Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
Přeskočit na obsah stránky
vlajka - Česky vlajka - Deutsch vlajka - English vlajka - Español vlajka - Français vlajka - Italiano vlajka - Nederlands vlajka - Polski vlajka - по-русски
social
Stop Play Hudba:
Oficiální turistický portál Pardubického kraje
Hlavní stránka>Kalendář akcí

Kalendář akcí

V případě, že máte zájem pravidelně dostávat e-mailem přehled akcí a aktualit, zaregistrujte Vaši adresu pro odběr newsletteru:

Zadejte novou akci Nové okno.

Vyhledání akcí:
Oblasti: {$regiony[2]['name']|strip_tags}. {$regiony[6]['name']|strip_tags}. {$regiony[4]['name']|strip_tags}. {$regiony[7]['name']|strip_tags}. {$regiony[1]['name']|strip_tags}. {$regiony[5]['name']|strip_tags}. {$regiony[3]['name']|strip_tags}.
Mapa pro výběr oblastí.








začátek: konec:
Další parametry vyhledávání

Mapa

gastronomie (počet: 2)

Valentýnské menu pá 10.2.2017 - ne 19.2.2017
Restaurace Bohém (Litomyšl)
Valentýnské menu
Kachnobraní út 14.2.2017 - ne 19.2.2017
Penzion Mlýn Jangelec (Vysoké Mýto) - Restaurace
Kachnobraní

hudba (počet: 11)

Maturitní ples oktávy A Gymnázia Svitavy pá 17.2.2017 19:00
Fabrika (Svitavy)
Maturitní ples oktávy A Gymnázia Svitavy
Večer plný hudby pá 17.2.2017 19:00
Pension Pod Klášterem (Litomyšl)
Večer plný hudby
Ples SPGŠ - S4.A pá 17.2.2017 19:30
Smetanův dům (Litomyšl)
Ples SPGŠ - S4.A
1. Valentine's Jazz? Night pá 17.2.2017 19:30
Alternativní klub Tyjátr (Svitavy)
1. Valentine's Jazz? Night
Staré Pušky + Upside Down!cz pá 17.2.2017 20:00 - so 18.2.2017 2:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
Staré Pušky + Upside Down!cz
Orelský ples pá 17.2.2017 20:00
Městský klub Vysoké Mýto (Vysoké Mýto) - Společenský sál
Orelský ples
Školní ples pá 17.2.2017 20:00
Sokolovna (Bystré)
Školní ples
Masopustní zábava pá 17.2.2017 20:00
Hotel Národní Dům (Svitavy)
Masopustní zábava
XI. Městský ples pá 17.2.2017 20:00
Hotel Morava (Jevíčko)
XI. Městský ples
Dance party pá 17.2.2017 22:00
DukuDuku (Moravská Třebová)
Dance party
Classixxx pá 17.2.2017 22:00
Dance club U Kolji (Litomyšl)
Classixxx

kino - film (počet: 3)

T2 Trainspotting pá 17.2.2017 19:30
Kino Sokol (Litomyšl )
T2 Trainspotting
Anděl Páně 2 pá 17.2.2017 17:00
Kino Vesmír (Svitavy)
Anděl Páně 2
T2 Trainspotting pá 17.2.2017 19:30
Kino Vesmír (Svitavy)
T2 Trainspotting

odborné (počet: 2)

Akreditovaný kurz - Psychohygiena a relaxační techniky pá 17.2.2017 17:00 - ne 19.2.2017 15:00
Galerie Jedlová (Jedlová)
Akreditovaný kurz - Psychohygiena a relaxační techniky
Intuitivní večer pro ženy VI. pá 17.2.2017 18:00
Ottendorferův dům (Svitavy)
Intuitivní večer pro ženy VI.

společenské (počet: 3)

Mladý čtenář 2017 út 10.1.2017 - čt 9.3.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová)
Mladý čtenář 2017
Dobrovolníkem v Ekvádoru pá 17.2.2017 18:00
Centrum života a podnikání (Jaroměřice)
Dobrovolníkem v Ekvádoru
Staré Pušky + Upside Down!cz pá 17.2.2017 20:00 - so 18.2.2017 2:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
Staré Pušky + Upside Down!cz

sport, aktivní vyžití (počet: 1)

