Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
Přeskočit na obsah stránky
vlajka - Česky vlajka - Deutsch vlajka - English vlajka - Español vlajka - Français vlajka - Italiano vlajka - Nederlands vlajka - Polski vlajka - по-русски
social
Stop Play Hudba:
Oficiální turistický portál Pardubického kraje

GEOFUN

GEOFUN logoUživatelé chytrých mobilních telefonů si mohou užít spousty zábavy a poznání s novou unikátní mobilní aplikací GEOFUN, který vás provede po nejzajímavějších místech našeho regionu. To však není zdaleka vše. Pokud se zapojíte do naší hry, čeká vás mnoho netradičních zážitků, spoustu zajímavých informací, budete se bavit při plnění nevšedních úkolů, sbírat body a soutěžit o hodnotné ceny.

Aplikaci Geofun je určena pro všechny telefony se systémem Android a iOS. Více informací o hře naleznete na www.geofun.cz.

GEOFUN v Českomoravském pomezí

Jak už napovídá podtitul hry „Známé i neznámé osobnosti Českomoravského pomezí“, vašimi průvodci v nové hře budou vybrané osobnosti spojené s městy Svitavy, Litomyšl, Polička, Moravská Třebová a Vysoké Mýto.

Osobnosti Českomoravského pomezí.

Nejúspěšnější hráči Geofunu nejen získají atraktivní ceny, ale také se zařadí po bok hrdinů animovaných filmů a stanou se novými osobnostmi Českomoravského pomezí.

GEOFUN v Orlickém království

Územím vás zde originální formou provede princezna Kačenka, Poláčkův Zilvar z chudobince, Orlická cyklajn královna či dokonce oblíbený místní aristokrat František Kinský. Hry jsou určeny pro cyklisty, tedy nabídka sestává z tzv. cyklogeosrand. V nabídce je k dispozici i geosranda určená pro inline bruslaře s názvem "Náhrdelník orlické cyklajn královny". V Orlických horách se také hraje o množství atraktivních cen

Více na www.kralovstviorlicke.cz.

Průvodci v Orlických horách a Podorlicku

GEOFUN v Pardubicích

V Pardubicích jsou aktuálně k dispozici 2 hry. Ve hře SILVER A mají hráči jedinečnou možnost připojit se k výsadkářům ze skupiny SILVER A a pomoci parašutistům se splněním uloženého úkolu, kterým je zajistit rádiové spojení s Londýnem. Na vlastní kůži tak zažijí, jaké to je být odbojářem. Sami se proTaxísek / Bobmění v „parašutistu“ a budou plnit úkoly zadané velitelem Bartošem, luštit tehdejší šifry, zjišťovat potřebné informace. Celou hrou provází Alfréd Bartoš, československý voják, příslušník československého protinacistického odboje za druhé světové války a velitel diverzní skupiny Silver A, která mimo jiné spolupracovala i se skupinou Anthropoid při atentátu na zastupujícího říšského protektora R. Heydricha.

Druhá hra s názvem "To bude jízda, panečku" se odehrává na Pardubickém závodišti, kde provází Taxísek a Bob. Jsou nerozlučná dvojka a jeden bez druhého neudělají ani krok. Na první pohled je od sebe nerozeznáte. Když však otevřou pusu, hned je jasné, který je který. Taxísek má plno připomínek ke všemu a pusu jako kulomet. Bob vždy raději shovívavě mlčí, protože Taxísek ho umí pořádně uzemnit.  Pojďte tedy s povedenou dvojkou průvodců Taxískem a Bobem prozkoumat slavné dostihové závodiště v Pardubicích! 

Komentáře
přidat příspěvek     

Neklikejte na tento odkaz nebo budete zabanovani!