Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
Přeskočit na obsah stránky
vlajka - Česky vlajka - Deutsch vlajka - English vlajka - Español vlajka - Français vlajka - Italiano vlajka - Nederlands vlajka - Polski vlajka - по-русски
social
Stop Play Hudba:
Oficiální turistický portál Pardubického kraje
Hlavní stránka>Kalendář akcí

Kalendář akcí

V případě, že máte zájem pravidelně dostávat e-mailem přehled akcí a aktualit, zaregistrujte Vaši adresu pro odběr newsletteru:

Zadejte novou akci Nové okno.

Vyhledání akcí:
Oblasti: {$regiony[2]['name']|strip_tags}. {$regiony[6]['name']|strip_tags}. {$regiony[4]['name']|strip_tags}. {$regiony[7]['name']|strip_tags}. {$regiony[1]['name']|strip_tags}. {$regiony[5]['name']|strip_tags}. {$regiony[3]['name']|strip_tags}.
Mapa pro výběr oblastí.








začátek: konec:
Další parametry vyhledávání

Mapa

divadlo (počet: 1)

Divadelní společnost Jožina Janouška so 18.2.2017 19:30
Hostinec U Černého orla (Litomyšl)
Divadelní společnost Jožina Janouška

gastronomie (počet: 4)

Valentýnské menu pá 10.2.2017 - ne 19.2.2017
Restaurace Bohém (Litomyšl)
Valentýnské menu
Kachnobraní út 14.2.2017 - ne 19.2.2017
Penzion Mlýn Jangelec (Vysoké Mýto) - Restaurace
Kachnobraní
Čerstvé zabijačkové pochoutky na Váš stůl so 18.2.2017 10:00
Minipivovar Veselka (Litomyšl)
Čerstvé zabijačkové pochoutky na Váš stůl
Sushi raut so 18.2.2017 19:00 - 22:00
Café bar Pohoda (Svitavy)
Sushi raut

historické (počet: 2)

Masopust so 18.2.2017 13:00
Kaplička (Benátky)
Masopust
Masopust a staročeská zabijačka so 18.2.2017 13:00
Svitavy - náměstí Míru - městská památková zóna (Svitavy)
Masopust a staročeská zabijačka

hudba (počet: 14)

Staré Pušky + Upside Down!cz pá 17.2.2017 20:00 - so 18.2.2017 2:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
Staré Pušky + Upside Down!cz
Slavnostní koncert k 10. výročí vzniku Svitavského dětského sboru ze ZUŠ so 18.2.2017 17:30
Fabrika (Svitavy)
Slavnostní koncert k 10. výročí vzniku Svitavského dětského sboru ze ZUŠ
Babské bál so 18.2.2017 18:00
Centrum života a podnikání (Jaroměřice)
Babské bál
Anopheles + Schodiště + Omakalamuhopotajmu so 18.2.2017 19:00
Divadelní klub (Polička)
Anopheles + Schodiště + Omakalamuhopotajmu
VII. CHornické bál so 18.2.2017 20:00
Kulturní dům (Chornice)
VII. CHornické bál
Deathward + Pools & RND Tributt so 18.2.2017 20:00
Alternativní klub Tyjátr (Svitavy)
Deathward + Pools & RND Tributt
Masopustní zábava so 18.2.2017 20:00
Kulturní dům (Pohledy)
Masopustní zábava
Pekař & Jakub Děkan Je možné objednat vstupneku so 18.2.2017 20:00 - 23:00
Městský klub Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
Pekař & Jakub Děkan
We all love 80´s & 90´s so 18.2.2017 20:00
Hospoda Na Žabárně (Litomyšl)
We all love 80´s & 90´s
Hasičský ples so 18.2.2017 20:00
Městské společenské centrum Sokolovna (Proseč)
Hasičský ples
Společenský ples so 18.2.2017 20:00
Sokolovna (Staré Město)
Společenský ples
Valentýnská show so 18.2.2017 22:00
DukuDuku (Moravská Třebová)
Valentýnská show
Future Beats so 18.2.2017 22:00
Dance club U Kolji (Litomyšl)
Future Beats
Diskotéka 70. až 90. let so 18.2.2017 21:00 - ne 19.2.2017 2:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
Diskotéka 70. až 90. let

kino - film (počet: 4)

Anděl Páně 2 so 18.2.2017 17:00
Kino Vesmír (Svitavy)
Anděl Páně 2
Assassin´s Creed ve 3D so 18.2.2017 19:30
Kino Sokol (Litomyšl )
Assassin´s Creed ve 3D
T2 Trainspotting so 18.2.2017 19:30
Kino Vesmír (Svitavy)
T2 Trainspotting
Anděl Páně 2 so 18.2.2017 17:00
Kino Sokol (Litomyšl )
Anděl Páně 2

odborné (počet: 3)