Dart Cup zima/jaro út 13.12.2016 - po 17.4.2017
Dart Club (Svitavy)
Dart Cup zima/jaro

volný čas (počet: 4)

Zimní radovánky v muzeu út 13.12.2016 - ne 5.3.2017
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Zimní radovánky v muzeu
Mladý čtenář 2017 út 10.1.2017 - čt 9.3.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová)
Mladý čtenář 2017
Evropa a Asie st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dětské oddělení knihovny
Evropa a Asie
Čtenářská výzva - únor st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dospělé oddělení knihovny
Čtenářská výzva - únor

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 21)

Retrogaming pá 20.1.2017 - ne 26.3.2017
Městské muzeum a galerie ve Svitavách (Svitavy)
Retrogaming
Od doby kamenné do doby slovanských hradišť so 28.1.2017 - pá 14.4.2017
Centrum Bohuslava Martinů v Poličce - muzeum (Polička)
Od doby kamenné do doby slovanských hradišť
Kouzlo papírových modelů ne 29.1.2017 - ne 19.3.2017
Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě (Vysoké Mýto)
Kouzlo papírových modelů
Imaginárium v Litomyšli ne 5.2.2017 - ne 3.9.2017
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Imaginárium v Litomyšli
Atlas ptáků neobyčejných út 7.2.2017 - pá 17.3.2017
Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě (Vysoké Mýto)
Atlas ptáků neobyčejných
Cesta životem, cesta za duhou čt 1.12.2016 - út 28.2.2017
Ottendorferův dům - Muzeum esperanta (Svitavy)
Cesta životem, cesta za duhou
Básnění devítiletých st 4.1.2017 - út 28.2.2017
Živá zeď (Svitavy)
Básnění devítiletých
SvitARTy – výstava mladých svitavských výtvarníků st 18.1.2017 - so 18.2.2017
Kino Vesmír (Svitavy) - prostory nové přístavby
SvitARTy – výstava mladých svitavských výtvarníků
Přehrady jako odkaz kulturního dědictví v ochraně před povodněmi út 31.1.2017 - ne 12.3.2017
Turistické informační centrum Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
Přehrady jako odkaz kulturního dědictví v ochraně před povodněmi
Sv. Martin st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dospělé oddělení knihovny
Sv. Martin
Krajina, město, lidé, ... st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dětské oddělení knihovny
Krajina, město, lidé, ...
Dagmar Janečková - Otvírání nitra st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Kafé Rošambo (Svitavy)
Dagmar Janečková - Otvírání nitra
Perníková chaloupka st 1.2.2017 - pá 31.3.2017
Městská knihovna Vysoké Mýto (Vysoké Mýto) - vestibul
Perníková chaloupka
Spisovatelé ve znamení Vodnáře a Ryb st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Městská knihovna Litomyšl (Litomyšl)
Spisovatelé ve znamení Vodnáře a Ryb
Na Hromnice o výstavu více pá 3.2.2017 - pá 31.3.2017
Regionální muzeum v Litomyšli (Litomyšl)
Na Hromnice o výstavu více
Přehlídka 2017 ne 5.2.2017 - ne 19.3.2017
Městské muzeum a galerie ve Svitavách (Svitavy)
Přehlídka 2017
Poklady z depozitáře - Holzmaisterova fotografická alba pá 10.2.2017 - pá 10.3.2017
Muzeum Moravská Třebová (Moravská Třebová)
Poklady z depozitáře - Holzmaisterova fotografická alba
Výstava obrazů Michaely Kršákové pá 10.2.2017 - pá 10.3.2017
Kavárna V parku (Svitavy)
Výstava obrazů Michaely Kršákové
Miroslava Zychová - Po Vánocích so 11.2.2017 - ne 2.4.2017
Centrum Bohuslava Martinů v Poličce - muzeum (Polička)
Miroslava Zychová - Po Vánocích
Jaromíra Němcová: Vrstvami so 11.2.2017 - ne 2.4.2017
Dům U Rytířů - galerie (Litomyšl)
Jaromíra Němcová: Vrstvami
Výstava Zoo st 15.2.2017 - ne 19.2.2017
Knihovna Ladislava z Boskovic (Moravská Třebová) - Dospělé oddělení knihovny
Výstava Zoo

kino - film (počet: 3)

