Kam vůně moře nedolehne pá 24.2.2017 20:00
Bio Central (Hradec Králové)
Kam vůně moře nedolehne

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 4)

Fosilie Michala Potůčka pá 27.1.2017 - ne 23.4.2017
Muzeum východních Čech v Hradci Králové (Hradec Králové)
Fosilie Michala Potůčka
Kresba, malba, grafika čt 5.1.2017 - so 25.2.2017
Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové)
Kresba, malba, grafika
Výstava fotografií Soni Chlumecké st 11.1.2017 - út 28.2.2017
Klicperův dům (Chlumec nad Cidlinou)
Výstava fotografií Soni Chlumecké
Usmívání Pavla Matušky st 1.2.2017 - čt 30.3.2017
Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové)
Usmívání Pavla Matušky

církevní (počet: 4)

Bohoslužba pá 24.2.2017 8:30
Centrum Jana XXIII. (Hlinsko)
Bohoslužba
Bohoslužba pá 24.2.2017 17:45
Kostel Nejsvětější Trojice (Kameničky)
Bohoslužba
Bohoslužba pá 24.2.2017 17:00
Kostel Narození Panny Marie (Hlinsko)
Bohoslužba
Bohoslužba pá 24.2.2017 18:00
Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Chrudim)
Bohoslužba

divadlo (počet: 2)

Křeslo pro Alexeje Pyška pá 24.2.2017 18:00
Ležáky - pietní území
Křeslo pro Alexeje Pyška
Zůstane to mezi námi pá 24.2.2017 19:00
Kulturní klub Skuteč (Skuteč) - Velký sál
Zůstane to mezi námi

gastronomie (počet: 5)

Zvěřinové hody čt 23.2.2017 - ne 26.2.2017
Restaurace U Jonáše (Skuteč)
Zvěřinové hody
Zabijačkové vepřové hody pá 24.2.2017 - so 25.2.2017
Svídnice
Zabijačkové vepřové hody
Zvěřina pá 24.2.2017 - ne 26.2.2017
Restaurace & penzion U Palečků (Skuteč)
Zvěřina
Zdravé vaření s láskou pá 24.2.2017 17:30
Kruh zdraví (Chrudim)
Zdravé vaření s láskou
1. folkový večer pá 24.2.2017 19:00
Hospůdka Pod Kopcem (Slatiňany)
1. folkový večer

hudba (počet: 7)

Pouta pá 24.2.2017 19:00
Divadlo Karla Pippicha (Chrudim)
Pouta
816. CHHP - Moravia Quintet pá 24.2.2017 19:00
Chrudimská beseda (Chrudim) - Velký sál Muzea
816. CHHP - Moravia Quintet
1. folkový večer pá 24.2.2017 19:00
Hospůdka Pod Kopcem (Slatiňany)
1. folkový večer
Studentský ples Gymnázia K.V. Raise pá 24.2.2017 19:00
Multifunkční centrum (Hlinsko)
Studentský ples Gymnázia K.V. Raise
Kovadlina, Noma, Conquestio pá 24.2.2017 20:00
Klub Agora (Chrudim)
Kovadlina, Noma, Conquestio
Hasičský ples pá 24.2.2017 20:00
Kulturní dům (Seč) - Přízemí
Hasičský ples
Brutus pá 24.2.2017 21:00
R-klub (Chrudim)
Brutus

kino - film (počet: 3)

T2 Trainspotting pá 24.2.2017 19:30
Městské kino Chrudim (Chrudim)
T2 Trainspotting
Bába z ledu pá 24.2.2017 19:30
Kino Mír (Heřmanův Městec)
Bába z ledu
Anděl Páně 2 pá 24.2.2017 17:30
Kino Mír (Heřmanův Městec)
Anděl Páně 2

odborné (počet: 2)

Rumunské Karpaty - cesty časem - Vladimír Lemberk pá 24.2.2017 18:00
Přednášková síň Vodních zdrojů (Chrudim)
Rumunské Karpaty - cesty časem - Vladimír Lemberk
Taneční pro dospělé pá 24.2.2017 20:15
Sokolovna (Nasavrky) - Hlavní sál
Taneční pro dospělé

společenské (počet: 2)

