Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
Přeskočit na obsah stránky
vlajka - Česky vlajka - Deutsch vlajka - English vlajka - Español vlajka - Français vlajka - Italiano vlajka - Nederlands vlajka - Polski vlajka - по-русски
social
Stop Play Hudba:
Oficiální turistický portál Pardubického kraje
Hlavní stránka>Kalendář akcí

Kalendář akcí

V případě, že máte zájem pravidelně dostávat e-mailem přehled akcí a aktualit, zaregistrujte Vaši adresu pro odběr newsletteru:

Zadejte novou akci Nové okno.

Vyhledání akcí:
Oblasti: {$regiony[2]['name']|strip_tags}. {$regiony[6]['name']|strip_tags}. {$regiony[4]['name']|strip_tags}. {$regiony[7]['name']|strip_tags}. {$regiony[1]['name']|strip_tags}. {$regiony[5]['name']|strip_tags}. {$regiony[3]['name']|strip_tags}.
Mapa pro výběr oblastí.








začátek: konec:
Další parametry vyhledávání

Mapa

církevní (počet: 2)

Dětská mše svatá ne 19.2.2017 8:30
Kostel sv. Vavřince (Vysoké Mýto)
Dětská mše svatá
Bohoslužby ne 19.2.2017 9:00
Evangelický kostel (Vysoké Mýto)
Bohoslužby

divadlo (počet: 3)

Vodníkova nevěsta ne 19.2.2017 14:30
Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
Vodníkova nevěsta
DS Hýbl Č. Třebová - J. Voskovec a J. Werich: Balada z hadrů ne 19.2.2017 18:00
Fabrika (Svitavy)
DS Hýbl Č. Třebová - J. Voskovec a J. Werich: Balada z hadrů
Divadlo Kejklíř: O kouzelné kuličce aneb jak Vojta k šikovnosti přišel ne 19.2.2017 15:00
Divadlo Trám (Svitavy)
Divadlo Kejklíř: O kouzelné kuličce aneb jak Vojta k šikovnosti přišel

gastronomie (počet: 2)

Valentýnské menu pá 10.2.2017 - ne 19.2.2017
Restaurace Bohém (Litomyšl)
Valentýnské menu
Kachnobraní út 14.2.2017 - ne 19.2.2017
Penzion Mlýn Jangelec (Vysoké Mýto) - Restaurace
Kachnobraní

hudba (počet: 2)

Taneční odpoledne ne 19.2.2017 13:30
Městský klub Vysoké Mýto (Vysoké Mýto) - Společenský sál
Taneční odpoledne
Diskotéka 70. až 90. let so 18.2.2017 21:00 - ne 19.2.2017 2:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
Diskotéka 70. až 90. let

kino - film (počet: 4)

Anděl Páně 2 ne 19.2.2017 17:00
Kino Sokol (Litomyšl )
Anděl Páně 2
Filmová škola nejen pro studenty - Mimo zákon ne 19.2.2017 17:30
Divadelní klub (Polička)
Filmová škola nejen pro studenty - Mimo zákon
Miluji tě modře ne 19.2.2017 19:00
Tylův dům Polička (Polička)
Miluji tě modře
Mlčení ne 19.2.2017 19:30
Kino Sokol (Litomyšl )
Mlčení

odborné (počet: 3)

Akreditovaný kurz - Psychohygiena a relaxační techniky pá 17.2.2017 17:00 - ne 19.2.2017 15:00
Galerie Jedlová (Jedlová)
Akreditovaný kurz - Psychohygiena a relaxační techniky
Hormonální jóga - víkendový kurz so 18.2.2017 9:00 - ne 19.2.2017 13:00
Trnka Městečko Trnávka (Městečko Trnávka)
Hormonální jóga - víkendový kurz
Základní kurz kreslení – Krajina ne 19.2.2017 16:00
Kavárna V parku (Svitavy)
Základní kurz kreslení – Krajina

společenské (počet: 1)

Mladý čtenář 2017 út 10.1.2017 - čt 9.3.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová)
Mladý čtenář 2017

sport, aktivní vyžití (počet: 4)