Nejen pro seniory: Pohádky pro Emu pá 17.2.2017 10:00
Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
Nejen pro seniory: Pohádky pro Emu
Anděl Páně 2 pá 17.2.2017 15:30
Bio Central (Hradec Králové)
Anděl Páně 2
T2 Trainspotting pá 17.2.2017 20:00
Bio Central (Hradec Králové)
T2 Trainspotting

odborné (počet: 1)

Kurz contemporary dance s Veronikou čt 22.9.2016 - čt 1.6.2017
Centrum Mladých (Hradec Králové)
Kurz contemporary dance s Veronikou

sport, aktivní vyžití (počet: 1)

Kurz contemporary dance s Veronikou čt 22.9.2016 - čt 1.6.2017
Centrum Mladých (Hradec Králové)
Kurz contemporary dance s Veronikou

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 4)

Fosilie Michala Potůčka pá 27.1.2017 - ne 23.4.2017
Muzeum východních Čech v Hradci Králové (Hradec Králové)
Fosilie Michala Potůčka
Kresba, malba, grafika čt 5.1.2017 - so 25.2.2017
Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové)
Kresba, malba, grafika
Výstava fotografií Soni Chlumecké st 11.1.2017 - út 28.2.2017
Klicperův dům (Chlumec nad Cidlinou)
Výstava fotografií Soni Chlumecké
Usmívání Pavla Matušky st 1.2.2017 - čt 30.3.2017
Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové)
Usmívání Pavla Matušky

církevní (počet: 6)

Mše sv. pá 17.2.2017 18:00
Kostel sv. Jakuba Staršího (Raná)
Mše sv.
Mše sv. pá 17.2.2017 17:00
Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Skuteč)
Mše sv.
Bohoslužba pá 17.2.2017 8:30
Centrum Jana XXIII. (Hlinsko)
Bohoslužba
Bohoslužba pá 17.2.2017 17:45
Kostel Nejsvětější Trojice (Kameničky)
Bohoslužba
Bohoslužba pá 17.2.2017 17:00
Kostel Narození Panny Marie (Hlinsko)
Bohoslužba
Bohoslužba pá 17.2.2017 18:00
Kostel Nanebevzetí Panny Marie (Chrudim)
Bohoslužba

gastronomie (počet: 1)

Ruský víkend pá 17.2.2017 - ne 19.2.2017
Restaurace & penzion U Palečků (Skuteč)
Ruský víkend

hudba (počet: 4)

Ples HC Skuteč pá 17.2.2017 20:00
Kulturní klub Skuteč (Skuteč) - Malý sál, Velký sál
Ples HC Skuteč
Ples NNO - Chrudimské Benátky pá 17.2.2017 20:00
Chrudimská beseda (Chrudim) - Velký sál Muzea
Ples NNO - Chrudimské Benátky
4. společenský ples recesistů pá 17.2.2017 20:00
Kulturní dům (Třemošnice)
4. společenský ples recesistů
Tata Bojs pá 17.2.2017 21:00
R-klub (Chrudim)
Tata Bojs

kino - film (počet: 4)

Všechno nebo nic pá 17.2.2017 17:00
Městské kino Chrudim (Chrudim)
Všechno nebo nic
T2 Trainspotting pá 17.2.2017 19:30
Kino Mír (Heřmanův Městec)
T2 Trainspotting
Lego Batman film (3D/2D) pá 17.2.2017 17:30
Kino Mír (Heřmanův Městec)
Lego Batman film (3D/2D)
Padesát odstínů temnoty pá 17.2.2017 19:30
Městské kino Chrudim (Chrudim)
Padesát odstínů temnoty

sport, aktivní vyžití (počet: 2)

Cvičení bosu pá 17.2.2017 19:00
Základní škola (Skuteč)
Cvičení bosu
HC Hlinsko - Velké Meziříčí pá 17.2.2017 19:45
Zimní stadion (Hlinsko)
HC Hlinsko - Velké Meziříčí

volný čas (počet: 1)