Taneční pro dospělé pá 24.2.2017 20:15
Sokolovna (Nasavrky) - Hlavní sál
Taneční pro dospělé
Setkání Net for God pá 24.2.2017 20:00
Centrum Jana XXIII. (Hlinsko)
Setkání Net for God

volný čas (počet: 1)

Setkání Net for God pá 24.2.2017 20:00
Centrum Jana XXIII. (Hlinsko)
Setkání Net for God

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 5)

Stopa pá 3.2.2017 - ne 26.3.2017
Regionální muzeum v Chrudimi (Chrudim)
Stopa
Od košilky k rubáši pá 24.2.2017 - pá 26.5.2017
Regionální muzeum v Chrudimi (Chrudim)
Od košilky k rubáši
Výstava filmových plakátů čt 5.1.2017 - čt 30.3.2017
Multifunkční centrum (Hlinsko) - foyer
Výstava filmových plakátů
Brána recyklace út 24.1.2017 - ne 12.3.2017
Městské muzeum Skuteč (Skuteč)
Brána recyklace
Podmalby na skle út 7.2.2017 - pá 7.4.2017
Městské muzeum Skuteč (Skuteč)
Podmalby na skle

hudba (počet: 1)

Dance party pá 24.2.2017 21:00 - so 25.2.2017 5:00
Music Club Bazzén (Náchod)
Dance party

divadlo (počet: 1)

Herecká párty pá 24.2.2017 19:30
Klub Na Střelnici (Králíky)
Herecká párty

hudba (počet: 1)

Koncert vítězů školního kola soutěže ZUŠ pá 24.2.2017 18:00
Základní umělecká škola Králíky (Králíky)
Koncert vítězů školního kola soutěže ZUŠ

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 1)

Lubomír Štefka - Muž, kterého nosíme na sobě čt 19.1.2017 - so 4.3.2017
Městské muzeum (Králíky)
Lubomír Štefka - Muž, kterého nosíme na sobě

církevní (počet: 2)

Bohoslužba pá 24.2.2017 9:00
Kunvald
Bohoslužba
Bohoslužba pá 24.2.2017 18:00
Kostel sv. Václava (Žamberk)
Bohoslužba

divadlo (počet: 2)

Kosmický žirafáč pá 24.2.2017 20:00
Klub Modrý trpaslík (Česká Třebová)
Kosmický žirafáč
Světáci - ochotnické divadlo pá 24.2.2017 19:30
Závodní klub (Letohrad) - dům kultury
Světáci - ochotnické divadlo

gastronomie (počet: 1)

Steaky pá 24.2.2017 - ne 26.2.2017
Penzion Hůrka (Libchavy)
Steaky

historické (počet: 1)

Odlévání zvonů - páteční večery se zvony pá 24.2.2017 18:00 - 20:00
Ateliér zvonaře a hrnčířky (Deštné v Orlických horách)
Odlévání zvonů - páteční večery se zvony

hudba (počet: 9)

Tradiční hasičský ples Je možné objednat vstupneku pá 24.2.2017 20:00
Kulturní dům (Kostelec nad Orlicí)
Tradiční hasičský ples
Doctor Victor show ReGen pá 24.2.2017 20:00 - 23:00
Music Bar Forea (Lanškroun)
Doctor Victor show ReGen
IV. ples dámského klubu pá 24.2.2017 20:00
Hostinec U Hubálků (Kostelec nad Orlicí)
IV. ples dámského klubu
Sportovní ples pá 24.2.2017 20:00
TJ Sokol Kerhartice (Ústí nad Orlicí - Kerhartice)
Sportovní ples
Kongo - Karaoke show pá 24.2.2017 21:00 - so 25.2.2017 5:00
Kongo dance-club (Letohrad) - Kongo, dance club
Kongo - Karaoke show
Happy Birthday: Audio XL - Česká Třebová pá 24.2.2017 21:00 - so 25.2.2017 5:00
Audio Music Club (Česká Třebová)
Happy Birthday: Audio XL - Česká Třebová
Hity Rádia Černá hora pá 24.2.2017 21:00
Disco Rotace (Žamberk)
Hity Rádia Černá hora
After party pá 24.2.2017 23:00 - so 25.2.2017 4:00
Music Bar Forea (Lanškroun)
After party
Chupíto párty v Káčku pá 24.2.2017 21:00
Typos (Ústí nad Orlicí)
Chupíto párty v Káčku

kino - film (počet: 6)