Dart Cup zima/jaro út 13.12.2016 - po 17.4.2017
Dart Club (Svitavy)
Dart Cup zima/jaro
Hormonální jóga - víkendový kurz so 18.2.2017 9:00 - ne 19.2.2017 13:00
Trnka Městečko Trnávka (Městečko Trnávka)
Hormonální jóga - víkendový kurz
Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Sokol HK B ne 19.2.2017 9:00
ne 19.2.2017 10:30
Sportovní hala Jiskra (Litomyšl)
Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Sokol HK B
Neseď doma ne 19.2.2017 13:00
ne 19.2.2017 16:00
Městská sportovní hala (Litomyšl)
Neseď doma

volný čas (počet: 5)

Zimní radovánky v muzeu út 13.12.2016 - ne 5.3.2017
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Zimní radovánky v muzeu
Mladý čtenář 2017 út 10.1.2017 - čt 9.3.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová)
Mladý čtenář 2017
Evropa a Asie st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dětské oddělení knihovny
Evropa a Asie
Čtenářská výzva - únor st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dospělé oddělení knihovny
Čtenářská výzva - únor
Auto moto burza a bleší trh ne 19.2.2017 6:00 - 12:00
Plochá dráha Svitavy (Svitavy)
Auto moto burza a bleší trh

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 19)

Retrogaming pá 20.1.2017 - ne 26.3.2017
Městské muzeum a galerie ve Svitavách (Svitavy)
Retrogaming
Od doby kamenné do doby slovanských hradišť so 28.1.2017 - pá 14.4.2017
Centrum Bohuslava Martinů v Poličce - muzeum (Polička)
Od doby kamenné do doby slovanských hradišť
Kouzlo papírových modelů ne 29.1.2017 - ne 19.3.2017
Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě (Vysoké Mýto)
Kouzlo papírových modelů
Imaginárium v Litomyšli ne 5.2.2017 - ne 3.9.2017
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Imaginárium v Litomyšli
Atlas ptáků neobyčejných út 7.2.2017 - pá 17.3.2017
Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě (Vysoké Mýto)
Atlas ptáků neobyčejných
Cesta životem, cesta za duhou čt 1.12.2016 - út 28.2.2017
Ottendorferův dům - Muzeum esperanta (Svitavy)
Cesta životem, cesta za duhou
Básnění devítiletých st 4.1.2017 - út 28.2.2017
Živá zeď (Svitavy)
Básnění devítiletých
Přehrady jako odkaz kulturního dědictví v ochraně před povodněmi út 31.1.2017 - ne 12.3.2017
Turistické informační centrum Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
Přehrady jako odkaz kulturního dědictví v ochraně před povodněmi
Krajina, město, lidé, ... st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dětské oddělení knihovny
Krajina, město, lidé, ...
Perníková chaloupka st 1.2.2017 - pá 31.3.2017
Městská knihovna Vysoké Mýto (Vysoké Mýto) - vestibul
Perníková chaloupka
Dagmar Janečková - Otvírání nitra st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Kafé Rošambo (Svitavy)
Dagmar Janečková - Otvírání nitra
Spisovatelé ve znamení Vodnáře a Ryb st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Městská knihovna Litomyšl (Litomyšl)
Spisovatelé ve znamení Vodnáře a Ryb
Sv. Martin st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dospělé oddělení knihovny
Sv. Martin
Na Hromnice o výstavu více pá 3.2.2017 - pá 31.3.2017
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Na Hromnice o výstavu více
Přehlídka 2017 ne 5.2.2017 - ne 19.3.2017
Městské muzeum a galerie ve Svitavách (Svitavy)
Přehlídka 2017
Výstava obrazů Michaely Kršákové pá 10.2.2017 - pá 10.3.2017
Kavárna V parku (Svitavy)
Výstava obrazů Michaely Kršákové
Jaromíra Němcová: Vrstvami so 11.2.2017 - ne 2.4.2017
Dům U Rytířů - galerie (Litomyšl)
Jaromíra Němcová: Vrstvami
Miroslava Zychová - Po Vánocích so 11.2.2017 - ne 2.4.2017
Centrum Bohuslava Martinů v Poličce - muzeum (Polička)
Miroslava Zychová - Po Vánocích
Výstava Zoo st 15.2.2017 - ne 19.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dospělé oddělení knihovny
Výstava Zoo

kino - film (počet: 3)