Vrátný čert Vytřas provází pá 17.2.2017 11:00 - 20:00
Pohádkové peklo Čertovina (Hlinsko)
Vrátný čert Vytřas provází

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 4)

Stopa pá 3.2.2017 - ne 26.3.2017
Regionální muzeum v Chrudimi (Chrudim)
Stopa
Výstava filmových plakátů čt 5.1.2017 - čt 30.3.2017
Multifunkční centrum (Hlinsko) - foyer
Výstava filmových plakátů
Brána recyklace út 24.1.2017 - ne 12.3.2017
Městské muzeum Skuteč (Skuteč)
Brána recyklace
Podmalby na skle út 7.2.2017 - pá 7.4.2017
Městské muzeum Skuteč (Skuteč)
Podmalby na skle

kino - film (počet: 1)

T2 Trainspotting pá 17.2.2017 20:00
Klub Na Střelnici (Králíky)
T2 Trainspotting

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 1)

Lubomír Štefka - Muž, kterého nosíme na sobě čt 19.1.2017 - so 4.3.2017
Městské muzeum (Králíky)
Lubomír Štefka - Muž, kterého nosíme na sobě

církevní (počet: 3)

Bohoslužba pá 17.2.2017 9:00
Kunvald
Bohoslužba
Bohoslužba pá 17.2.2017 18:00
Kostel sv. Václava (Žamberk)
Bohoslužba
Bohoslužba pá 17.2.2017 18:00
Kostel Nejsvětější Trojice (Klášterec nad Orlicí)
Bohoslužba

divadlo (počet: 1)

Novecento (Magické piáno) pá 17.2.2017 19:00
Kulturní dům (Kostelec nad Orlicí)
Novecento (Magické piáno)

gastronomie (počet: 3)

Zvěřinové hody v restauraci Beseda pá 10.2.2017 - ne 19.2.2017
Restaurace Beseda (Častolovice)
Zvěřinové hody v restauraci Beseda
Valentýn na Chatě hvězdě út 14.2.2017 - ne 19.2.2017
Chata Hvězda (Ústí nad Orlicí)
Valentýn na Chatě hvězdě
Ochutnávka vín Vinařství Waldberg pá 17.2.2017 19:00 - 21:00
Hotel Panorama (Rychnov nad Kněžnou) - Velký salónek
Ochutnávka vín Vinařství Waldberg

hudba (počet: 10)

Absolventský koncert, Dorota Leschingerová – viola, Petr Pirkl – trubka pá 17.2.2017 18:00
Základní umělecká škola Jaroslava Kociana (Ústí nad Orlicí)
Absolventský koncert, Dorota Leschingerová – viola, Petr Pirkl – trubka
Hudební Jam s PPS pá 17.2.2017 19:00
Malá Scéna (Ústí nad Orlicí)
Hudební Jam s PPS
Maturitní ples Gymnázium Žamberk pá 17.2.2017 19:00
Kulturní dům (Ústí nad Orlicí)
Maturitní ples Gymnázium Žamberk
Lukavský ples pá 17.2.2017 20:00
Sokolovna (Lukavice) - sokolovna
Lukavský ples
Bass House Párty vol. 2, Tokátko (Duplex Prague), Kostka and guest pá 17.2.2017 20:00 - so 18.2.2017 6:00
Audio Music Club (Česká Třebová)
Bass House Párty vol. 2, Tokátko (Duplex Prague), Kostka and guest
Inseminace výčepu Hurá tur 2017 pá 17.2.2017 20:00
Klub Modrý trpaslík (Česká Třebová)
Inseminace výčepu Hurá tur 2017
Docenti v kavárně pá 17.2.2017 20:00
Kavárna Pod Kopečkem (Jablonné nad Orlicí)
Docenti v kavárně
Rokytnický městský ples pá 17.2.2017 20:00
Kulturní dům Klub (Rokytnice v Orl.horách )
Rokytnický městský ples
Kongo - Troublemaker + Sprite pá 17.2.2017 21:00 - so 18.2.2017 5:00
Kongo dance-club (Letohrad) - Kongo, dance club
Kongo - Troublemaker + Sprite
Havana friday party pá 17.2.2017 22:00 - so 18.2.2017 4:00
Music Bar Forea (Lanškroun)
Havana friday party

kino - film (počet: 6)