Hormonální jóga - víkendový kurz so 18.2.2017 9:00 - ne 19.2.2017 13:00
Trnka Městečko Trnávka (Městečko Trnávka)
Hormonální jóga - víkendový kurz
Taneční workshop Kizomby so 18.2.2017 15:00
Centrum Spontanea (Litomyšl)
Taneční workshop Kizomby
Akreditovaný kurz - Psychohygiena a relaxační techniky pá 17.2.2017 17:00 - ne 19.2.2017 15:00
Galerie Jedlová (Jedlová)
Akreditovaný kurz - Psychohygiena a relaxační techniky

společenské (počet: 5)

Mladý čtenář 2017 út 10.1.2017 - čt 9.3.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová)
Mladý čtenář 2017
Staré Pušky + Upside Down!cz pá 17.2.2017 20:00 - so 18.2.2017 2:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
Staré Pušky + Upside Down!cz
50. Hry bez katastru so 18.2.2017 10:00
U Plovárny (Litomyšl) - Primátorská hráz
50. Hry bez katastru
Cestovatelský večer - Maďarsko so 18.2.2017 17:00
Kavárna V parku (Svitavy)
Cestovatelský večer - Maďarsko
Jsem z toho Woody Allen so 18.2.2017 18:30
Městská knihovna v Jevíčku (Jevíčko)
Jsem z toho Woody Allen

sport, aktivní vyžití (počet: 11)

Dart Cup zima/jaro út 13.12.2016 - po 17.4.2017
Dart Club (Svitavy)
Dart Cup zima/jaro
Hormonální jóga - víkendový kurz so 18.2.2017 9:00 - ne 19.2.2017 13:00
Trnka Městečko Trnávka (Městečko Trnávka)
Hormonální jóga - víkendový kurz
Basketbal TJ Svitavy – BK Litomyšl B so 18.2.2017 9:00
Základní škola Svitavy (Svitavy)
Basketbal TJ Svitavy – BK Litomyšl B
Zimní liga házedel - IV. kolo so 18.2.2017 9:30
Svitavy - Louka naproti restauraci U Jelena
Zimní liga házedel -  IV. kolo
TJ Svitavy – TJ Červený Kostelec so 18.2.2017 10:00
Střelnice (Svitavy)
TJ Svitavy – TJ Červený Kostelec
Basketbal TJ Svitavy – Sokol Podolí so 18.2.2017 10:00
Gymnázium Svitavy (Svitavy)
Basketbal TJ Svitavy – Sokol Podolí
TJ Svitavy – TJ Sokol Frýdek-Místek so 18.2.2017 10:00
Střelnice (Svitavy)
TJ Svitavy – TJ Sokol Frýdek-Místek
Valentýnská vycházka so 18.2.2017 10:30
Svitavy
Valentýnská vycházka
Svitavy vs. Litomyšl so 18.2.2017 11:15
Střelnice (Svitavy)
Svitavy vs. Litomyšl
Šachový turnaj o pohár starosty so 18.2.2017 13:30
Hostinec u Hanusů (Bystré)
Šachový turnaj o pohár starosty
Svitavy vs. Havířov so 18.2.2017 19:00
Střelnice (Svitavy)
Svitavy vs. Havířov

volný čas (počet: 6)

Zimní radovánky v muzeu út 13.12.2016 - ne 5.3.2017
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Zimní radovánky v muzeu
Mladý čtenář 2017 út 10.1.2017 - čt 9.3.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová)
Mladý čtenář 2017
Evropa a Asie st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dětské oddělení knihovny
Evropa a Asie
Čtenářská výzva - únor st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dospělé oddělení knihovny
Čtenářská výzva - únor
Dětský karneval so 18.2.2017 13:00
Městské společenské centrum Sokolovna (Proseč)
Dětský karneval
Dětský karneval so 18.2.2017 13:30
Sokolovna (Bystré)
Dětský karneval

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 22)