Anděl Páně 2 pá 24.2.2017 11:15
Kino Máj (Choceň)
Anděl Páně 2
Zlato pá 24.2.2017 20:00
Fidiko - Divišovo divadlo (Žamberk)
Zlato
Pes ro(c)ku pá 24.2.2017 17:00
Kino Lanškroun (Lanškroun)
Pes ro(c)ku
Manžel na hodinu pá 24.2.2017 18:00
Kino Máj (Choceň)
Manžel na hodinu
Bába z ledu pá 24.2.2017 19:30
Kino Lanškroun (Lanškroun)
Bába z ledu
T2 Trainspotting, 2D pá 24.2.2017 17:00
Fidiko - Divišovo divadlo (Žamberk)
T2 Trainspotting, 2D

odborné (počet: 2)

Exploding box pá 24.2.2017 - so 25.2.2017
Dům dětí a mládeže Kamarád (Česká Třebová)
Exploding box
Taneční pro manželské páry a přátelské dvojice pá 24.2.2017
Kulturní zařízení města Choceň (Choceň)
Taneční pro manželské páry a přátelské dvojice

společenské (počet: 4)

Dobročinný bazar po 9.1.2017 - út 28.2.2017
Kostelec nad Orlicí
Dobročinný bazar
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Déčko - Dům dětí a mládeže (Rychnov nad Kněžnou)
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka
Kavárnička dříve narozených pá 24.2.2017 16:00 - 20:00
Rodinné centrum Rosa (Česká Třebová)
Kavárnička dříve narozených
Nosíme a šátkujeme pá 24.2.2017 9:00 - 12:00
Mateřské centrum Medvídek (Ústí nad Orlicí)
Nosíme a šátkujeme

sport, aktivní vyžití (počet: 4)

Závody psích spřežení pá 24.2.2017 19:00
Červenovodské sedlo - přírodní zajímavost (Orličky)
Závody psích spřežení
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Déčko - Dům dětí a mládeže (Rychnov nad Kněžnou)
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka
Intervalový trénink Hiit s Tamarkou pá 24.2.2017 17:00 - 18:00
Studiobart (Ústí nad Orlicí)
Intervalový trénink Hiit s Tamarkou
Taneční pro manželské páry a přátelské dvojice pá 24.2.2017
Kulturní zařízení města Choceň (Choceň)
Taneční pro manželské páry a přátelské dvojice

volný čas (počet: 3)

Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Déčko - Dům dětí a mládeže (Rychnov nad Kněžnou)
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka
Tajemná noc pá 24.2.2017 - so 25.2.2017
Dům dětí a mládeže (Choceň) - prostory DDM
Tajemná noc
Karneval pro nejmenší pá 24.2.2017 9:30
Centrum pro rodinu (Žamberk)
Karneval pro nejmenší

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 13)

Oustečtí muzikanti čt 2.6.2016 - ne 30.4.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Oustečtí muzikanti
Textilní Oustí po 5.12.2016 - pá 31.3.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Textilní Oustí
Krbové ostění ve stylu Art Deco st 18.1.2017 - pá 30.6.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Krbové ostění ve stylu Art Deco
Výstava - Skíčko st 18.1.2017 - ne 5.3.2017
Kulturně-společenské centrum česko-polského příhraničí (Ústí nad Orlicí)
Výstava - Skíčko
Lovecké zbraně východočeských puškařů čt 26.1.2017 - ne 19.3.2017
Městské muzeum (Česká Třebová)
Lovecké zbraně východočeských puškařů
Kouzlo krajky po 30.1.2017 - so 4.3.2017
Stálá expozice dějin města (Jablonné nad Orlicí)
Kouzlo krajky
Výstava k 90 letům Divišova divadla st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Pamětní deska Prokopa Diviše (Žamberk)
Výstava k 90 letům Divišova divadla
Knihovnické plakáty st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Městská knihovna Žamberk (Žamberk)
Knihovnické plakáty
Výstava ubrousků st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Český červený kříž (Ústí nad Orlicí)
Výstava ubrousků
Projekt Primona út 7.2.2017 - út 28.2.2017
Kulturní centrum (Česká Třebová)
Projekt Primona
Výstava - Svět hor st 8.2.2017 - pá 31.3.2017
Městská knihovna Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
Výstava - Svět hor
Výstava - MUDr. František Barcal pá 10.2.2017 - ne 19.3.2017
Kulturně-společenské centrum česko-polského příhraničí (Ústí nad Orlicí)
Výstava - MUDr. František Barcal
Svět lišejníků pá 10.2.2017 - ne 30.4.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Svět lišejníků

divadlo (počet: 4)