Poslední král pá 17.2.2017 17:00
Fidiko - Divišovo divadlo (Žamberk)
Poslední král
Jackie pá 17.2.2017 17:00 - 19:00
Kino Lanškroun (Lanškroun)
Jackie
Lék na život pá 17.2.2017 19:30
Kino Lanškroun (Lanškroun)
Lék na život
Zlato pá 17.2.2017 19:30
Roškotovo divadlo a kino Máj (Ústí nad Orlicí)
Zlato
Padesát odstínů temnoty pá 17.2.2017 17:30
Kino Máj (Choceň)
Padesát odstínů temnoty
T2 Trainspotting pá 17.2.2017 20:00
Fidiko - Divišovo divadlo (Žamberk)
T2 Trainspotting

odborné (počet: 2)

V horách Číny pá 17.2.2017 19:00
Dobré - Kulturní místnost bývalé školy v Hlinném
V horách Číny
Taneční pro manželské páry a přátelské dvojice pá 17.2.2017
Kulturní zařízení města Choceň (Choceň)
Taneční pro manželské páry a přátelské dvojice

společenské (počet: 5)

Dobročinný bazar po 9.1.2017 - út 28.2.2017
Kostelec nad Orlicí
Dobročinný bazar
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Dům dětí a mládeže (Rychnov nad Kněžnou)
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka
Literární kavárna - přijďte se bát do knihovny pá 17.2.2017 18:00 - 19:00
Městská knihovna Opočno (Opočno)
Literární kavárna - přijďte se bát do knihovny
10. Ples Naplavenin pá 17.2.2017 20:00
Pohostinství U Lucerny (Hejnice)
10. Ples Naplavenin
Nosíme a šátkujeme pá 17.2.2017 9:00 - 12:00
Mateřské centrum Medvídek (Ústí nad Orlicí)
Nosíme a šátkujeme

sport, aktivní vyžití (počet: 4)

Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Dům dětí a mládeže (Rychnov nad Kněžnou)
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka
Hokej pro příchozí pá 17.2.2017 12:30 - 14:00
Zimní stadion (Žamberk)
Hokej pro příchozí
Veřejné bruslení pá 17.2.2017 14:30 - 16:00
Zimní stadion (Žamberk)
Veřejné bruslení
Taneční pro manželské páry a přátelské dvojice pá 17.2.2017
Kulturní zařízení města Choceň (Choceň)
Taneční pro manželské páry a přátelské dvojice

volný čas (počet: 3)

Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Dům dětí a mládeže (Rychnov nad Kněžnou)
Jarní prázdniny - zveme na akce do Déčka
Karneval pro nejmenší pá 17.2.2017 16:00
Budova obchodní akademie (Choceň) - tělocvična
Karneval pro nejmenší
Nocování v Rose pá 17.2.2017 17:00 - so 18.2.2017 14:00
Rodinné centrum Rosa (Česká Třebová)
Nocování v Rose

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 16)