Retrogaming pá 20.1.2017 - ne 2.4.2017
Městské muzeum a galerie ve Svitavách (Svitavy)
Retrogaming
Od doby kamenné do doby slovanských hradišť so 28.1.2017 - pá 14.4.2017
Centrum Bohuslava Martinů v Poličce - muzeum (Polička)
Od doby kamenné do doby slovanských hradišť
Kouzlo papírových modelů ne 29.1.2017 - ne 19.3.2017
Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě (Vysoké Mýto)
Kouzlo papírových modelů
Imaginárium v Litomyšli ne 5.2.2017 - ne 3.9.2017
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Imaginárium v Litomyšli
Atlas ptáků neobyčejných út 7.2.2017 - pá 17.3.2017
Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě (Vysoké Mýto)
Atlas ptáků neobyčejných
Cesta životem, cesta za duhou čt 1.12.2016 - út 28.2.2017
Ottendorferův dům - Muzeum esperanta (Svitavy)
Cesta životem, cesta za duhou
Básnění devítiletých st 4.1.2017 - út 28.2.2017
Živá zeď (Svitavy)
Básnění devítiletých
Příroda Litomyšlska - ruderál út 10.1.2017 - ne 9.4.2017
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Příroda Litomyšlska - ruderál
Přehrady jako odkaz kulturního dědictví v ochraně před povodněmi út 31.1.2017 - ne 12.3.2017
Turistické informační centrum Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
Přehrady jako odkaz kulturního dědictví v ochraně před povodněmi
Dagmar Janečková - Otvírání nitra st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Kafé Rošambo (Svitavy)
Dagmar Janečková - Otvírání nitra
Výstava - Z pohádky do pohádky st 1.2.2017 - pá 31.3.2017
Městská knihovna Polička (Polička)
Výstava - Z pohádky do pohádky
Krajina, město, lidé, ... st 1.2.2017 - pá 31.3.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dětské oddělení knihovny
Krajina, město, lidé, ...
Perníková chaloupka st 1.2.2017 - pá 31.3.2017
Městská knihovna Vysoké Mýto (Vysoké Mýto) - vestibul
Perníková chaloupka
Sv. Martin st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dospělé oddělení knihovny
Sv. Martin
Spisovatelé ve znamení Vodnáře a Ryb st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Městská knihovna Litomyšl (Litomyšl)
Spisovatelé ve znamení Vodnáře a Ryb
Na Hromnice o výstavu více pá 3.2.2017 - pá 31.3.2017
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Na Hromnice o výstavu více
Přehlídka 2017 ne 5.2.2017 - ne 19.3.2017
Městské muzeum a galerie ve Svitavách (Svitavy)
Přehlídka 2017
Výstava obrazů Michaely Kršákové pá 10.2.2017 - pá 10.3.2017
Kavárna V parku (Svitavy)
Výstava obrazů Michaely Kršákové
Jaromíra Němcová: Vrstvami so 11.2.2017 - ne 2.4.2017
Dům U Rytířů - galerie (Litomyšl)
Jaromíra Němcová: Vrstvami
Miroslava Zychová - Po Vánocích so 11.2.2017 - ne 2.4.2017
Centrum Bohuslava Martinů v Poličce - muzeum (Polička)
Miroslava Zychová - Po Vánocích
Výstava Zoo st 15.2.2017 - ne 19.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dospělé oddělení knihovny
Výstava Zoo
SvitARTy – výstava mladých svitavských výtvarníků st 18.1.2017 - so 18.2.2017
Kino Vesmír (Svitavy) - prostory nové přístavby
SvitARTy – výstava mladých svitavských výtvarníků

divadlo (počet: 1)

Jak Anička o Masopustu ke štěstí přišla so 18.2.2017 15:00
Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
Jak Anička o Masopustu ke štěstí přišla

hudba (počet: 1)

Lovčice - Sokolský ples so 18.2.2017 20:00
Kulturně tělovýchovné zařízení (Lovčice)
Lovčice - Sokolský ples

kino - film (počet: 4)

Zpívej so 18.2.2017 15:30
Bio Central (Hradec Králové)
Zpívej
T2 Trainspotting so 18.2.2017 19:00
Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
T2 Trainspotting
T2 Trainspotting so 18.2.2017 17:30
Bio Central (Hradec Králové)
T2 Trainspotting
Cesta za miliardou sluncí so 18.2.2017 18:00
Hvězdárna a planetárium Hradec Králové (Hradec Králové)
Cesta za miliardou sluncí

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 5)

Fosilie Michala Potůčka pá 27.1.2017 - ne 23.4.2017
Muzeum východních Čech v Hradci Králové (Hradec Králové)
Fosilie Michala Potůčka
Kresba, malba, grafika čt 5.1.2017 - so 25.2.2017
Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové)
Kresba, malba, grafika
Výstava fotografií Soni Chlumecké st 11.1.2017 - út 28.2.2017
Klicperův dům (Chlumec nad Cidlinou)
Výstava fotografií Soni Chlumecké
Usmívání Pavla Matušky st 1.2.2017 - čt 30.3.2017
Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové)
Usmívání Pavla Matušky
Cesta za miliardou sluncí so 18.2.2017 18:00
Hvězdárna a planetárium Hradec Králové (Hradec Králové)
Cesta za miliardou sluncí

církevní (počet: 3)

Bohoslužba slova so 18.2.2017 9:00
Senior Centrum (Skuteč)
Bohoslužba slova
Bohoslužba so 18.2.2017 7:30
Kostel Nejsvětější Trojice (Kameničky)
Bohoslužba
Bohoslužba so 18.2.2017 7:30
Fara Arciděkanství Chrudim (Chrudim) - kaple na Faře
Bohoslužba

gastronomie (počet: 1)