Lego® Batman film ne 19.2.2017 15:00
Bio Central (Hradec Králové)
Lego® Batman film
Hoří, má panenko ne 19.2.2017 17:30
Bio Central (Hradec Králové)
Hoří, má panenko
Lásky jedné plavovlásky ne 19.2.2017 20:00
Bio Central (Hradec Králové)
Lásky jedné plavovlásky

odborné (počet: 1)

Kurz contemporary dance s Veronikou čt 22.9.2016 - čt 1.6.2017
Centrum Mladých (Hradec Králové)
Kurz contemporary dance s Veronikou

sport, aktivní vyžití (počet: 1)

Kurz contemporary dance s Veronikou čt 22.9.2016 - čt 1.6.2017
Centrum Mladých (Hradec Králové)
Kurz contemporary dance s Veronikou

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 4)

Fosilie Michala Potůčka pá 27.1.2017 - ne 23.4.2017
Muzeum východních Čech v Hradci Králové (Hradec Králové)
Fosilie Michala Potůčka
Kresba, malba, grafika čt 5.1.2017 - so 25.2.2017
Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové)
Kresba, malba, grafika
Výstava fotografií Soni Chlumecké st 11.1.2017 - út 28.2.2017
Klicperův dům (Chlumec nad Cidlinou)
Výstava fotografií Soni Chlumecké
Usmívání Pavla Matušky st 1.2.2017 - čt 30.3.2017
Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové)
Usmívání Pavla Matušky

církevní (počet: 23)

Dětská mše svatá ne 19.2.2017 9:30
Kostel sv. Jakuba Staršího (Raná)
Dětská mše svatá
Mše svatá ne 19.2.2017 9:30
Kostel Panny Marie Sedmibolestné (Předhradí)
Mše svatá
Bohoslužba ne 19.2.2017 10:30
Evangelický kostel (Raná)
Bohoslužba
Mše svatá ne 19.2.2017 11:00
Kostel sv. Havla, opata (Vrbatův Kostelec)
Mše svatá
Mše sv. ne 19.2.2017 8:00
ne 19.2.2017 18:00
Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Skuteč)
Mše sv.
Mše svatá ne 19.2.2017 8:00
Kostel Všech Svatých (Žumberk)
Mše svatá
Bohoslužba ne 19.2.2017 8:00
Kostel sv. Filipa a Jakuba, apoštolů (Trhová Kamenice)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.2.2017 8:30
Kolumbárium - sbor Církve československé husitské (Hlinsko)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.2.2017 9:00
Centrum Jana XXIII. (Hlinsko)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.2.2017 9:00
Evangelický kostel (Krouna)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.2.2017 9:00
Tvrz (Hlinsko)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.2.2017 9:30
Kostel sv. Petra a Pavla, apoštolů (Hlinsko, Chlum)
Bohoslužba
Mše svatá ne 19.2.2017 9:30
Kostel sv. Michaela, archanděla (Licibořice)
Mše svatá
Mše svatá ne 19.2.2017 9:30
Kostel sv. Jiljí, opata (Nasavrky)
Mše svatá
Bohoslužba ne 19.2.2017 9:30
Evangelický kostel (Nasavrky)
Bohoslužba
Setkání apoštolské církve ne 19.2.2017 10:00
Apoštolská církev sbor Hlinsko (Hlinsko)
Setkání apoštolské církve
Bohoslužba ne 19.2.2017 10:30
Kostel Nejsvětější Trojice (Kameničky)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.2.2017 10:30
Evangelický kostel (Svratouch )
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.2.2017 11:00
Kaple sv. Zdislavy (Studnice)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.2.2017 17:00
Kostel Narození Panny Marie (Hlinsko)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.2.2017 8:00
Kostel sv. Michaela, archanděla (Krouna)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.2.2017 8:30
Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Chrudim)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.2.2017 18:00
Kostel sv. Kateřiny, panny a mučednice (Chrudim)
Bohoslužba

gastronomie (počet: 1)