Oustečtí muzikanti čt 2.6.2016 - ne 30.4.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Oustečtí muzikanti
Textilní Oustí po 5.12.2016 - pá 31.3.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Textilní Oustí
Počátky letectví so 14.1.2017 - ne 19.2.2017
Choceň - muzeum a zámek (Choceň) - sál Orlického muzea
Počátky letectví
Výstava - Skíčko st 18.1.2017 - ne 5.3.2017
Kulturně-společenské centrum česko-polského příhraničí (Ústí nad Orlicí)
Výstava - Skíčko
Krbové ostění ve stylu Art Deco st 18.1.2017 - pá 30.6.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Krbové ostění ve stylu Art Deco
Lovecké zbraně východočeských puškařů čt 26.1.2017 - ne 19.3.2017
Městské muzeum (Česká Třebová)
Lovecké zbraně východočeských puškařů
Kouzlo krajky po 30.1.2017 - so 4.3.2017
Stálá expozice dějin města (Jablonné nad Orlicí)
Kouzlo krajky
Výstava k 90 letům Divišova divadla st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Pamětní deska Prokopa Diviše (Žamberk)
Výstava k 90 letům Divišova divadla
Knihovnické plakáty st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Městská knihovna Žamberk (Žamberk)
Knihovnické plakáty
Výstava ubrousků st 1.2.2017 - út 28.2.2017
Český červený kříž (Ústí nad Orlicí)
Výstava ubrousků
Malé hrátky se zvířátky st 1.2.2017 - st 22.3.2017
Městské muzeum Letohrad (Letohrad) - městské muzeum
Malé hrátky se zvířátky
Projekt Primona út 7.2.2017 - út 28.2.2017
Kulturní centrum (Česká Třebová)
Projekt Primona
Výstava - Svět hor st 8.2.2017 - pá 31.3.2017
Městská knihovna Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
Výstava - Svět hor
Svět lišejníků pá 10.2.2017 - ne 30.4.2017
Městské muzeum (Ústí nad Orlicí)
Svět lišejníků
Výstava - MUDr. František Barcal pá 10.2.2017 - ne 19.3.2017
Kulturně-společenské centrum česko-polského příhraničí (Ústí nad Orlicí)
Výstava - MUDr. František Barcal
Velké trhy levného textilu z Německa po 13.2.2017 - pá 17.2.2017
Závodní klub (Letohrad) - dům kultury
Velké trhy levného textilu z Německa

divadlo (počet: 2)

Mezi nebem a zemí pá 17.2.2017 18:00
Východočeské divadlo (Pardubice)
Mezi nebem a zemí
Poezie pod klenbou pá 17.2.2017 18:00
Krajská knihovna v Pardubicích (Pardubice) - sklepení
Poezie pod klenbou

hudba (počet: 8)

Večer s dechovkou - Barevná muzika Je možné objednat vstupneku pá 17.2.2017 19:00
Kulturní dům Dubina (Pardubice)
Večer s dechovkou - Barevná muzika
Ples lékařů, zdravotníků a záchranářů PK Je možné objednat vstupneku pá 17.2.2017 20:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
Ples lékařů, zdravotníků a záchranářů PK
Saxo Francis párty vol. 1 pá 17.2.2017 20:00 - so 18.2.2017 5:00
Music Bar Patapuf (Pardubice)
Saxo Francis párty vol. 1
Alexandre Glize Kytara /Fr/ pá 17.2.2017 20:20 - so 18.2.2017 0:00
Jazz Tangens club (Pardubice)
Alexandre Glize Kytara /Fr/
Už jsme doma Je možné objednat vstupneku pá 17.2.2017 21:00
Ponorka - hudební klub (Pardubice)
Už jsme doma
BigBubble w, Beatjunkx (Sweden) - PandaFunk pá 17.2.2017 21:00 - so 18.2.2017 5:00
Hobe music hall (Pardubice)
BigBubble w, Beatjunkx (Sweden) - PandaFunk
Houseland festival, Warm up, Bokofka, Mark Evill, Glenn & Parrot, Luckie pá 17.2.2017 21:00 - so 18.2.2017 5:00
Bokofka music & bar (Pardubice)
Houseland festival, Warm up, Bokofka, Mark Evill, Glenn & Parrot, Luckie
Páteční a sobotní taneční večery pá 17.2.2017
Hotel Labe (Pardubice)
Páteční a sobotní taneční večery

odborné (počet: 6)

Pozorování noční oblohy pá 17.2.2017 18:00 - 20:00
Hvězdárna barona Artura Krause (Pardubice) - Gorkého 2658
Pozorování noční oblohy
Program pro školy: Kouzlo krajiny čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Kouzlo krajiny
Program pro školy: Nekonečný příběh čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Nekonečný příběh
Kurzy španělštiny po 23.1.2017 - po 19.6.2017
Centro Hispania (Pardubice)
Kurzy španělštiny
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus po 30.1.2017 - pá 3.3.2017
Nová Akropolis Pardubice (Pardubice) - Nová Akropolis Pardubice
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus
Rumunské Karpaty - cesta časem pá 17.2.2017 18:00
Music Club Zámek Choltice (Choltice)
Rumunské Karpaty - cesta časem

společenské (počet: 2)