Tisíce let hudby aneb Od pravěku k renesanci pá 24.2.2017 9:00
pá 24.2.2017 10:30
Východočeské divadlo Pardubice - Malá scéna ve dvoře (Pardubice)
Tisíce let hudby aneb Od pravěku k renesanci
Jak je důležité míti Filipa pá 24.2.2017 19:00
Východočeské divadlo (Pardubice)
Jak je důležité míti Filipa
Poincarého domněnka Je možné objednat vstupneku pá 24.2.2017 20:00
Divadlo 29 (Pardubice)
Poincarého domněnka
Ryba ve čtyřech pá 24.2.2017 19:00
Divadlo Exil (Pardubice)
Ryba ve čtyřech

gastronomie (počet: 1)

Druhý ročník Festivalu sladkostí pá 24.2.2017 10:00 - 18:00
Atrium Palác Pardubice (Pardubice)
Druhý ročník Festivalu sladkostí

historické (počet: 1)

Masopust na Dukle pá 24.2.2017 9:30
Základní škola Waldorfská (Pardubice)
Masopust na Dukle

hudba (počet: 8)

4. charitní ples pá 24.2.2017 19:00 - so 25.2.2017 3:00
Skautské centrum Vinice (Pardubice)
4. charitní ples
Muzikantské přástky pá 24.2.2017 19:00
Kulturní dům Dubina (Pardubice)
Muzikantské přástky
Věznice Patapuf 2017 pá 24.2.2017 20:00 - so 25.2.2017 5:00
Music Bar Patapuf (Pardubice)
Věznice Patapuf 2017
XXV. společenský ples pá 24.2.2017 20:00
Dům kultury Chvaletice (Chvaletice) - taneční sál
XXV. společenský ples
Morgan párty pá 24.2.2017 21:00 - so 25.2.2017 5:00
Hobe music hall (Pardubice)
Morgan párty
Pink Floyd Tibute by Czech Floyd Je možné objednat vstupneku pá 24.2.2017 21:00
Ponorka - hudební klub (Pardubice)
Pink Floyd Tibute by Czech Floyd
Tokátko & friends vol. 4 pá 24.2.2017 21:00 - so 25.2.2017 5:00
Bokofka music & bar (Pardubice)
Tokátko & friends vol. 4
Páteční a sobotní taneční večery pá 24.2.2017
Hotel Labe (Pardubice)
Páteční a sobotní taneční večery

odborné (počet: 6)

Pozorování noční oblohy pá 24.2.2017 18:00 - 20:00
Hvězdárna barona Artura Krause (Pardubice) - Gorkého 2658
Pozorování noční oblohy
Přednáška: Vznik Měsíce pá 24.2.2017 19:00 - 21:00
Hvězdárna barona Artura Krause (Pardubice) - Gorkého 2658
Přednáška: Vznik Měsíce
Program pro školy: Kouzlo krajiny čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Kouzlo krajiny
Program pro školy: Nekonečný příběh čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Nekonečný příběh
Kurzy španělštiny po 23.1.2017 - po 19.6.2017
Centro Hispania (Pardubice)
Kurzy španělštiny
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus po 30.1.2017 - pá 3.3.2017
Nová Akropolis Pardubice (Pardubice) - Nová Akropolis Pardubice
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus

společenské (počet: 4)

O Pardubický pramínek: Když otevírám knihu... ne 1.1.2017 - pá 31.3.2017
Krajská knihovna v Pardubicích (Pardubice)
O Pardubický pramínek: Když otevírám knihu...
Masopust na Dukle pá 24.2.2017 9:30
Základní škola Waldorfská (Pardubice)
Masopust na Dukle
4. charitní ples pá 24.2.2017 19:00 - so 25.2.2017 3:00
Skautské centrum Vinice (Pardubice)
4. charitní ples
Páteční a sobotní taneční večery pá 24.2.2017
Hotel Labe (Pardubice)
Páteční a sobotní taneční večery

sport, aktivní vyžití (počet: 2)