Ruský víkend pá 17.2.2017 - ne 19.2.2017
Restaurace & penzion U Palečků (Skuteč)
Ruský víkend

historické (počet: 6)

Masopust so 18.2.2017
Skuteč - Zbožnov
Masopust
Masopust so 18.2.2017
Pokřikov
Masopust
Masopust so 18.2.2017
Prosetín
Masopust
Masopust so 18.2.2017 7:00
Jeníkov
Masopust
Masopustní obchůzka so 18.2.2017 9:00
Studnice
Masopustní obchůzka
Staročeská maškara so 18.2.2017 12:00
Seč - Žďárec u Seče
Staročeská maškara

hudba (počet: 6)

Party s Morganem so 18.2.2017
Disco club Amonet (Předhradí)
Party s Morganem
Maškarní bál so 18.2.2017 20:00
Kulturní dům Pohled (Mladoňovice)
Maškarní bál
Hasičský ples so 18.2.2017 20:00
Na křižovatce (Lukavice)
Hasičský ples
Maškarní ples so 18.2.2017 20:00
Kulturní dům Žďárec (Seč)
Maškarní ples
Rybářský ples so 18.2.2017 20:00
Multifunkční centrum (Hlinsko)
Rybářský ples
Saturday dance night! so 18.2.2017 21:00 - ne 19.2.2017 4:30
Sokolovna (Hlinsko)
Saturday dance night!

kino - film (počet: 5)

Krkonoše so 18.2.2017 17:30
Kino Mír (Heřmanův Městec)
Krkonoše
Mlčení so 18.2.2017 19:30
Městské kino Chrudim (Chrudim)
Mlčení
Zlato so 18.2.2017 19:30
Kino Mír (Heřmanův Městec)
Zlato
Místo u moře so 18.2.2017 17:00
Městské kino Chrudim (Chrudim)
Místo u moře
Lego Batman film so 18.2.2017 15:30
Kino Mír (Heřmanův Městec)
Lego Batman film

odborné (počet: 3)

Dílna na výrobu dlabaných lžic a misek so 18.2.2017 10:00 - 16:00
Keltský archeoskanzen (Nasavrky)
Dílna na výrobu dlabaných lžic a misek
Krkonoše so 18.2.2017 17:30
Kino Mír (Heřmanův Městec)
Krkonoše
Kurz enkaustiky - malování horkým voskem s Jitkou Zvolánkovou so 18.2.2017 10:00
Centrum Jana XXIII. (Hlinsko)
Kurz enkaustiky - malování horkým voskem s Jitkou Zvolánkovou

společenské (počet: 3)

Staročeská maškara so 18.2.2017 12:00
Seč - Žďárec u Seče
Staročeská maškara
Mrákotínský kvíz so 18.2.2017 16:00
Obecní knihovna Mrákotín (Mrákotín)
Mrákotínský kvíz
8. divadelní bál aneb rej masek a kostýmů so 18.2.2017 19:00
Měšťanská restaurace Muzeum (Chrudim)
8. divadelní bál aneb rej masek a kostýmů

sport, aktivní vyžití (počet: 5)

Botas cup Skuteč 2017 so 18.2.2017 9:00
Multifunkční sportovní hala (Skuteč)
Botas cup Skuteč 2017
Hokejové utkání: HC Skuteč vs. HC Moravská Třebová 1 so 18.2.2017 9:00
Zimní stadion (Skuteč)
Hokejové utkání: HC Skuteč vs. HC Moravská Třebová 1
Hokejové utkání: HC Skuteč vs. HC Chrudim 2 so 18.2.2017 11:00
Zimní stadion (Skuteč)
Hokejové utkání: HC Skuteč vs. HC Chrudim 2
Veřejné bruslení so 18.2.2017 18:00 - 20:00
Zimní stadion (Skuteč)
Veřejné bruslení
Piloxing so 18.2.2017 17:00 - 18:00
Multifunkční sportovní hala (Skuteč)
Piloxing

volný čas (počet: 2)

Maškarní bál so 18.2.2017 20:00
Kulturní dům Pohled (Mladoňovice)
Maškarní bál
Čert Válendýn so 18.2.2017 19:00
so 18.2.2017 20:00
Peklo Čertovina (Hlinsko)
Čert Válendýn

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 4)

Stopa pá 3.2.2017 - ne 26.3.2017
Regionální muzeum v Chrudimi (Chrudim)
Stopa
Výstava filmových plakátů čt 5.1.2017 - čt 30.3.2017
Multifunkční centrum (Hlinsko) - foyer
Výstava filmových plakátů
Brána recyklace út 24.1.2017 - ne 12.3.2017
Městské muzeum Skuteč (Skuteč)
Brána recyklace
Podmalby na skle út 7.2.2017 - pá 7.4.2017
Městské muzeum Skuteč (Skuteč)
Podmalby na skle

církevní (počet: 1)