O Pardubický pramínek: Když otevírám knihu... ne 1.1.2017 - pá 31.3.2017
Krajská knihovna v Pardubicích (Pardubice)
O Pardubický pramínek: Když otevírám knihu...
Páteční a sobotní taneční večery pá 17.2.2017
Hotel Labe (Pardubice)
Páteční a sobotní taneční večery

sport, aktivní vyžití (počet: 1)

Základy powerjógy - kurz pro začátečníky i mírně pokročilé pá 17.2.2017 16:45 - 17:45
Duhové zvonky - Studio jógy (Pardubice)
Základy powerjógy - kurz pro začátečníky i mírně pokročilé

volný čas (počet: 8)

Pozorování noční oblohy pá 17.2.2017 18:00 - 20:00
Hvězdárna barona Artura Krause (Pardubice) - Gorkého 2658
Pozorování noční oblohy
Program pro školy: Jedno místo prázdné čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Jedno místo prázdné
Program pro školy: Na skok do renesance čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Na skok do renesance
Program pro školy: Tajemství fotografie čt 1.9.2016 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Tajemství fotografie
Martin Velíšek – doprovodný program k výstavě út 6.12.2016 - pá 10.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Martin Velíšek – doprovodný program k výstavě
Program pro školy: Revolucionářův motýl po 2.1.2017 - pá 24.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Program pro školy: Revolucionářův motýl
Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme po 2.1.2017 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme
Program pro školy: O Jonášovi a velrybě po 2.1.2017 - pá 30.6.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Program pro školy: O Jonášovi a velrybě

výstavy, trhy a veletrhy (počet: 14)

Proti proudu času – Pardubicko v pravěku a raném středověku po 1.2.2016 - ne 31.12.2017
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum (Pardubice)
Proti proudu času – Pardubicko v pravěku a raném středověku
Martin Velíšek - Ránoc st 30.11.2016 - ne 12.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Martin Velíšek - Ránoc
Výstava: Revolucionářův motýl - Pohledy na grafiku šedesátých let st 14.12.2016 - ne 26.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Výstava: Revolucionářův motýl - Pohledy na grafiku šedesátých let
Výstava - 7 perel astronomie pá 30.9.2016 - pá 31.3.2017
Hvězdárna barona Artura Krause (Pardubice)
Výstava - 7 perel astronomie
Architektura Pardubic - Potravinářská škola v Pardubicích st 30.11.2016 - ne 12.3.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Architektura Pardubic - Potravinářská škola v Pardubicích
Svítání v sadu, Krajinomalba ze sbírek VČG v Pardubicích ne 1.1.2017 - ne 31.12.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek (Pardubice)
Svítání v sadu, Krajinomalba ze sbírek VČG v Pardubicích
Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století ne 1.1.2017 - ne 31.12.2017
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše (Pardubice)
Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století
Doteky múz st 4.1.2017 - ne 26.2.2017
Výstavní prostor Mázhaus (Pardubice)
Doteky múz
Black More White čt 12.1.2017 - ne 26.2.2017
Galerie města Pardubic (Pardubice)
Black More White
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus po 30.1.2017 - pá 3.3.2017
Nová Akropolis Pardubice (Pardubice) - Nová Akropolis Pardubice
Výstava Egyptská kniha mrtvých - Aniho papyrus
Výstava - Hana Čápová - Grafika st 1.2.2017 - čt 30.3.2017
Galerie Univerzity Pardubice (Pardubice)
Výstava - Hana Čápová - Grafika
Přírodní krásy argentinské Patagonie st 8.2.2017 - út 7.3.2017
Natura park - centrum ekologické výchovy (Pardubice)
Přírodní krásy argentinské Patagonie
Přeloučský průmysl v minulosti aneb od pivovaru po Teslu po 13.2.2017 - so 13.5.2017
Kulturní a informační centrum města Přelouče (Přelouč)
Přeloučský průmysl v minulosti aneb od pivovaru po Teslu
S hlavou v oblacích út 14.2.2017 - út 14.3.2017
Krajská knihovna v Pardubicích (Pardubice) - výstavní prostor a schodiště
S hlavou v oblacích

celkový počet vyhledaných záznamů: 165

Neklikejte na tento odkaz nebo budete zabanovani!