1. osmifinále staršího dorostu: Dynamo Pardubice - Rytíři Kladno pá 24.2.2017 18:00 - 20:30
Tipsport arena (Pardubice)
1. osmifinále staršího dorostu: Dynamo Pardubice - Rytíři Kladno
Základy powerjógy - kurz pro začátečníky i mírně pokročilé pá 24.2.2017 16:45 - 17:45
Duhové zvonky - Studio jógy (Pardubice)
Základy powerjógy - kurz pro začátečníky i mírně pokročilé

volný čas (počet: 9)

Pozorování noční oblohy pá 24.2.2017 18:00 - 20:00
Hvězdárna barona Artura Krause (Pardubice) - Gorkého 2658
Pozorování noční oblohy
Program pro školy: Na skok do renesance čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Na skok do renesance
Program pro školy: Jedno místo prázdné čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Jedno místo prázdné
Program pro školy: Tajemství fotografie čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Tajemství fotografie
Martin Velíšek – doprovodný program k výstavě út 6.12.2016 - pá 10.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Martin Velíšek – doprovodný program k výstavě
Program pro školy: Revolucionářův motýl po 2.1.2017 - pá 24.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Revolucionářův motýl
Program pro školy: O Jonášovi a velrybě po 2.1.2017 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: O Jonášovi a velrybě
Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme po 2.1.2017 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme
Workshop: Drátkované dekorace pá 24.2.2017 17:00
Tvoje dílna (Pardubice)
Workshop: Drátkované dekorace

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 15)

Proti proudu času – Pardubicko v pravěku a raném středověku po 1.2.2016 - ne 31.12.2017
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum (Pardubice)
Proti proudu času – Pardubicko v pravěku a raném středověku
Martin Velíšek - Ránoc st 30.11.2016 - ne 12.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Martin Velíšek - Ránoc
Výstava: Revolucionářův motýl - Pohledy na grafiku šedesátých let st 14.12.2016 - ne 26.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Výstava: Revolucionářův motýl - Pohledy na grafiku šedesátých let
Výstava - 7 perel astronomie pá 30.9.2016 - pá 31.3.2017
Hvězdárna barona Artura Krause (Pardubice)
Výstava - 7 perel astronomie
Architektura Pardubic - Potravinářská škola v Pardubicích st 30.11.2016 - ne 12.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Architektura Pardubic - Potravinářská škola v Pardubicích
Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století ne 1.1.2017 - ne 31.12.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století
Svítání v sadu, Krajinomalba ze sbírek VČG v Pardubicích ne 1.1.2017 - ne 31.12.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Svítání v sadu, Krajinomalba ze sbírek VČG v Pardubicích
Doteky múz st 4.1.2017 - ne 26.2.2017
Výstavní prostor Mázhaus (Pardubice)
Doteky múz
Black More White čt 12.1.2017 - ne 26.2.2017
Galerie města Pardubic (Pardubice)
Black More White
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus po 30.1.2017 - pá 3.3.2017
Nová Akropolis Pardubice (Pardubice) - Nová Akropolis Pardubice
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus
Výstava - Hana Čapová – Grafika st 1.2.2017 - čt 30.3.2017
Galerie Univerzity Pardubice (Pardubice)
Výstava - Hana Čapová – Grafika
Přírodní krásy argentinské Patagonie st 8.2.2017 - út 7.3.2017
Natura park - centrum ekologické výchovy (Pardubice)
Přírodní krásy argentinské Patagonie
Přeloučský průmysl v minulosti aneb od pivovaru po Teslu po 13.2.2017 - so 13.5.2017
Kulturní a informační centrum města Přelouče (Přelouč)
Přeloučský průmysl v minulosti aneb od pivovaru po Teslu
S hlavou v oblacích út 14.2.2017 - út 14.3.2017
Krajská knihovna v Pardubicích (Pardubice) - výstavní prostor a schodiště
S hlavou v oblacích
Mikuláš Zipper - ZYPR - Zippy Young Progressive Rebel čt 23.2.2017 - po 3.4.2017
Benefiční Galerie Fons (Pardubice)
Mikuláš Zipper - ZYPR - Zippy Young Progressive Rebel

celkový počet vyhledaných záznamů: 172

Neklikejte na tento odkaz nebo budete zabanovani!