Valentýnská mše so 18.2.2017 16:00
Kaple Panny Marie, Královny míru (Králíky)
Valentýnská mše

divadlo (počet: 1)

WooXUP Czech Tour 2017 so 18.2.2017
Resort Dolní Morava (Králíky)
WooXUP Czech Tour 2017

sport, aktivní vyžití (počet: 1)

WooXUP Czech Tour 2017 so 18.2.2017
Resort Dolní Morava (Králíky)
WooXUP Czech Tour 2017

volný čas (počet: 2)

57. Tradiční králický karneval so 18.2.2017
Králíky
57. Tradiční králický karneval
Večerní prohlídka poutního areálu na Hoře Matky Boží so 18.2.2017 19:30
Hora Matky Boží (Hedeč) s kostelem Nanebevzetí Panny Marie - klášter a poutní místo (Králíky)
Večerní prohlídka poutního areálu na Hoře Matky Boží

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 1)

Lubomír Štefka - Muž, kterého nosíme na sobě čt 19.1.2017 - so 4.3.2017
Městské muzeum (Králíky)
Lubomír Štefka - Muž, kterého nosíme na sobě

církevní (počet: 1)

Bohoslužba so 18.2.2017 17:30
Kostel sv. Rodiny (Líšnice)
Bohoslužba

divadlo (počet: 2)

O Šípkové Růžence so 18.2.2017 15:00
Kulturní zařízení města Choceň (Choceň) - sál Panského domu
O Šípkové Růžence
Veselá pouť so 18.2.2017 15:00
Roškotovo divadlo a kino Máj (Ústí nad Orlicí)
Veselá pouť

gastronomie (počet: 3)

Zvěřinové hody v restauraci Beseda pá 10.2.2017 - ne 19.2.2017
Restaurace Beseda (Častolovice)
Zvěřinové hody v restauraci Beseda
Valentýn na Chatě hvězdě út 14.2.2017 - ne 19.2.2017
Chata Hvězda (Ústí nad Orlicí)
Valentýn na Chatě hvězdě
Zabíjačké hody so 18.2.2017 10:00
Dlouhoňovice
Zabíjačké hody

historické (počet: 3)

Masopust 2017 so 18.2.2017
Albrechtice nad Orlicí
Masopust 2017
6. žamberský masopust so 18.2.2017 10:00
Žamberk
6. žamberský masopust
Masopustní veselí v Orlickém Záhoří so 18.2.2017 14:00
Orlické Záhoří
Masopustní veselí v Orlickém Záhoří

hudba (počet: 15)

Bass House Párty vol. 2, Tokátko (Duplex Prague), Kostka and guest pá 17.2.2017 20:00 - so 18.2.2017 6:00
Audio Music Club (Česká Třebová)
Bass House Párty vol. 2, Tokátko (Duplex Prague), Kostka and guest
Kongo - Troublemaker + Sprite pá 17.2.2017 21:00 - so 18.2.2017 5:00
Kongo dance-club (Letohrad) - Kongo, dance club
Kongo - Troublemaker + Sprite
Havana friday party pá 17.2.2017 22:00 - so 18.2.2017 4:00
Music Bar Forea (Lanškroun)
Havana friday party
Společenský ples SDH a TJ Sokol Jehnědí so 18.2.2017
TJ Sokol Jehnědí (Jehnědí)
Společenský ples SDH a TJ Sokol Jehnědí
Muzikantský ples so 18.2.2017 20:00
Kulturní zařízení města Choceň (Choceň)
Muzikantský ples
Myslivecký ples so 18.2.2017 20:00
Rekreační středisko U Tisu (Jamné nad Orlicí)
Myslivecký ples
Country bál so 18.2.2017 20:00
Sokolovna (Kunvald)
Country bál
Ibiza Evolution w Mio, Ludwig so 18.2.2017 20:00 - ne 19.2.2017 3:30
Roxet Club (Skořenice)
Ibiza Evolution w Mio, Ludwig
Ples Rieter so 18.2.2017 20:00
Kulturní dům (Ústí nad Orlicí)
Ples Rieter
Hasičský ples Pěčín so 18.2.2017 20:00
Pěčín - Sál U Rykrů
Hasičský ples Pěčín
Hasičský ples - SDH Kunčice so 18.2.2017 20:00
Orlovna (Letohrad) - Orlice - Orlovna
Hasičský ples - SDH Kunčice
Masopustní bál so 18.2.2017 20:00
KD Nekoř (Nekoř) - kulturní dům
Masopustní bál
Kongo - Oldies 80. a 90. léta so 18.2.2017 21:00 - ne 19.2.2017 5:00
Kongo dance-club (Letohrad) - Kongo, dance club
Kongo - Oldies 80. a 90. léta
Tropical Island so 18.2.2017 21:00 - ne 19.2.2017 5:00
Audio Music Club (Česká Třebová)
Tropical Island
Narozeninová Party No.1 so 18.2.2017 22:00 - ne 19.2.2017 4:00
Music Bar Forea (Lanškroun)
Narozeninová Party No.1

kino - film (počet: 7)