Ruský víkend pá 17.2.2017 - ne 19.2.2017
Restaurace & penzion U Palečků (Skuteč)
Ruský víkend

historické (počet: 1)

Masopustní obchůzka v Blatně ne 19.2.2017 7:00
Hlinsko
Masopustní obchůzka v Blatně

hudba (počet: 2)

Saturday dance night! so 18.2.2017 21:00 - ne 19.2.2017 4:30
Sokolovna (Hlinsko)
Saturday dance night!
Veselá trojka ne 19.2.2017 16:00
Sokolovna (Heřmanův Městec)
Veselá trojka

kino - film (počet: 2)

Lék na život ne 19.2.2017 19:30
Městské kino Chrudim (Chrudim)
Lék na život
Jackie ne 19.2.2017 17:00
Městské kino Chrudim (Chrudim)
Jackie

odborné (počet: 1)

Putování do Santiaga ne 19.2.2017 15:00
Bojanov - farní sál
Putování do Santiaga

sport, aktivní vyžití (počet: 4)

HC Hlinsko - Choceň ne 19.2.2017 9:00
Zimní stadion (Hlinsko)
HC Hlinsko - Choceň
Oblastní přebor mužů ne 19.2.2017 10:00 - 12:00
Multifunkční sportovní hala (Skuteč)
Oblastní přebor mužů
SKO Hlinsko A - Orel jednota Letohrad A ne 19.2.2017 10:00
ne 19.2.2017 13:00
Gymnázium K. V. Raise (Hlinsko)
SKO Hlinsko A - Orel jednota Letohrad A
Veřejné bruslení ne 19.2.2017 14:00 - 16:00
Zimní stadion (Skuteč)
Veřejné bruslení

volný čas (počet: 6)

Čertík Breptík provází ne 19.2.2017 8:00 - 10:00
Pohádkové peklo Čertovina (Hlinsko)
Čertík Breptík provází
Audience u Lucifera ne 19.2.2017 13:00 - 14:00
Pohádkové peklo Čertovina (Hlinsko)
Audience u Lucifera
Vrátný čert Vytřas provází ne 19.2.2017 10:00 - 13:00
ne 19.2.2017 14:00 - 19:00
Pohádkové peklo Čertovina (Hlinsko)
Vrátný čert Vytřas provází
Dětský karneval ne 19.2.2017 14:30
Kulturní Dům (Prachovice)
Dětský karneval
Zuzu show - včelí medvídci ne 19.2.2017 15:00 - 17:00
Bejbiště (Chrudim)
Zuzu show - včelí medvídci
Dětský karneval ne 19.2.2017 15:00
Restaurace a penzion U Nováků (Bítovany)
Dětský karneval

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 4)

Stopa pá 3.2.2017 - ne 26.3.2017
Regionální muzeum v Chrudimi (Chrudim)
Stopa
Výstava filmových plakátů čt 5.1.2017 - čt 30.3.2017
Multifunkční centrum (Hlinsko) - foyer
Výstava filmových plakátů
Brána recyklace út 24.1.2017 - ne 12.3.2017
Městské muzeum Skuteč (Skuteč)
Brána recyklace
Podmalby na skle út 7.2.2017 - pá 7.4.2017
Městské muzeum Skuteč (Skuteč)
Podmalby na skle

volný čas (počet: 1)

57. Tradiční králický karneval ne 19.2.2017 14:00
Králíky
57. Tradiční králický karneval

církevní (počet: 6)

Bohoslužba ne 19.2.2017 8:30
Kostel sv. Jiří (Kunvald)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.2.2017 10:30
Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Choceň, Hemže) - kostel Hemže
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.2.2017 9:15
Kostel sv. Václava (Žamberk)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.2.2017 9:15
Církev československá husitská (Žamberk)
Bohoslužba
Bohoslužba ne 19.2.2017 10:00
Kostel Nejsvětější Trojice (Klášterec nad Orlicí)
Bohoslužba
Základy křesťanství ne 19.2.2017 16:00
Centrum pro rodinu (Žamberk)
Základy křesťanství

divadlo (počet: 3)