Ozzy (Španělsko) 2D so 18.2.2017 17:00
Kulturní centrum (Česká Třebová) - Velký sál
Ozzy (Španělsko) 2D
Mlčení so 18.2.2017 19:30
Roškotovo divadlo a kino Máj (Ústí nad Orlicí)
Mlčení
Padesát odstínů temnoty so 18.2.2017 17:30
Kino Máj (Choceň)
Padesát odstínů temnoty
Divoké vlny 2 so 18.2.2017 17:00
Kino Lanškroun (Lanškroun)
Divoké vlny 2
Mlčení so 18.2.2017 19:30
Kino Lanškroun (Lanškroun)
Mlčení
Mlčení so 18.2.2017 20:00
Fidiko - Divišovo divadlo (Žamberk)
Mlčení
Padesát odstínů temnoty so 18.2.2017 17:00
Fidiko - Divišovo divadlo (Žamberk)
Padesát odstínů temnoty

odborné (počet: 1)

Wheel závěsný kruh šála bosu akrojóga pro děti so 18.2.2017 16:00 - 17:00
Studiobart (Ústí nad Orlicí)
Wheel závěsný kruh šála bosu akrojóga pro děti

společenské (počet: 5)

Dobročinný bazar po 9.1.2017 - út 28.2.2017
Kostelec nad Orlicí
Dobročinný bazar
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Déčko - Dům dětí a mládeže (Rychnov nad Kněžnou)
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka
Masopust 2017 so 18.2.2017
Albrechtice nad Orlicí
Masopust 2017
Turnaj v karetní hře Dominion so 18.2.2017 9:30 - 15:00
Sbor Jednoty bratrské, Klub Exit (Ústí nad Orlicí)
Turnaj v karetní hře Dominion
Posezení s živou hudbou so 18.2.2017 20:00
Restaurace Pivovar (Kostelec nad Orlicí)
Posezení s živou hudbou

sport, aktivní vyžití (počet: 8)

Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Déčko - Dům dětí a mládeže (Rychnov nad Kněžnou)
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka
HC Opočno - HC Trutnov so 18.2.2017 9:00 - 10:00
Zimní stadion (Opočno)
HC Opočno - HC Trutnov
HC Opočno - HC Trutnov so 18.2.2017 11:00 - 12:00
Zimní stadion (Opočno)
HC Opočno - HC Trutnov
Hokej pro příchozí so 18.2.2017 14:30 - 16:00
Stadion Žamberk (Žamberk)
Hokej pro příchozí
Veřejné bruslení so 18.2.2017 16:30 - 18:00
Stadion Žamberk (Žamberk)
Veřejné bruslení
Wheel závěsný kruh šála bosu akrojóga pro děti so 18.2.2017 16:00 - 17:00
Studiobart (Ústí nad Orlicí)
Wheel závěsný kruh šála bosu akrojóga pro děti
Škola bruslení so 18.2.2017 15:15 - 16:30
Zimní stadion (Opočno)
Škola bruslení
Veřejné bruslení so 18.2.2017 13:30 - 15:00
Zimní stadion (Opočno)
Veřejné bruslení

volný čas (počet: 5)

Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Déčko - Dům dětí a mládeže (Rychnov nad Kněžnou)
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka
Nocování v Rose pá 17.2.2017 17:00 - so 18.2.2017 14:00
Rodinné centrum Rosa (Česká Třebová)
Nocování v Rose
Turnaj v karetní hře Dominion so 18.2.2017 9:30 - 15:00
Sbor Jednoty bratrské, Klub Exit (Ústí nad Orlicí)
Turnaj v karetní hře Dominion
Dětský karneval ve Svinné so 18.2.2017 15:00
Česká Třebová - Škola Svinná
Dětský karneval ve Svinné
Sobota v muzeu so 18.2.2017 15:00 - 16:00
Městské muzeum (Česká Třebová)
Sobota v muzeu

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 15)

Oustečtí muzikanti čt 2.6.2016 - ne 30.4.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Oustečtí muzikanti
Textilní Oustí po 5.12.2016 - pá 31.3.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Textilní Oustí
Počátky letectví so 14.1.2017 - ne 19.2.2017
Choceň - muzeum a zámek (Choceň) - sál Orlického muzea
Počátky letectví
Krbové ostění ve stylu Art Deco st 18.1.2017 - pá 30.6.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Krbové ostění ve stylu Art Deco
Výstava - Skíčko st 18.1.2017 - ne 5.3.2017
Kulturně-společenské centrum česko-polského příhraničí (Ústí nad Orlicí)
Výstava - Skíčko
Lovecké zbraně východočeských puškařů čt 26.1.2017 - ne 19.3.2017
Městské muzeum (Česká Třebová)
Lovecké zbraně východočeských puškařů
Kouzlo krajky po 30.1.2017 - so 4.3.2017
Stálá expozice dějin města (Jablonné nad Orlicí)
Kouzlo krajky
Výstava ubrousků st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Český červený kříž (Ústí nad Orlicí)
Výstava ubrousků
Knihovnické plakáty st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Městská knihovna Žamberk (Žamberk)
Knihovnické plakáty
Výstava k 90 letům Divišova divadla st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Pamětní deska Prokopa Diviše (Žamberk)
Výstava k 90 letům Divišova divadla
Projekt Primona út 7.2.2017 - út 28.2.2017
Kulturní centrum (Česká Třebová)
Projekt Primona
Výstava - Svět hor st 8.2.2017 - pá 31.3.2017
Městská knihovna Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
Výstava - Svět hor
Výstava - MUDr. František Barcal pá 10.2.2017 - ne 19.3.2017
Kulturně-společenské centrum česko-polského příhraničí (Ústí nad Orlicí)
Výstava - MUDr. František Barcal
Svět lišejníků pá 10.2.2017 - ne 30.4.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Svět lišejníků
Vernisáž výstavy Ohlédnutí Karolíny Kapounové so 18.2.2017 18:18 - 18:30
Popráč (Ústí nad Orlicí)
Vernisáž výstavy Ohlédnutí Karolíny Kapounové

divadlo (počet: 3)

Rodinný podnik so 18.2.2017 18:00
Východočeské divadlo (Pardubice)
Rodinný podnik
Natěrač so 18.2.2017 18:00
Integrační centrum Kosatec (Pardubice)
Natěrač
Zakázané uvolnění so 18.2.2017 19:00
Divadlo Exil (Pardubice)
Zakázané uvolnění

gastronomie (počet: 1)

Zimní bistro aneb s Bakestory na hory so 18.2.2017 14:00
Road Cafe (Pardubice)
Zimní bistro aneb s Bakestory na hory

hudba (počet: 12)

Saxo Francis párty vol. 1 pá 17.2.2017 20:00 - so 18.2.2017 5:00
Music Bar Patapuf (Pardubice)
Saxo Francis párty vol. 1
Alexandre Glize Kytara /Fr/ pá 17.2.2017 20:20 - so 18.2.2017 0:00
Jazz Tangens club (Pardubice)
Alexandre Glize Kytara /Fr/
BigBubble w, Beatjunkx (Sweden) - PandaFunk pá 17.2.2017 21:00 - so 18.2.2017 5:00
Hobe music hall (Pardubice)
BigBubble w, Beatjunkx (Sweden) - PandaFunk
Houseland festival, Warm up, Bokofka, Mark Evill, Glenn & Parrot, Luckie pá 17.2.2017 21:00 - so 18.2.2017 5:00
Bokofka music & bar (Pardubice)
Houseland festival, Warm up, Bokofka, Mark Evill, Glenn & Parrot, Luckie
Bachor (Polsko) so 18.2.2017 17:00
Ponorka - hudební klub (Pardubice)
Bachor (Polsko)
Rave Nation - 10 years Marusha Je možné objednat vstupneku so 18.2.2017 19:00
Výstavní a veletržní centrum Ideon (Pardubice)
Rave Nation - 10 years Marusha
Rybářská taneční zábava so 18.2.2017 20:00
Sokolovna (Přelouč)
Rybářská taneční zábava
Odyssea so 18.2.2017 20:00 - ne 19.2.2017 1:00
Hobe music hall (Pardubice)
Odyssea
Milan Knížák & Aktual Live Je možné objednat vstupneku so 18.2.2017 20:30
Music club Žlutý pes (Pardubice)
Milan Knížák & Aktual Live
YesMadaM hraje Deep Purple so 18.2.2017 20:30
U Starýho slona (Pardubice)
YesMadaM hraje Deep Purple
Československá diskoška so 18.2.2017 20:30 - ne 19.2.2017 5:00
Music Club Zámek Choltice (Choltice)
Československá diskoška
Páteční a sobotní taneční večery so 18.2.2017
Hotel Labe (Pardubice)
Páteční a sobotní taneční večery

odborné (počet: 7)