Kocour v botách ne 19.2.2017 15:00
Pelclovo divadlo (Rychnov nad Kněžnou)
Kocour v botách
Divadelní společnost Jůlie Jurištové: O šípkové Růžence ne 19.2.2017 15:00
Kulturní centrum (Česká Třebová) - Malá scéna
Divadelní společnost Jůlie Jurištové: O šípkové Růžence
Sůl nad zlato ne 19.2.2017 15:00 - 16:00
Kodymův Národní dům (Opočno)
Sůl nad zlato

gastronomie (počet: 2)

Zvěřinové hody v restauraci Beseda pá 10.2.2017 - ne 19.2.2017
Restaurace Beseda (Častolovice)
Zvěřinové hody v restauraci Beseda
Valentýn na Chatě hvězdě út 14.2.2017 - ne 19.2.2017
Chata Hvězda (Ústí nad Orlicí)
Valentýn na Chatě hvězdě

hudba (počet: 5)

Ibiza Evolution w Mio, Ludwig so 18.2.2017 20:00 - ne 19.2.2017 3:30
Roxet Club (Skořenice)
Ibiza Evolution w Mio, Ludwig
Kongo - Oldies 80. a 90. léta so 18.2.2017 21:00 - ne 19.2.2017 5:00
Kongo dance-club (Letohrad) - Kongo, dance club
Kongo - Oldies 80. a 90. léta
Tropical Island so 18.2.2017 21:00 - ne 19.2.2017 5:00
Audio Music Club (Česká Třebová)
Tropical Island
Narozeninová Party No.1 so 18.2.2017 22:00 - ne 19.2.2017 4:00
Music Bar Forea (Lanškroun)
Narozeninová Party No.1
Taneční odpoledne ne 19.2.2017 14:00
Společenské centrum (Rychnov nad Kněžnou)
Taneční odpoledne

kino - film (počet: 8)

Divoké vlny 2 ne 19.2.2017 14:30
Kino Máj (Choceň)
Divoké vlny 2
Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (3D) ne 19.2.2017 17:00
Roškotovo divadlo a kino Máj (Ústí nad Orlicí)
Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (3D)
Divoké vlny 2 ne 19.2.2017 17:00
Kino Lanškroun (Lanškroun)
Divoké vlny 2
Lego Batman film 3D ne 19.2.2017 17:00
Fidiko - Divišovo divadlo (Žamberk)
Lego Batman film 3D
Padesát odstínů temnoty ne 19.2.2017 17:00
Kino Máj (Choceň)
Padesát odstínů temnoty
Mlčení ne 19.2.2017 19:30
Kino Lanškroun (Lanškroun)
Mlčení
Lék na život ne 19.2.2017 19:30
Roškotovo divadlo a kino Máj (Ústí nad Orlicí)
Lék na život
Anděl Páně 2 ne 19.2.2017 20:00
Fidiko - Divišovo divadlo (Žamberk)
Anděl Páně 2

společenské (počet: 2)

Dobročinný bazar po 9.1.2017 - út 28.2.2017
Kostelec nad Orlicí
Dobročinný bazar
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Dům dětí a mládeže (Rychnov nad Kněžnou)
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka

sport, aktivní vyžití (počet: 9)

Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Dům dětí a mládeže (Rychnov nad Kněžnou)
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka
TRX nedělní speciál ne 19.2.2017 9:00 - 12:00
3D Fitness (Žamberk)
TRX nedělní speciál
Flexi - flow - jóga s Market ne 19.2.2017 9:30 - 11:00
Studiobart (Ústí nad Orlicí)
Flexi - flow - jóga s Market
Wheeljóga s Domčou ne 19.2.2017 11:00 - 12:00
Studiobart (Ústí nad Orlicí)
Wheeljóga s Domčou
Contemporary dance ne 19.2.2017 14:00 - 15:30
Studiobart (Ústí nad Orlicí)
Contemporary dance
Stabilita a mobilita s pomůckou SM systém ne 19.2.2017 15:45 - 16:45
Studiobart (Ústí nad Orlicí)
Stabilita a mobilita s pomůckou SM systém
Veřejné bruslení ne 19.2.2017 17:00 - 19:00
Zimní stadion (Žamberk)
Veřejné bruslení
HC Opočno - HC Nová Paka ne 19.2.2017 17:00 - 18:00
Zimní stadion (Opočno)
HC Opočno - HC Nová Paka
Veřejné bruslení ne 19.2.2017 14:00 - 16:00
Zimní stadion (Opočno)
Veřejné bruslení

volný čas (počet: 5)

Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Dům dětí a mládeže (Rychnov nad Kněžnou)
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka
Dětský maškarní karneval ne 19.2.2017 13:30
Pohostinství U Lucerny (Hejnice)
Dětský maškarní karneval
2. dětský karneval ne 19.2.2017 14:00
Restaurace Na Kopečku (Žamberk)
2. dětský karneval
Karneval nejen v pyžamech ne 19.2.2017 15:00 - 19:00
Rodinné centrum Rosa (Česká Třebová)
Karneval nejen v pyžamech
Oblastní filatelistické a sběratelské burzy všech sběratelských oborů v roce 2017 ne 19.2.2017 7:30 - 11:00
Hotel Poprad (Ústí nad Orlicí) - salonek I. patra
Oblastní filatelistické a sběratelské burzy všech sběratelských oborů v roce 2017

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 13)

Oustečtí muzikanti čt 2.6.2016 - ne 30.4.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Oustečtí muzikanti
Textilní Oustí po 5.12.2016 - pá 31.3.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Textilní Oustí
Počátky letectví so 14.1.2017 - ne 19.2.2017
Choceň - muzeum a zámek (Choceň) - sál Orlického muzea
Počátky letectví
Výstava - Skíčko st 18.1.2017 - ne 5.3.2017
Kulturně-společenské centrum česko-polského příhraničí (Ústí nad Orlicí)
Výstava - Skíčko
Krbové ostění ve stylu Art Deco st 18.1.2017 - pá 30.6.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Krbové ostění ve stylu Art Deco
Lovecké zbraně východočeských puškařů čt 26.1.2017 - ne 19.3.2017
Městské muzeum (Česká Třebová)
Lovecké zbraně východočeských puškařů
Výstava k 90 letům Divišova divadla st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Pamětní deska Prokopa Diviše (Žamberk)
Výstava k 90 letům Divišova divadla
Knihovnické plakáty st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Městská knihovna Žamberk (Žamberk)
Knihovnické plakáty
Výstava ubrousků st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Český červený kříž (Ústí nad Orlicí)
Výstava ubrousků
Projekt Primona út 7.2.2017 - út 28.2.2017
Kulturní centrum (Česká Třebová)
Projekt Primona
Výstava - Svět hor st 8.2.2017 - pá 31.3.2017
Městská knihovna Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
Výstava - Svět hor
Výstava - MUDr. František Barcal pá 10.2.2017 - ne 19.3.2017
Kulturně-společenské centrum česko-polského příhraničí (Ústí nad Orlicí)
Výstava - MUDr. František Barcal
Svět lišejníků pá 10.2.2017 - ne 30.4.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Svět lišejníků

divadlo (počet: 1)

O chytré princezně Je možné objednat vstupneku ne 19.2.2017 15:00
Kulturní dům Hronovická (Pardubice)
O chytré princezně

hudba (počet: 2)

Odyssea so 18.2.2017 20:00 - ne 19.2.2017 1:00
Hobe music hall (Pardubice)
Odyssea
Československá diskoška so 18.2.2017 20:30 - ne 19.2.2017 5:00
Music Club Zámek Choltice (Choltice)
Československá diskoška

odborné (počet: 5)

Program pro školy: Kouzlo krajiny čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Kouzlo krajiny
Program pro školy: Nekonečný příběh čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Nekonečný příběh
Kurzy španělštiny po 23.1.2017 - po 19.6.2017
Centro Hispania (Pardubice)
Kurzy španělštiny
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus po 30.1.2017 - pá 3.3.2017
Nová Akropolis Pardubice (Pardubice) - Nová Akropolis Pardubice
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus
Kreslení pravou mozkovou hemisférou so 18.2.2017 9:00 - ne 19.2.2017 17:00
Tvoje dílna (Pardubice)
Kreslení pravou mozkovou hemisférou

společenské (počet: 1)

O Pardubický pramínek: Když otevírám knihu... ne 1.1.2017 - pá 31.3.2017
Krajská knihovna v Pardubicích (Pardubice)
O Pardubický pramínek: Když otevírám knihu...

sport, aktivní vyžití (počet: 1)

Veřejné bruslení ne 19.2.2017 10:30 - 13:30
Tipsport arena (Pardubice)
Veřejné bruslení

volný čas (počet: 9)

Program pro školy: Tajemství fotografie čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Tajemství fotografie
Program pro školy: Jedno místo prázdné čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Jedno místo prázdné
Program pro školy: Na skok do renesance čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Na skok do renesance
Martin Velíšek – doprovodný program k výstavě út 6.12.2016 - pá 10.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Martin Velíšek – doprovodný program k výstavě
Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme po 2.1.2017 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme
Program pro školy: Revolucionářův motýl po 2.1.2017 - pá 24.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Revolucionářův motýl
Program pro školy: O Jonášovi a velrybě po 2.1.2017 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: O Jonášovi a velrybě
Kreslení pravou mozkovou hemisférou so 18.2.2017 9:00 - ne 19.2.2017 17:00
Tvoje dílna (Pardubice)
Kreslení pravou mozkovou hemisférou
Velký dětský karneval s Míšou Vebrovou ne 19.2.2017 14:30
ABC Klub (Pardubice)
Velký dětský karneval s Míšou Vebrovou

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 12)

Proti proudu času – Pardubicko v pravěku a raném středověku po 1.2.2016 - ne 31.12.2017
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum (Pardubice)
Proti proudu času – Pardubicko v pravěku a raném středověku
Martin Velíšek - Ránoc st 30.11.2016 - ne 12.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Martin Velíšek - Ránoc
Výstava: Revolucionářův motýl - Pohledy na grafiku šedesátých let st 14.12.2016 - ne 26.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Výstava: Revolucionářův motýl - Pohledy na grafiku šedesátých let
Architektura Pardubic - Potravinářská škola v Pardubicích st 30.11.2016 - ne 12.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Architektura Pardubic - Potravinářská škola v Pardubicích
Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století ne 1.1.2017 - ne 31.12.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století
Svítání v sadu, Krajinomalba ze sbírek VČG v Pardubicích ne 1.1.2017 - ne 31.12.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Svítání v sadu, Krajinomalba ze sbírek VČG v Pardubicích
Doteky múz st 4.1.2017 - ne 26.2.2017
Výstavní prostor Mázhaus (Pardubice)
Doteky múz
Black More White čt 12.1.2017 - ne 26.2.2017
Galerie města Pardubic (Pardubice)
Black More White
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus po 30.1.2017 - pá 3.3.2017
Nová Akropolis Pardubice (Pardubice) - Nová Akropolis Pardubice
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus
Přírodní krásy argentinské Patagonie st 8.2.2017 - út 7.3.2017
Natura park - centrum ekologické výchovy (Pardubice)
Přírodní krásy argentinské Patagonie
Přeloučský průmysl v minulosti aneb od pivovaru po Teslu po 13.2.2017 - so 13.5.2017
Kulturní a informační centrum města Přelouče (Přelouč)
Přeloučský průmysl v minulosti aneb od pivovaru po Teslu
S hlavou v oblacích út 14.2.2017 - út 14.3.2017
Krajská knihovna v Pardubicích (Pardubice) - výstavní prostor a schodiště
S hlavou v oblacích

celkový počet vyhledaných záznamů: 176

Neklikejte na tento odkaz nebo budete zabanovani!