Program pro školy: Kouzlo krajiny čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Kouzlo krajiny
Program pro školy: Nekonečný příběh čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Nekonečný příběh
Kurzy španělštiny po 23.1.2017 - po 19.6.2017
Centro Hispania (Pardubice)
Kurzy španělštiny
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus po 30.1.2017 - pá 3.3.2017
Nová Akropolis Pardubice (Pardubice) - Nová Akropolis Pardubice
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus
Praktická rétorika - jednodenní kurz so 18.2.2017 9:00 - 17:00
Nová Akropolis Pardubice (Pardubice) - Nová Akropolis Pardubice - 2. patro - výtahem
Praktická rétorika - jednodenní kurz
Kreslení pravou mozkovou hemisférou so 18.2.2017 9:00 - ne 19.2.2017 17:00
Tvoje dílna (Pardubice)
Kreslení pravou mozkovou hemisférou
Setkání chovatelů a příznivců starokladrubských koní so 18.2.2017 9:30 - 19:00
Národní hřebčín Kladruby nad Labem - stáje a zámek (Kladruby nad Labem)
Setkání chovatelů a příznivců starokladrubských koní

společenské (počet: 2)

O Pardubický pramínek: Když otevírám knihu... ne 1.1.2017 - pá 31.3.2017
Krajská knihovna v Pardubicích (Pardubice)
O Pardubický pramínek: Když otevírám knihu...
Páteční a sobotní taneční večery so 18.2.2017
Hotel Labe (Pardubice)
Páteční a sobotní taneční večery

volný čas (počet: 11)

Mezinárodní den průvodců v Pardubicích so 18.2.2017
50°2'16.29"N 15°46'38.5"E, náměstí Republiky (Pardubice)
Mezinárodní den průvodců v Pardubicích
Program pro školy: Tajemství fotografie čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Tajemství fotografie
Program pro školy: Jedno místo prázdné čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Jedno místo prázdné
Program pro školy: Na skok do renesance čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Na skok do renesance
Martin Velíšek – doprovodný program k výstavě út 6.12.2016 - pá 10.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Martin Velíšek – doprovodný program k výstavě
Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme po 2.1.2017 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme
Program pro školy: Revolucionářův motýl po 2.1.2017 - pá 24.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Revolucionářův motýl
Program pro školy: O Jonášovi a velrybě po 2.1.2017 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: O Jonášovi a velrybě
Kreslení pravou mozkovou hemisférou so 18.2.2017 9:00 - ne 19.2.2017 17:00
Tvoje dílna (Pardubice)
Kreslení pravou mozkovou hemisférou
Turnaj ve hře Quoridor II. ročník so 18.2.2017 13:30 - 16:00
Grandiózní kulturáček (Pardubice) - 2. patro
Turnaj ve hře Quoridor II. ročník
Dětský karneval so 18.2.2017 14:00
Penzion na Hrázi (Veselí)
Dětský karneval

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 14)

Proti proudu času – Pardubicko v pravěku a raném středověku po 1.2.2016 - ne 31.12.2017
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum (Pardubice)
Proti proudu času – Pardubicko v pravěku a raném středověku
Martin Velíšek - Ránoc st 30.11.2016 - ne 12.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Martin Velíšek - Ránoc
Výstava: Revolucionářův motýl - Pohledy na grafiku šedesátých let st 14.12.2016 - ne 26.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Výstava: Revolucionářův motýl - Pohledy na grafiku šedesátých let
Architektura Pardubic - Potravinářská škola v Pardubicích st 30.11.2016 - ne 12.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Architektura Pardubic - Potravinářská škola v Pardubicích
Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století ne 1.1.2017 - ne 31.12.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století
Svítání v sadu, Krajinomalba ze sbírek VČG v Pardubicích ne 1.1.2017 - ne 31.12.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Svítání v sadu, Krajinomalba ze sbírek VČG v Pardubicích
Doteky múz st 4.1.2017 - ne 26.2.2017
Výstavní prostor Mázhaus (Pardubice)
Doteky múz
Black More White čt 12.1.2017 - ne 26.2.2017
Galerie města Pardubic (Pardubice)
Black More White
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus po 30.1.2017 - pá 3.3.2017
Nová Akropolis Pardubice (Pardubice) - Nová Akropolis Pardubice
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus
Výstava - Hana Čapová – Grafika st 1.2.2017 - čt 30.3.2017
Galerie Univerzity Pardubice (Pardubice)
Výstava - Hana Čapová – Grafika
Přírodní krásy argentinské Patagonie st 8.2.2017 - út 7.3.2017
Natura park - centrum ekologické výchovy (Pardubice)
Přírodní krásy argentinské Patagonie
Přeloučský průmysl v minulosti aneb od pivovaru po Teslu po 13.2.2017 - so 13.5.2017
Kulturní a informační centrum města Přelouče (Přelouč)
Přeloučský průmysl v minulosti aneb od pivovaru po Teslu
S hlavou v oblacích út 14.2.2017 - út 14.3.2017
Krajská knihovna v Pardubicích (Pardubice) - výstavní prostor a schodiště
S hlavou v oblacích
Vernisáž výstavy Jumping Hamada forever so 18.2.2017 18:00
Divadlo 29 (Pardubice) - Klub 29
Vernisáž výstavy Jumping Hamada forever

celkový počet vyhledaných záznamů: 226

Neklikejte na tento odkaz nebo budete zabanovani!